Skocz do zawartości

"Ja, mój lis i przygoda!" KitsunePl


Wizio

Recommended Posts

- Cóż... - wskazała na swój znaczek. - Mam zamiłowanie do cukiernictwa, lecz jakoś moje cukrowe wypieki nadpobudliwie działają na Lyre... - powiedziała wzdychając. - Chodź właściwie ciesze się, iż ktoś je docenia - dodała po chwili z uśmiechem. - Nawet jeśli Lyra jest trochę... nadpobudliwa i dziwna to i tak ciesze się, iż mam taką przyjaciółkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 504
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Spojrzałem na Kitiego, potem na Pinkie - Tak...warto mieć przyjaciół. Szalonych, ale przyjaciół - odpowiedziałem klaczy.

OK, chyba czas się zbierać późno się robi.

- Fluttershy pozwolisz, że zabiorę swojego lisa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cie nawet nie posłuchała tylko nadal rozpieszczała twojego kompana robiąc przy tym uśmiechniętą minę. Po chwili jednak do budynku wparowała Pinkie Pie, która momentalnie do ciebie podskoczyła.

- Co się stało z twoim domem? - szepnęła ci do ucha z mieszaniną przerażenia jak i zdziwienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Szczerze to nie mam pojęcia - wzruszyłem ramionami :shrug: - po tym jednak zgaduje, że to ma coś wspólnego z moją ostatnią przygodą w San Palomino - Powiedziałem pokazując Pinkie "to", kartkę która znalazłem przy zniszczonej sofie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie zabrała kartkę i szybko prześledziła ją wzrokiem.

- Ale nie możesz spać w takim bałaganie... - powiedziała stanowczo. - A ja nie mam żadnych wolnych pokoi - dodała smutno.

- Może jakiś czas zamieszkać u mnie - usłyszeliście głos Applejack. - Moja Winona zapozna się z tym słodkim jak całe Akry Słodkich jabłek liskiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Fluttershy... nie zapomniałaś nakarmić zwierzaków? - zapytała Rainbow po jakimś czasie milczenia w stronę żółtej pegazicy. Ja niechętnie wstała i pożegnała się ze wszystkimi po czym wyszła w towarzystwie Rainbow z budynku. Twilight, Rarity, Bon Bon i Lyra również zaczęły powoli wychodzić, a w końcu zostałeś tylko Ty, Applejack i Pinkie.

- To możemy już iść? - zapytała Applejack przypatrując się Kitiemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nie! Aniele nie odchodź! - zaczął mi szczekać Kiti i chciał pobiec za pegazicą, jednak ja go zdążyłem złapać za ogon i począłem go ciągnąć w stronę farmy AJ

-Tak idziemy już - powiedziałem do pomarańczowej klaczy i wyruszyliśmy. Kiti próbował jeszcze uciec, ale po 2 minutach drogi już się uspokoił i mogłem puścić jego ogon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No będzie to już z 2-3 lata - powiedziałem do Applejack niosąc zmęczonego po ciągłym tańcu 'za' Pinkie Kitiego na grzbiecie

-Pamiętam jak wczoraj moment kiedy go spotkałem. Głównie dlatego, że została mi po tym blizna.

Po tym zdaniu zacząłem opowiadać AJ jak to próbowałem obronić Kitiego przed wielkim niedźwiedziem polarnym. Po czym to Kiti mnie uratował. Jak to przyniosłem go do domu i opiekowałem się przez kilka miesięcy. Po czym wyruszyliśmy na przygodę życia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc zakłopotanie na twarzy AJ postanowiłem jej przerwać:

-Spokojnie. Jak te wspomnienia sprawiają ci ból to lepiej tego nie rób - położyłem swoje kopyto na jej barku - Powiedz mi lepiej co jutro będę musiał robić pracując u ciebie^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjąłem kopyto z jej barku, chciałem ją tylko uspokoić, ale sprawiłem, że czuła się niepewnie

-No wiesz, jakoś muszę zarobić na remont mojej chatki. Możesz wnioskować po reakcji Pinkie w jakim teraz jest stanie. A że nie lubię przyjmować jałmużny to daj mi jutro jakąś ciężka robotę =3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Woooow....-zaniemówiłem. Tak wielkiej farmy nie widziałem od....zawsze. Myślałem, że sad będzie miał hektar lub dwa, a on zajmuje więcej miejsca niż góry Hoofonskie. - Takiej ilości jabłek nigdy w życiu nie widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...