Skocz do zawartości

Walki Wieczoru-Turniej Sezonu 2


Wznawiać czy nie wznawiać. Oto jest pytanie  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wznawiać czy nie wznawiać. Oto jest pytanie

    • Tak
      58
    • Nie
      0


Recommended Posts

Niestety cierpię na olbrzymie braki czasu... przykre, bo w innym wypadku skomentowałbym nieco obszerniej te wszystkie walki. Tak to matura ogranicza mnie do słów paru. Sorki...

 

Drizzt dopadł Nemezis Spinwide' a? Któż by się spodziewał... zaskakująca walka.

Co do finału... jeszcze mi błyszczy w oczach... to musi być coś związanego z Pokemonami. Walka dosyć... nieregularna?

Test Twili - hmm... jej styl powtarzającego się ciągu wznoszenia i dopadania przeciwnika przy ziemi przypomina mi to, jak gra pewien znajomy mi brony... dosyć dziki ten kuc. Przynajmniej aż tak kulkami energii nie spamuje, jak to wielu kierujących nią ma w zwyczaju...

Gajeel... krótkie łapki masz, stary. Wydawało się, że Zoro będzie miał z Tobą ubaw do końca. Tymczasem, takie buty... tfu, rury.

 

Przykro mi kapkę, że nikt poza mną oraz zwycięzcą finału nie zechciał go skomentować... no, ale cóż... Mówi się trudno.

 

Powiedz, Saka (jako, że dostępu do Twych PW nie posiadam..) - czy jest na chwilę obecną w turnieju dosyć ludzi z postaciami o niewielkich rozmiarach takich jak Zoro, czy Gajeel... oraz mających szeroki zasięg ataku (Guts)... tyle, abym mógłbym sobie w miarę uczciwie pozwolić na wystawienie np. Omegi? Tak, aby nie wyglądało to tak, że wygrywam samym rozmiarem? Jak sądzisz?

 

W razie czego mam kogoś na oku... mało OPresywną postać... jest nią Kamijo Touma z To aru majutsu no index. Nie planuję bawić się w tym sezonie zanadto w dominację pola bitwy... przynajmniej na razie. Co by nie było - nadal się zastanawiam...

Link do komentarza

Xyz - nie znam dwóch pierwszych postaci, ale tę ostatnią owszem... i z mangi i z anime i z mugena... źle wypada w tym ostatnim. Radzę Ci ją zmienić. Szczerze. <Proszę nie bij, jeśli się okaże, że znam jakiejś ważnej postaci...>

Myślę, że nie ma potrzeby zmian, wolę zobaczyć na własne oczy czy serio jest taka słaba :D

Link do komentarza

Myślę, że nie ma potrzeby zmian, wolę zobaczyć na własne oczy czy serio jest taka słaba :D

 

Jak sobie życzysz <a nuż właśnie czynisz właściwie, może Saka wykombinuje zupełnie inną wersję Kanadę... mam nadzieję, że się nie zawiedziesz.

 

 

- Gambit (lub, jeśli ktoś już kiedyś miał go, bo mam jakieś takie niejasne wspomnienie, to w jego miejsce Quicksilver)

 

,,Mieć" to go miałem mieć w tej edycji. Jednakże, wystąpił zaledwie w testach, ponieważ - ze względu na małą liczbę chętnych - w turnieju miała szansę wziąć udział zaledwie pojedyncza postać z każdego zestawu trojga.

 

Zastanów się zatem, czy go chcesz. Nie wystąpił zbyt wiele razy, a to naprawdę dobra postać, w dodatku pasująca do Twojej drużyny (no, poza tym, że się z Volvciem nie lubili...) Jeśli Ci zależy, mogę Ci go odstąpić.

 

 

Saka - mógłbyś mi załatwić Zero GZX? To chyba przeróbka tego Zero, na którego narzekałem na początku, że to nie Omega... :flutterblush:

 

(Uspokajając pozostałych uczestników turnieju - to nie jest ,,pikselowa", miniaturowa, wersja oryginalna Zero z gry - to ,,pełnowymiarowa" przeróbka na potrzeby mugena. Nie będzie posiadała przewagi z racji niemożności bycia trafioną.)

