Skocz do zawartości

MLPFiction, czyli polska baza fanfiction


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Dałoby radę zrobić obsługę formatu MOBI? Mam czytnik Amazon Kindle, a on nie obsługuje EPUB i trzeba konwertować.

Postaram się to wdrożyć, kiedy będę miał wolny czas(zapewne w święta :F)

 

 

Nie no, panowie admini. Czy tylko ja tak mam, czy nie wiem, co, ale jak loguję się google chrome, to oczywiście daje mnie z powrotem na główną i nie mogę się zalogować ;-; DLACZEGO?!

Znam ten błąd i pracuję nad jego naprawą. Z tego co zdążyłem zauważyć występuje on, co ciekawe, tylko na serwerze i tylko gdy nie ma zaznaczonej opcji zapamiętania logowania.

Próbuję ustalić co jest jego przyczyną, wydaje mi się że błąd jest gdzieś po stronie platformy, ale wciąż w 100% pewien nie jestem.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

U mnie to samo co powyżej, ale jakoś wybrnąłem.

 

Edit: Zmieniam zdanie, jednak wciąż nie mogę się lognąć...

 

Dziwna sprawa... miałem ten sam problem. Nie mogłem się zalogować po przypomnieniu hasła. Otwieram stronę na nowej karcie i co? Jestem zalogowany :rainderp:

 

Przeglądarka - Chrome

 

Dziwna sprawa jest, ale system nie chce zalogować, jeżeli nie macie zaznaczonej opcji "Zapamiętaj mnie". Nie doszedłem(wciąż) dlaczego tak się dzieje :v

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Okej, zarejestrowalem sie.

 

Wrzucilem moje opowiadanie, trzy rozdzialy.

 

Nie jest wyswietlane ani na stronie glownej, ani w moim profilu, chociaz opowiadanie widnieje w zakladce "moje opowiadania".

 

Nie dzialaja linki u samego spodu strony, proba klikniecia jakiegokolwiek powoduje odswiezenie aktualnej strony, wiec nie ma nawet jak przeczytać FAQ.

 

Prośba do administratorow tamtego serwisu: pomożecie mi? Nie otwiera mi nawet strony regulaminu.

Link do komentarza

Wysłałem w pw link, ale odkryłem już dlaczego nie wyświetlało mojego opowiadania. To przez filtr materiałów dla dorosłych... Przerażające, że nie wyświetla wtedy nawet informacji że opublikowałem coś co może być niecenzuralne na moim własnym profilu.

 

Ale linki nie działaja tam wciąż.

Link do komentarza
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Od siebie rzucę małą propozycję, skoro już zadomowiłem się na poważnie w tym serwisie:

 

- sugerowałbym dodanie jeszcze jednego "statusu opowiadania": zawieszone lub porzucone. Czasem jest tak, że autor przestanie pisać dany tekst, ale nadal opowiadanie jest dostępne. Czytelnik będzie wiedział, czy będą wychodzić nowe rozdziały, czy FF stoi w miejscu od dłuższego czasu.

 

Ale to tylko taka mała propozycja. Nie spodoba się, to odrzucić :v

Link do komentarza

Chciałbym powiedzieć, że pamiętam o serwisie i zapewne po 20 maja na powrót będę nad nim pracować.

 

Myślałem nad paroma rzeczami i zapewne zrobię ankietę wśród użytkowników co by chętnie usprawnili i poprawili. Sam chcę też zrobić nieco bardziej futurystyczny i responsywny design, tak aby możliwość przeglądania z komórki nie wiązała się ze zmniejszona wygodą.

Poza tym mam w głowie kilka ficzerów i innych technicznych usprawnień jak na przykład połączenie z kontem forumowym.

 

No i bardzo się cieszę, że mimo niedopracowania serwis jest uczęszczany ;)

Link do komentarza

Matury? Rozumiem :D

 

Mi tam serwis się podoba, korzystam z niego... od roku? Albo i lepiej, pamiętam chyba jeszcze jego pierwszą wersję :D

Cieszy fakt, że nadal będziesz nad nim pracował ^^. Może jeszcze przyjdzie mi do głowy jakiś pomysł, który okaże się przydatny?

 

Zatem, powodzenia :yay:

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jako skryba PB i Verarda mam zamiar wrzucić całe My Little Twinkle do MLPFiction i ... Od razu mam 2 problemu. 

1. Brak importu plików (jakichkolwiek nawet *.odt i *.doc/*.docx)
2. Przy wklejaniu tekstów nie zachowuje się nic z formatowania.

 

@Edit: Znalazłem jeszcze jeden problem choć nie wiem czy to problem czy specjalnie. "Ostatnio dodane" nie aktualizują się w trybie natychmiastowym.

 

@Edit2: ... Zapisywanie rozdziałów też nawala i to mocno.

Edytowano przez McKeyPL
Link do komentarza

Jako skryba PB i Verarda mam zamiar wrzucić całe My Little Twinkle do MLPFiction i ... Od razu mam 2 problemu. 

1. Brak importu plików (jakichkolwiek nawet *.odt i *.doc/*.docx)

2. Przy wklejaniu tekstów nie zachowuje się nic z formatowania.

 

@Edit: Znalazłem jeszcze jeden problem choć nie wiem czy to problem czy specjalnie. "Ostatnio dodane" nie aktualizują się w trybie natychmiastowym.

 

@Edit2: ... Zapisywanie rozdziałów też nawala i to mocno.

 

Po moim trupie, MC... 

 

Wybaczyć proszę ten post. 

  • +1 1
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...