Skocz do zawartości

Blind Bagi i ich dostępność.


Recommended Posts

A teraz ja zmartwię wszystkich z okolic Skarżyska (świętokrzyskie). Byłem dzisiaj na zwiadzie i w ŻADNYM sklepie (Kauflan, jakiś Chiński, Hermes, SDH i okolice każdego z tych sklepów) nie widziałem Blind Bagów. Jedynie chyba pozostają tylko Kielce :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jednak dostawa była! DRODZY ŚLĄZACY przyjmuję zamówienia na Blind Bag'i TRZECIEJ fali , PM'a proszę i podać numery kucyków które chcecie. odbiór na następnym ponymecie w katowicach. cena rynkowa 13zł , ja na tym nie zarabiam , właściwie to tracę na biletach. Ale czego się nie robi żeby dzieciom odebrać zabawki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

żeby nie było ze jestem gołosłowny. niestety zapomniałem co Solar chciał wiec wziąłem co uznałem za warte brania

mam po 2 sztuki:

12 11 5 6 22 8 17 18

13zl sztuka , tylko odbior osobisty na meecie.

ps. nikt tu nie umie mi dac dobrego programu do moich kamerek , moje domyślne nie lubią Windows 7 , zresztą ja tez

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kochani, dzisiaj wybieram się na zwiad do kilku sklepów zabawkowych i papierniczych w Poznaniu - dokładny raport postaram się zdać jeszcze dziś jak tylko wrócę do chaty. Trzymajcie kciuki. ;) EDIT: No więc byłam w czterech zwykłych sklepach zabawkowych i dwóch Smykach. W trzech sklepach - bieda straszna, w czwartym było chyba z pięć blind bagów, ale nie udało mi się obczaić numerków... w Smykach natomiast - całkiem sporo tych blind bagów było. Najwięcej w Smyku w Poznań Plaza - zaopatrzyłam się tam w świecące Rarity i Pinkie. Niestety (czy też może dla niektórych stety) tam mają tylko blind bagi z wave'u trzeciego. Za chwilę jadę obczaić jak sytuacja wygląda w Macro... Tak przy okazji, unkindangel - dałoby radę coś zamówić u ciebie? :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oto co mi zostało z meet'a chcę się ostatnich figurek pozbyć: Mam jeszcze 3 świecące z wave 3 , Rarity , Twilight oraz Pinkie Pie , oprócz tego żółtego Ogiera Golden Grape , wszystkie z wave 3. zaakceptuje przelew , jednakże muszę mieć popyt na wszystkie 4 figurki , jakby co to PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewna czy to już było, ale postanowiłam to zamieścić tak "just in case". No więc, na forum kolekcjonerskim My Little Pony Arena, ktoś zapodał zdjęcia figurek, które wyglądają na prototypy figurek mających się pojawić w najnowszym wave'ie blind bagów:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety żałuję, że nie ma blind bagów z Chrysalis :< Może wkrótce..

poczekaj na Alicorny, potem czarna farba i wiertareczka :colgate:

hihi

Do wszystkich ludzi mieszkających blisko Auchan'ów , sprawdźcie sobie czy nie zostało tam jakichś figurek , ja w kato znalazłem pusty kartonik po pierwszej fali , jak ja mogłem to przegapić?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jakby ktoś chciał się zaopatrzyć w jakieś kucyki, a mieszka w Lublinie/blisko Lublina to w Leclercu na Zana jest całe pudełko blind bagów. O Smykach czy innych sklepach z zabawkami można zapomnieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zainteresowana nr 8 z drugiego seta jest to Blossomforth. Gdyby ktoś dał namiary na występowanie drugiej fali w okolicach Katowic byłabym zainteresowana i wdzięczna :) Tak przy okazji (też jestem poszukiwaczką blind bagów) odradzam ze szczerego serca Auchana w Tauzenie... Rzucili "nowe mięso" ,ale z generacji 3.5 ..zawiodłam się bo ostatnio ten hipermarket mile mnie zaskoczył dostępnością pierwszego seta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też tam byłem , żeby chociaż karton nie był potargany to bym se wziął. Solaris ma już u mnie zaklepaną BF , ale może mi się w innych Real'ach poszperać.


do ślązaków: jako że w Realu się pojawiła 3cia fala w dodatku po bardzo atrakcyjnej cenie... 8,99zł... po raz kolejny przyjmuje zamówienia na nie , chociaż tym razem zawyżę cenę,przecież organizuje coś dużego i tyle razy się wykosztowałem na bilety... chyba nikt nie będzie miał do mnie pretensji o 1,01zł nadpłaty ? Kontakt jak zwykle przez PW.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...