Skocz do zawartości

Blind Bagi i ich dostępność.


Recommended Posts

To trochę głupio, że fluttershy ma zupełnie nową formę, gdy Rarity cały czas wygląda (prawie) tak samo. Moim zdaniem figurka Rarity jest okropna. Moigliby się z nią, tak samo jak z NMM postarać. Cena by wzrosła ale byłoby warto.

U mnie chyba jest w smyku(megastore, Park Smaku, Marki)

A i zauważny jeszcze , że nasza NMM ma pomalowane, coś co nazwę niezbyt fachowo- pantofle. I z tego powodu mamy tą figurkę czcić i kochać. W każdym razie ja liczyłam, że może tą grzywę zrobią w jej stylu. (Każdej księzniczce mogliby zrobić taką eteryczną.) Tak samo (jeśli chcą zarobić na tej figurce) to powinni domalować jej zbroję. Wgl najbardziej denerwuje mnie to, że te figurki są kopiami innych. Mogliby się kurcze posstarać? Nawet jeśli cena podniosłaby się, to by się przynajmnjej opłacało.

I zamiast dawać figurki węża morskiego (którego wyjątkowo nie lubię) i jego pół lwiego koleżki, mogliby dać pak mane background 6. Ale by się sprzedawało! Naprawdę, może i jest już jakiś zestaw doktora i derpy, ale daję zakład, że każdy chciałby mieć ze sobą Octawię albo Vinyl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni to robią tylko żeby nabić kasę...Racja mogli dać wszystkie fajne figurki w jednym opakowaniu

 

Wyobraźmy sobie ,że jest takie cudowne opakowanie ....kosztuje 60 zł -> Są tam wszystkie interesujące postacie ...jest zysk ,ale jakiś taki mały..No nie satysfakcjonuje nas aż tak bardzo....

 

To oni wolą robić to w ten sposób. 

Produkują kilka serii:

1. Opakowanie "elements of haromny friends" tylko dwie,trzy interesujące figurki ..reszta jest raczej zbędna (cena 60zł)

2. Opakowanie "srutu tutu gace z drutu" wsadzają tam Octavie ..trzy inne figurki nie mają większej wartości (cena 60zł)

3. Opakowanie "bla bla bla majonez" dają do zestawu Derpy i kolejne bezwartościowe zapychacze (cena 60zł)

4. Opakowanie "fhhnfneh elements of sjsjadsj" jedynym wartościowym kucykiem w tym zestawie jest Vinyl i producenci resztę opakowania też zapchają czymś nudnym (cena 60zł)

 

Gdyby Octava, Derpy, Vinyl, oraz Fluttersy i NM znajdowałyby się razem w jednym zestawie producent zarobił by tylko te 60zł na jednym opakowaniu

 

Czyli jeżeli znajdziemy jakiś fanów którym zależy tylko na figurkach Octavi, Derpy, Vinyl oraz Fluttersy i NM ..A takie Hasbro to cwane lisy ...to

wolą umieszczać pojedyncze wartościowe figurki w oddzielnych opakowaniach dla zdobycia większego zysku..po to żeby fani marnowali kasę i kupowali te kilka zestawów tylko dla jednego dobrego kucyka..i zamiast 60 zł taka firma otrzymuje wtedy 240zł.

 

 

No a jak jest z Fluttershy...Dlaczego ona nie ma opakowania w małym, przezroczystym pudełku jak mane 6? To proste tylko po to ...żeby zmusić ludzi do masowego kupowania BB. Rodzice pewnie są gnębieni przez swoje dzieci ,że chcą Fluttershy by otrzymać komplet kucyków z serialu....a potem są takie sytuacje ,że zastaje się rozerwane BB.

Edytowano przez OttonandPooky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja to opakowanie kupiłam właściwie tylko dla Nightmare Moon i Flutterki :P , a dałam za nie jakieś 73złote. Natomiast co do zbędnych figurek w zestawach, to tak jak napisała OttonandPooky, chodzi tylko o nabijanie kabzy :/ ale jak to mówią każdy chce żyć. Pojawia się tu jednak kwestia wykonania. Rarity wygląda jakby dostała skrętu kiszek, albo była po nieudanej operacji plastycznej. Tak jakby ktoś wziął podstawową figurkę i na siłę ukręcił jej głowę. Mantikora nie jest w ogóle do siebie podobna, a NMN nie dorobili nawet jej hełmu. Jedyna która im wyszła to Flutterka i Steven Magnet. Ale... i tak trzeba mi było tego zestawu :ajawesome: 

