Skocz do zawartości

Blind Bagi i ich dostępność.


Recommended Posts

Nie, podana strona się nie przyda, gdyż juz znalazłam dawno [o czym pisałam] inną, na której miałam ładnie napisane, jaki numerek ma każdy kucyk i jak odczytywać 5-cyfrowy kod na zgrzewie. I tylko o czytanie tego kodu mi chodziło. Ech. Dzięki w każdym razie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zła. Co do dostępności w Warszawie 5 fali. Powinny być w smykach (patrzcie uważnie - np w smyku przy M1 blindy są w trzech różnych miejscach w sklepie) Dodatkowo sprawdźcie sklepy zabawkowe - znalazłem (niemalże puste opakowanie, ale jednak) w nieco "zadupiastym" sklepie zabawkowym. W Smyku przy M1 ostatnio widziałem Lune. Księżniczki wykupiłem ja:P (jedne ja, drugie przemiła pani z którą dość długo rozmawiałem, trzecie później wyciągnąłem dla Ravebowa:).

Bonusowe zdjęcie:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow wonderbolts, szkoda że przezroczyste. na razie musisz polegac na wujku z ameryki albo allegro , plotka była że w Karfura też znajdziesz ale jej nie potwierdzam. Solaris: ty mi tu klientów nie odstraszaj , bo jak się tego nie pozbędę to potem odechce mi się wam inne odsprzedawać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mlpforums.com/topic/28074-spa-pony-set-finally-revealed/

czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć blinda Zecory ??

Na ten moment sety nie są przeznaczone na sprzedaż do Polski. Miesiąc temu Rosjanie się pytali i otrzymali odpowiedź że sety trafią do Rosji i krajów arabskich (m.in. Katar, Kuwejt, Arabia Saudyjska).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekam, aż będzie w jakimś hipermarkecie, to wyjmę se Zecore, schowam do kieszeni, pójdę po frugo, kupię to frugo i pójdę do domu (żartuję, jak będę chciał tylko Zecore to pójdę do allegro)


http://mlpg4.blogspot.com/ jak tak patrze na blind bagi 6 fali (niżej) to jeden z kuców przypomina mi Colgate
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesuje to od czwartku w Realu ma być promocja przy zakupie 3 figurek cena za jedną 8,66zł czy coś koło tego.

znowu?

serio mamy tej fali o wiele za dużo.

ale dziwne, w gazetce jest fotka figurek 4tej fali... , albo to chochlik drukarski albo najgorszą falę dali w promocji XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, za tyle to można kupić. Ale w mojej dziurze sprzedają tylko ziemniaki, bułeczki i chleb. Zamówienie z alledrogo nie opłaca się. Mówi się trudno :twilight6: EDIT. A jednak na Allegro można kupić za rozsądną cenę (gdy ostatnio sprawdzałem ceny zaczynały się od 40zł - cwaniaki zarabiały na przesyłce) :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...