 

Swoją listę postaci najpewniej ukażę po otrzymaniu odpowiedzi od Evertree oraz Sakadetsu. Najpewniej jednak ukaże się w niej Yoko Ritona.

Link do komentarza

Postacie może zgłaszać każdy??? Bo jeżeli tak

to ja zgłaszam:

Natsu Dragneel'a 

 

natsudragneelfairytailb.jpg

Ling'a Yao opętanego przez Greed'a, czyli połączenie mistrza sztuk walki i szermierki z diamentową skórą i pazurami, do tego jest prawie nieśmiertelny

 

tumblrstaticgreedlingic.png

Gin Ichimaru czyli potężnego Shinigami znającego magię i posiadającego najszybszy i najdłuższy miecz na świecie (osiąga długość 13 km (ok. 8,1 mili) i jest 500 razy szybszy od dźwięku. Ostrze może również powrócić do normalnych rozmiarów w tym samym tempie)

 

530584r.jpg

Link do komentarza

,,Mieć" to go miałem mieć w tej edycji. Jednakże, wystąpił zaledwie w testach, ponieważ - ze względu na małą liczbę chętnych - w turnieju miała szansę wziąć udział zaledwie pojedyncza postać z każdego zestawu trojga.

 

Zastanów się zatem, czy go chcesz. Nie wystąpił zbyt wiele razy, a to naprawdę dobra postać, w dodatku pasująca do Twojej drużyny (no, poza tym, że się z Volvciem nie lubili...) Jeśli Ci zależy, mogę Ci go odstąpić.

 

 

Hm, wiedziałem, że gdzieś już ktoś go zaklepywał. Cóż, masz do niego pierwszeństwo, więc dostosuję się do twojej decyzji. W odwodzie mam w końcu Quicksilvera

Link do komentarza

Hm, wiedziałem, że gdzieś już ktoś go zaklepywał. Cóż, masz do niego pierwszeństwo, więc dostosuję się do twojej decyzji. W odwodzie mam w końcu Quicksilvera

 

Wiesz co, Evertree? Weź sobie go i wygraj ten turniej. ; )

 

Ja tam poszukam kogoś, kogo jeszcze publika tutaj nie widziała... jakoś po tym jak daleko zaszedłem w poprzedniej edycji nie mam aż takiej ambicji bycia tu najlepszym.

 

SAKA - mój błąd. Nie ma czegoś takiego jak Zero GZX... zapomnij o tym co powiedziałem. I... chyba zrezygnuję też z Yoko Ritony. Owszem, jest bardzo dobra, ale... nie pasuje mi.

 

Tak więc muszę poszukać kogoś... w ogóle na start.

Link do komentarza

Tak pamiętam Fluter miałaś Mario  Lucario i Kirbiego wiec jest dobrze. a Corra robię to przy pomocy 3 programów. Jednego do kreacji drugiego do odpalania kodu i 3 do nagrywania walk. Wszystko jest pod Ai i za bardzo nie mam jak ingerować na wynik bo staram się żeby szanse były wyrównane. I proszę o zmianę Ed`a ponieważ jego cod mi się rozsypał a animacje po części usunęły na Privie doradzę ci kogoś.

Link do komentarza

Dobra też się zgłoszę ^^

Moja ekipa:

1. Phoenix Wright z serii "Ace Attorney" (Ciekawe czy bardzo mu się oberwie :rainderp: )

2. Sonic w formie jeżołaka. Liczę na to że rozciągane łapy coś pomogą xP

3. Riorichi Cooper (z "Sly Cooper Złodzieje w Czasie")

Jakbyś nie mógł znaleźć np. modelu jakiejś postaci to zastąp ją Ratchet'em ("Ratchet & Clank") lub Sorą ("Kingdom Hearts") Raz się żyje xP

Obstawiam że wszyscy polegną za pierwszym razem ale co tam :derp2:

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...