Skocz do zawartości

MLPFiction, czyli polska baza fanfiction


Recommended Posts

Hmm, tak zauważyłem jedną rzecz, która nie do końca mi leży.

Wbiłem na stronę, by rzucić okiem na poprawioną Komę i... długo nie mogłem się zorientować, gdzie znajduje się link do fica :|

http://i.imgur.com/uCk8pPa.png

W porównaniu do całości, link wygląda całkiem niewidocznie jak dla mnie. Znaczy... wszystko jest dość duże - przyciski, napisy, itp.... A sam link jest dość mały i nie rzuca się tak bardzo w oczy.

Link do komentarza

Została dodana możliwość importowania dokumentu z google docs. Musi to jednak być dokument google(nie worda, open office'a ani żadnego innego programu). Można zaimportować kilka(max. 5) dokumentów na raz. Pobieranie i konwersja dokumentu często może trwać dość długo, ale tylko jeżeli dokument jest niezmiernie długi, dlatego warto na wszelki wypadek zaopatrzyć się w cierpliwość.

Usunąłem też(chwilowo) formularz dodawania komentarzy. Zostanie on zastąpiony nowym edytorem(który już jest wdrożony przy dodawaniu fanfików).

Możecie też przeglądać swoje nieprzeczytane powiadomienia i odznaczać je(tj. usuwać).

Avatary są, przynajmniej moim zdaniem, mało istotną częścią serwisu dlatego odkładam je na rzecz ważniejszych spraw takich jak edytor tekstowy, importowanie z google, dodawanie komentarzy i tym podobne funkcje związane z fanfikami ;)

Link do komentarza

http://i.imgur.com/gtxH7Xs.png

Coś mu nie wyszło przy próbie eksportu rozdziału - jeden się wykrzaczył, a drugiego nie wczytało, mimo że oddzieliłem linki spacją.

Jakieś inne kodowanie, czy co? Bo za każdym razem ignoruje polskie znaki w tytule.

http://i.imgur.com/7OFK9F7.png - za każdym razem urywa mi fica przy próbie jego importu.

Masz swoją odpowiedź, Sip, dlaczego nie wrzucałem fica tutaj :v

Link do komentarza

Czy jest możliwość sprawdzenia kto wchodził do danego fanficka? Chodzi o to, że mój fanfick właśnie przekroczył 600 wejrzeń. Nie wierzę w to, że jest on taki dobry i, że ludzie aż tak go lubią i stąd zastanawiam się, czy to po prostu ktoś się nie bawi funkcją F5, by mi podnieść samoocenę.

Link do komentarza

A ja mam takie pytanie:

Czy nie dało by się podzielić pola wyświetlanego FF na strony, standardowo jak to jest np w google docs, i dodać coś na kształt zakładki? Tzn. Czytający zaznacza sobie miejsce w którym skończył czytać dany rozdział/fan fic, zostaje to zapamiętane i kiedy ponownie otwiera dany FF automatycznie zostaje przeniesiony do zaznaczonego miejsca? Ewentualnie, sama idea zakładki, już bez podziału na strony?

Link do komentarza

Zakładka byłaby w sumie dobrą rzeczą, ale osobne otwieranie fica jako zakładki w stylu GoogleDoc? Moim zdaniem zbędne, bo obecna forma czytania ficów na serwisie jest dobra, a i teraz idzie otworzyć fic jako osobną zakładkę, więc tym bardziej nie rozumiem skąd ta sugestia.

Link do komentarza

Kiedy Dolar84 został moderatorem działu z fanfikami, to zostały zabronione clopy "Human x Pony" i "Foalcon".

Czy ten zakaz dotyczy też bazy fanfików?

 

Jeżeli tak to niestety, tego serwisu nie można nazwać polskim FIMFiction.net.

Link do komentarza

Kiedy Dolar84 został moderatorem działu z fanfikami, to zostały zabronione clopy "Human x Pony" i "Foalcon".

Czy ten zakaz dotyczy też bazy fanfików?

Jeżeli tak to niestety, tego serwisu nie można nazwać polskim FIMFiction.net.

Human x Pony oraz Foalcon jest zabronione przez prawo karne RP (art 202 parf 3 Kodeksu Karnego), dlatego nie, nie jest możliwe umieszczane tychże fików.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...