Skocz do zawartości

Śmierć was oczekuje.


Jake

Recommended Posts

Śmierć najpierw odpowiedział Victowi

- Nie są tu też ci co zostali zabici bardzo brutalnie. Są w pół żywi i w pół martwi. Stanowią dla nas największe założenie, a w szczególności ona.

Śmierć pokazał zdjęcie

alma_wade_pony_by_fiendaffliction-d55ni54.jpg

Następnie odwrócił się do WaveXa

- Drogi WaveXie niestety muszę ci powiedzieć że niestety nie. Nie będziesz żywy. Będziesz tak samo jak wszyscy martwy. Nie ma odwrotu.

Śmierć podszedł do bramy i nagle pojawił się wysoki alicorn i spytał się Śmierci niezrozumiałym językiem. Śmierć opowiedział, a alicorn zniknął i brama się otworzyła z sykiem. Śmierć powiedział cicho

- Chodźcie, szybko.

Link do komentarza

Śmierć odwrócił się z dużą szybkością

- To jest Alma Wade jest córką Harlana Wade, naukowca pracującego dla ATC (Armacham Technology Corporation). Od wczesnych lat dzieciństwa przejawiała pewne zdolności parapsychologiczne, do których zaliczało się odbieranie negatywnych emocji kucyków. W wieku 3 lat została włączona do prowadzonego przez ATC Projektu Paragon, który miał na celu wykrycie u dzieci specjalnych zdolności umysłowych. Alma zdawała wszystkie testy aż do wieku lat około 5. Wtedy też, jak się później okazało, celowo zaczęła wszystkie testy oblewać. Wkrótce po tym pracownicy ATC zaczęli cierpieć na częste zachwiania nastroju, deliria oraz koszmary. Stało się jasnym, iż są oni obiektem ataków Almy. ATC podjęło działania które miały na celu dalsze badania nad Almą przy jednoczesnym uniemożliwieniu jej krzywdzenia pracowników korporacji. Jej historię napisał jej ojciec. Stworzył jedną z najlepszych powieści - horrorów na świecie. Ale tak naprawdę to ona żyła i zabiła wszystkich pracowników ATC. Zabił ją jeden z żołnierzy grupy F.E.A.R (First Encounter Assault Recon) A teraz ona żyje jako strach tej krainie. Więc musimy poruszać się szybko i zwinnie byśmy się na nią nie natknęli

Śmierć uśmiechnął się i wszedł za bramę.

(Więcej informacji w Tu

Link do komentarza

- Przez nią miałem straszne problemy psychiczne lecz udało mi się z tego wybrnąć, śniła mi się po nocach ale szybko o niej zapomniałem.

Powiedziałem i szybko mówiąc do Ruffian

- Szybko chodz nie chcę abyś miała problemy psychiczne przez Almę.Chodź albo ja ciebię wezmę.

Po czym wzbiłem się w powietrze

Link do komentarza

Śmierć powiedział patrząc się na pobliski budynek

- Nie masz racji Victo. Ona może tworzyć swe postacie dzięki swojemu umysłowi. Jest jak mówiłem parapsychologiczną klaczą o mocy którą może zabić kucyka jedną myślą.

MAPY:

Mapa Miasta Za Bramą Życia

o4evvgs.jpg

Mapa Krainy Śmierci

C3t5by3.jpg

Link do komentarza

Śmierć spojrzał na Victo z niejakim zdenerwowaniem i zdziwieniem

- Chciałbyś tu zostać? Na tym świecie? Zwariowałeś? Tutaj życie to wieczne cierpienie. Zero miłości, zero szczęścia i zero życia.

Wokół Śmierci pojawiły się płomienie, a niebo stało się czerwone.

- Ja zniszczyłem sobie życie. Zabiłem poprzedniego Śmierć i pacz kim się stałem. Kościotrupem z kosą który żyje wiecznie i nigdy nie zaspokoję swojego uczucia głodu czy pragnienia. Ja nie mam serca ja jestem i będę potępiony. Więc to przemyśl chłopcze nim popełnisz błąd swojego życia.

Świat stał się szary jak przedtem i Śmierć powiedział do WaveXa

- Zlatuj bo przyciągasz uwagę.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...