Skocz do zawartości

Blind Bagi i ich dostępność.


Recommended Posts

Noo z tą pomocą może być problem bo nie mieszkam w Rybniku a byłem tam tylko przejazdem ;/ Z resztą żałuję że wcześniej w Raciborzu kupiłem te z wave 5 bo później nie miałem kasy na te z 1 wave ;( A co do meetów to ja nie ogarniam tego działu z meetami i musiałbyś mi napisać kiedy na śląsku jaki będzie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

W Smyku w Warszawie są takie z Księzniczką Kadencją na okładce po 13 PLN. Nie wiem która to seria ani jak tam odczytać który kucyk jest w torebce. W sobotę na następnym spotkaniu możemy zrobić nalot.

EDIT: Wygląda to na 5 serię: http://www.strawberryreef.com/Index/G4/IndexBB.html#wave5

EDIT: Byliśmy tam w niedzielę i zostało raptem kilka sztuk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

kolejna porcyja dobrych wieści.

byłem dziś w katowickim auchanie a tam sporo pony , te do pomalowania , biała celestia z Pinkie , Purpurowa Luna z Rarity , nawet 3paki! i to wszystko w bardzo dobrej cenie (jakims cudem taniej niż na alledrogo:pinkie2:)

i do tego nowy karton szóstej fali! 11zł sztuka. uratowałem 5 sztuk które przeznaczam na wymianę lub sprzedaż.

5figs.png

poszukuje gildy , wonderbolt'a , babci smith i big mac'a.

damy radę się dogadać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mnie nie interesują szczególnie te "tematyczne" figurki ... jednak gdyby była okazja ,że takie dostane.. jestem otwarta na wymianę.

Dzisiaj w Auchanie na tauzenie dorwałam Merry May i Peachy Sweet *jupi*.

Mam jednak małe pytanie ....Czy Berry Green w realu ma włosy żółte czy zielone? Wybaczcie.. ale mam manie kolekcjonowania fioletowo , zielonych kucyków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

To co prawda nie blind bagi, ale w Burger King jest teraz promocja i są figurki kucyków, które dodają do zestawu dla dzieci. Zestaw kosztuje 11 PLN. Jak ktoś ma szczęście, to figurki można też kupować osobno po 5 PLN za sztukę. Dostępne są Twilight Sparkle, Fluttershy i Pinkie Pie. Figurki są duże, ale nie można ich czesać. Jakość wykonania jest taka sobie, ale w tym przedziale cenowym nie ma co wybrzydzać.

W Mc Donaldzie w swoim czasie też były kucyki do happy meala. Najpierw były 3 a później kolejne 3, więc w Burger Kingu pewnie też za jakiś czas pojawią się pozostałe z mane 6, ale nikt nic o tym nie wie, włącznie ze stroną Burger Kinga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...