Skocz do zawartości

Blind Bagi i ich dostępność.


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Ja pochodzę u siebie w mieście i może znajdę jakieś figurki,bo w sumie sam nie wiem czy u mnie jakieś są.A chciałbym chociaż jedną ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam. ale nie znaczy ze nie mogę czegoś załatwić w ciągu tego weekendu. poza tym jestem rozczarowany pocztą.. wyżalę się tutaj: parę miechów temu odsprzedałem parę figurek pani ze stanów , fajnie było bo się udało , teraz mnie poprosiła o więcej , uzgodniliśmy wymianę , bo u nas 1sza fala to jak święty graal. niestety ani ja nie dostałem obiecanych figurek ani ona , i tak ze 100zł poszło się jeb... a boli mnie najbardziej to że mi też wysłała pudełko 1szej fali , które mi brakuje do kolekcji pudełek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daję ci absolutnie żadnej pewności, że cokolwiek znajdziesz. Przy okazji - ok, połazić można. A o galeriach wspominam tylko dlatego, że innych sklepów z takimi rzeczami nie znam (sam jestem z okolic B-stoku). Ale tak czy inaczej warto od czasu do czasu pogrzebać na allegro (z różnego badziewia po 70-100zł można wygrzebać blind bagi po ok 10zł)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Czy ja wiem,czy te allegro takie dobre.Często tam wkręcają niestety,osobiście wolałbym trochę pochodzić i znaleźć coś samemu ale jak kto woli.Mało napisałem,bo godzina robi swoje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:) Dziś znalazłam dwa pudła BB 5 rzutu w Carrefour w Szczytnie (w-m). Domyślam się, że to tam nowość, bo kilka dni temu zakończyła się przebudowa sklepu i znacznie powiększono dział z zabawkami. Ach zapomniałam, cena 10 zł z groszami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Up, niestety ale ja w Warszawie dawno nie byłem więc nie pomogę.. Odnośnie blind bagów, to widziałem w pewnym sklepie i z chęcią bym kupił ale szkoda że to stara generacja jest. Ciekawe czy kiedyś będzie coś z nowej :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, gdzie je można kupić w okolicach Łańcuta? (woj. podkarpackie)

Ewentualnie gdzieś w Rzeszowie.

nie znam tych okolic , ale może macie gdzieś niedaleko małe Tesco albo Carrefour? 5ta fala się u mnie w takich sklepach pojawiła. warto spróbować u was.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A ja zawsze kupuję wszystkie i mam zamiar mieć wszystkie ze wszystkich fali ^^ U mnie (Na Śląsku) są na pewno w Raciborzu w E Leclerc <-- czy jakoś tak ^^ oraz w Rybniku w TESCO ale były tam tylko 1 wave i to ze 4/5 sztuk Ale za to w Raciborzu w Leclercu jest wave 5 i to bardzo dużo :) W dziale dziecięcym było wczoraj jak kupowałem około 20/30 oraz obok kasy ze 25 :D Ja dopiero zacząłem je kupować i mam na razie RD, Trixie, Cadance, Lunę i Cynnamon Breeze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...