 

P.s. Czy coś wiadomo na temat 8 fali? Mam na myśli, czy ktoś wie kiedy planowo ma się pojawić w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żadnego konkretnego. Chciałem po prostu kupić u kogoś jedną, bo macać w sklepie to ja nie chcę :P

 Jeśli nie zależy Ci na konkretnej fali, to ja mam do odsprzedania RD z Wave 5. Jest otwarte opakowanie, bo jak szukałam po numerkach to pomyliłam 6 z 9, ale mam ją w komplecie z kartą i nawet tą kartką z ostrzeżeniami :P zainteresowany? :aj5:

SMYK WARSZAWA - Wola park 

 

dostępne zarówno "crystal pones" jak i zwykłe :) 12.99 jak pamiętam parę dni temu mieli spory zapas 

Czy nadal te Crystal są w Wola Paku? Pytam, bo jak pisałeś tego posta, to tak jak pisałam, byłam na wyjeździe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://fav.me/d6izuw0

Aplikacja blindbagowa na Windowsa. Trwają prace nad wersją dla Androida i iOSa.

Link do pobrania pliku *.exe w opisie ;x

//Edit 1.09//

https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.frankkie.bronymlpblindbagguide

Apka na Androida od tego samego autora również wyszła

Edytowano przez Aglet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dorwałam RD z 7 fali, pierwsza na wieszaku w Kaufie. Miałam mały problem, gdyż czwarta cyfra była praktycznie nieczytelna (widać było delikatny rys jednej linii cyfry, więc mogłam się domyślać, że to 4). Przerzuciłam wszystkie torebki, a nuż znajdzie się pewniak. Niestety znalazłam torebkę z widoczną czwórką, za to niewidoczna była druga cyfra... W tym miejscu chcę podziękować osobom, które pisały tu o podglądaniu kucyka przez tą małą dziurkę w rogu. W ten sposób rozpoznałam swoją RD:)

Jeśli chodzi o samą figurkę to jestem nieco rozczarowana. Sporo niedociętego plastiku, prześwituje ten wałek w środku głowy, który trzyma ją na karku, niedokładnie pomalowana grzywa i umazane farbą ucho... Ale nic to, mam co chciałam, RD spogląda na mnie znad ekranu lapka zaczepiona przednimi kopytkami:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja nie mam większego zamiaru kupować tamtego giga zestawu, gdy Wave 9 prezentuje się o tak: 
kfsCS8y.jpg
Jest tutaj ta cudowna Fluttershy! Oraz Lily Valley idealna do przeróbki na Derpy. Wychodzi taniej, zdecydowanie taniej... pytanie tylko kiedy to do nas przyjdzie? 
Ah, no i jak widać jest już początek Rainbow Ponies (Cadance, Rainbow i Rarity), a szykuje się taki oto secik:
IMG-20130912-WA0000.jpg
Co prowadzi do dalszej konkluzji, że znajdziemy te kucyki w Wave 10 lub innej... lepiej poczekać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja nie mam większego zamiaru kupować tamtego giga zestawu, gdy Wave 9 prezentuje się o tak: 

kfsCS8y.jpg

Jest tutaj ta cudowna Fluttershy! Oraz Lily Valley idealna do przeróbki na Derpy. Wychodzi taniej, zdecydowanie taniej... pytanie tylko kiedy to do nas przyjdzie? 

Ah, no i jak widać jest już początek Rainbow Ponies (Cadance, Rainbow i Rarity), a szykuje się taki oto secik:

IMG-20130912-WA0000.jpg

Co prowadzi do dalszej konkluzji, że znajdziemy te kucyki w Wave 10 lub innej... lepiej poczekać. 

O matko jakie to piękne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie całkiem... najwięcej było setów z Zecorą, kilka z Gildą i schowane z tyłu z Octavią. Co mnie nie zdziwiło, w sumie.

No mnie też nie dziwi  :aj5:  dzięki za informację :) a jeszcze tylko chciałam spytać. Ile to kosztowało mniej więcej? Tak jak wszystkie sety, ok. 60-70zł czy może mniej(marzenia :wrWgR:) ?

Edytowano przez Cleo3007 vel Sweetie Tram
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...