Skocz do zawartości

Blind Bagi i ich dostępność.


Recommended Posts

Hm... może bym kiedyś też kupił jakiegoś Blind Baga. Jak tak patrzę to nie wiele kosztują, a w Bydgoszczy coś się powinno znaleźć. Jedyny problem jest tylko wgl. pójść bez wstydu do Smyka czy do innego sklepu i kupić to |D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... może bym kiedyś też kupił jakiegoś Blind Baga. Jak tak patrzę to nie wiele kosztują, a w Bydgoszczy coś się powinno znaleźć. Jedyny problem jest tylko wgl. pójść bez wstydu do Smyka czy do innego sklepu i kupić to |D

ja jak mialem 16 lat to mi wstyd było kupić czasopisma mangowe , nie mówiąc już o takich rzeczach jak manga sailor moon.

masz tu krótki poradnik jak kupować zabawki:

-wchodzisz do sklepu

-wybierasz sobie towar

-idziesz do kasy

-płacisz

-wychodzisz ze sklepu

???

PROFIT!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... może bym kiedyś też kupił jakiegoś Blind Baga. Jak tak patrzę to nie wiele kosztują, a w Bydgoszczy coś się powinno znaleźć. Jedyny problem jest tylko wgl. pójść bez wstydu do Smyka czy do innego sklepu i kupić to |D

E tam. Kupujesz dla siostrzenicy/siostry/kuzynki/nie wiem kogo tam jeszcze na Dzień Dziecka/urodziny/imieniny/komunię. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tja wiem, 4ta fala to jakiś.. ewenement. edycja specjalna czy coś , ale pudełko się mi podoba. więc muszę je opróżnić! Aerdhil się pomylił , w 3ch stawach sa 2 kartony ale DRUGIEJ fali . w Smyku kupiłem niebieskiego Ogierka dla pudełka :) tylko on został , nawet ładny jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli będzie :) , a teraz do rzeczy: big mac'a ktoś zaklepał już mam go dla niego , byłem dziś znowu w Fido a tu Zonk , dzień dziecka wymiótł całą czwartą falę , zostało pudełko którego nie mogłem wziąć :( na pocieszenie , idźcie tuż przed parkiem do Smyka ,po 13zł ale już jest na wieszakach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś już może blind bagi z piątej serii? Z chęcią bym sobie sprawiła Lunę, Cadence i Celestię. W piątek idę zobaczyć w Smyku, ale jeżeli w Smykach w innych miastach jeszcze nie ma to nie wiem czy jest sens się wybierać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledwo u was wyszła 4ta fala więc poczekajmy tak z pół roku. smutno mi , dziś widziałem w fotolandzie karton z wave 1 , pusty jeśli chodzi o figurki , w środku badziewia. Pytam się czy mogę wziąć jako gratis do czegoś a pani że musi się wszystko z kartonika sprzedać to wtedy może mi go dać. kolejny biały kruk którego nie będe miał :,(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron Pony trochę nadszarpnęło mi budżet (Koszulki i podkowa ,nawet nie wiecie jakie kowalstwo jest drogie ) , więc chyba wystawie tutaj wszystkie BBagi jakie mam w okazyjnej cenie 10zł sztuka.


Poszukuję numerków do saszetek Pony które właśnie co weszły do polskich sklepów a mianowicie - Edycja Specjalna - Kucyki Syrenki !!

Przeszukałam dla córci cały internet i jedyne co odkryłam na zagranicznych stronkach to info, że TE kucyki/syrenki krążyły tylko po Europie ale w 2010 roku a teraz jako edycja specjalna pojawiły się u nas. Nigdzie nie znalazłam namiarów na nie; gdzieś w jednym angieskim forum ktos podał tylko 3 numerki a ja z saszetkowego zakupu mam numerek już czwartej syrenki kucykowej :) -- ma ktoś może pełną listę tych kucyków ?? Błagam o pomoc !!

PS / w 'zagranicznych' opisach doszukałam się tylko informacji, że Kucyki/Syrenki z blind bagów to jakaś seria G3.5; jest ich 18 - część w kolorkach a część jakby przejrzysta. Były to wtedy 2 rodzaje saszetek w tej 'serii' G3.5 - jedne kucyki RETRO - z charakterystycznymi fryzurami i druga część saszetek - Kucyki Syrenki..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Trochę się to nie sprawdza... Mam Pinkie Pie z wave'u 2, ale numerki na tej "zakładce" i jej numerek się różnią... ;c EDIT: Byłam dzisiaj w tesco w chorzowie po BB i co zastałam? Wszystkie wypakowane. >,< Została tylko jedna Tłajlajt, biedna bez saszetki wrzucona między zestawy z MLP ;cc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...