Skocz do zawartości

Blind Bagi i ich dostępność.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

A to nie jest tak, że 5. fala europejskich blind bagów (z alicornami) jest tak naprawdę 6. falą? Coś o tym wspominali na EQD. A, i w Carrefourze widziałem figurki z blindbagów w blisterach za 13,99. Była cała Mane6. Nie wiem, czy w innych też są. Ja za taką cenę sobie odpuściłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ja tylko znalazłem u mnie w Realu (to trójmiasto jest chyba jakieś ubogie w zasoby) ostatnio zapytałem się w realu kiedy przychodzą dostawy i odpowiedzieli mi że codziennie pomyślałem sobie, że jak pracownik widzi opakowania to nie zapisuję, że tego nie ma więc włożyłem wszystkie opakowania do innego pudełka z tyłu i włożyłem pod regał z pościelą i zostawiłem pusty karton na widoku wtedy pewnie rusza dupę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Blindbagi na widoku, w takich pudełeczkach widziałem tylko w Realu i czymś, co się zwało w moim mieście Savia (aktualnie już Tesco, wtedy też, tylko pod inną nazwą). Były to pudełeczka, które kosztowały 6,50 (!!!), w środku zawierały ulotkę i figurkę kucyka. Nie było tylko karty. Wada? Do kupienia były tylko Twilight, Rarity, Pinkie, Rainbow i AJ. Zabrakło Fluttershy oraz innych, blindbagowych kucyków. Reszta u mnie dostępna w Realu (Wave 2) i Smyku (Wave 3 i 4, a pewnie niedługo nowa 5). W Realu po 10zł, Smyk - 13. Podobno można je dostać też w Rossmanie, ale tylko blindbagi. Tych w pudełeczku, widocznych już od dawna nie widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem dwa w Bolesławieckim Carrefourze. Otworzyli właśnie nowe pudełko :rainderp: Standardowa dosyć cena - 9,99zł Była też RD w pudełeczku, ale nie rzuciłem okiem na cenę bo bardzo się śpieszyłem - a BB to mój priorytet. Dla zainteresowanych: Bolesławiec jest blisko: Legnica Chojnów ew. Jelenia Góra (W sumie 1,5h jazdy PKS) Carrefour jest przy ulicy Zgorzeleckiej, więc wystarczy kogoś ładnie zapytać a drogę wskaże. A jeśli ktoś planuje się tu wybrać po BB i nie wie jak trafić, to może do mnie napisać PW a zaprowadzę z PKS'u - oczywiście nie zawsze mam czas, bo jestem zalatany człek :derptongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam tego posta, bo moze ktoś zainteresowany nowymi blind bagami przeszuka sieć i trafi tutaj. Mianowicie, gazetka Reala 30.08.-05.09.2012 oferuje nam cos bardzo ciekawego: https://skitch.com/sympathia/exhcy/hipermarket-real-gazetki-i-katalogi

Zauważcie, że:

a) box jest z Euro Wave III

b) przykład figurek po lewej ukazuje nam Euro Wave IV

Z nagłego przypływu radości, poszlam to sprawdzic i oczywiście nic nowego nie było, od pol roku maja w sprzedazy Euro Wave II. Napisałam zażalenie, do tego pani manager poszla ze mna to sprawdzic i było tak, jak mowiłam. No i nic nie wskórałam.

Dlatego mówie, nie ma sie co spieszyc, kiedy zobaczycie kucyki w gazetce z Reala. :mine:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...