Skocz do zawartości

Blind Bagi i ich dostępność.


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów :-)

Trafiłem tutaj z powodu umiłowania kucyków przez moją córcię. Mieszkam w Lublinie i obszedłem wszystkie możliwe sklepy w poszukiwaniu saszetek, niestety tylko w jednym sklepie dorwaliśmy kilka figurek z 7 fali. Chciałem zapytać czy ktoś z Was nie mógłby pomóc w zdobyciu kilku figurek, które są być może zdublowane w waszych kolekcjach lub są dostępne w waszych sklepach. Inaczej dziecko zamęczy mnie swoim płaczem, że brakuje jej kilka niezbędnych do kolekcji figurek  ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałam dziś BB VI i VII fali w... Kauflandzie. Nigdy wcześniej nie widziałam tam jakiejkolwiek fali. Szkoda, że siódemki tylko trzy opakowania... nie wiem, czy już wykupiono, czy tak mało wyłożyli, bo wszystkie wisiały na jednym wieszaku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poszukuję pierwszej fali! :rarityawesome:  Nie no ,ale teraz tak na serio.....teraz jedną sztukę kupisz nawet po 30 zł na allegro ..innego wyboru nie masz  :raritylaugh:

Gdyby były na Allegro to bym kupił - nawet za 30 zł. Tyle, że ich nie mogę nigdzie znaleźć, dlatego też zapytałem tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby były na Allegro to bym kupił - nawet za 30 zł. Tyle, że ich nie mogę nigdzie znaleźć, dlatego też zapytałem tutaj.

Tutaj masz z pierwszej serii Cherry Spices ;)

 

http://allegro.pl/kucyk-figurka-my-little-pony-cherry-spices-i3461665596.html

 

Na allegro czasem pojawiają się rarytasy sprzed potopu, trzeba tylko co kilka dni powęszyć.

Bumblesweeta parę miesięcy temu widziałm za 20 zeta w opcji kt i żałuję, że się nie skusiłam.

Czy ktoś widział w Rossmanie siódmą falę (te Śmiejżelki)? Wyglądają całkiem nieźle. Chociaż chyba poczekam na ósmą. Są jeszcze lepsze.

W rzeczywistości wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach. Mam pod nosem dwa rossmany, w jednym nie ma wcale, w drugim wisi zawsze po 5 sztuk i tak personel dokłada co jakiś czas jak znikną. Na razie wiszą te, co już mam;). Chodzę co parę dni z kodami i tak łowię po sztuce. Cena 12 zeta też zaczyna dokuczać, ale jeszcze tylko 8 sztuk mi brakuje do kompletu.

 

Tak w ogóle to chyba już w Polsce zaczynają się powoli pojawiać kucyki z tej 8 serii - neon. Tutaj ktoś wystawił obie na dwóch aukcjach i ta różnica między 7 a 8 wydaje się być minimalna.

 

http://allegro.pl/kucyk-figurka-my-little-twilight-sparkle-transpar-i3465998233.html

 

Więcej porównań obu fal na my little wiki - tylko się człowiek wścieka, że w Polsce jeszcze nie ma.

http://mylittlewiki.org/wiki/G4_Blind_Bag_Ponies

 

 

W każdym bądź razie z neonów nie mam jeszcze żadnej figurki i nie mogę się doczekać. Byle nie prędko, bo z kasą niewyrobię.

Czy ktoś widział w Rossmanie siódmą falę (te Śmiejżelki)? Wyglądają całkiem nieźle. Chociaż chyba poczekam na ósmą. Są jeszcze lepsze.

W rzeczywistości wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach. Mam pod nosem dwa rossmany, w jednym nie ma wcale, w drugim wisi zawsze po 5 sztuk i tak personel dokłada co jakiś czas jak znikną. Na razie wiszą te, co już mam;). Chodzę co parę dni z kodami i tak łowię po sztuce. Cena 12 zeta też zaczyna dokuczać, ale jeszcze tylko 8 sztuk mi brakuje do kompletu.

 

Tak w ogóle to chyba już w Polsce zaczynają się powoli pojawiać kucyki z tej 8 serii - neon. Tutaj ktoś wystawił obie na dwóch aukcjach i ta różnica między 7 a 8 wydaje się być minimalna.

 

http://allegro.pl/kucyk-figurka-my-little-twilight-sparkle-transpar-i3465998233.html

 

Więcej porównań obu fal na my little wiki - tylko się człowiek wścieka, że w Polsce jeszcze nie ma.

http://mylittlewiki.org/wiki/G4_Blind_Bag_Ponies

 

 

W każdym bądź razie z neonów nie mam jeszcze żadnej figurki i nie mogę się doczekać. Byle nie prędko, bo z kasą niewyrobię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się znaleźć Soarina (#17 - chyba) z siódmej fali. Wyglądają gorzej niż standardowe BB, ale sam kucyk wygląda fajnie (świetne zestawienie kolorów). Jedyne co bym zmienił to okulary. Są paskudne. O dziwo jest bardziej giętki niż reszta i trochę zalatuje po otworzeniu opakowania (może trafił mi się Zombie?). Tak czy inaczej - kolekcja zebrana  :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po miesięcznej przerwie :) udało mi się dostać pięć sztuk Wave 4 w Bydgoszczy!!! :pinkiehappy: Ponadto udało mi się nabyć w Gdyni zestaw z Nightmare Moon w rozmiarze Blindbagowym!!! :lunahug2: no i to tyle z nowości Poniaczowych u mnie :P

 

Pozdrawiam :cadancespin:

MASZ NIGHTMARE MOON!? Superrr :D

Dasz jakiś link? Ile kosztował zestaw?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\Mi zależy tylko na fluttershy i nightmare moon. Ale cenowo to może opłacać się bardziej niz 5 normalnych bb.

Pozatym NMM jest trochę słaba bo wygląda jak normalna księżniczka. Za to fluttershy zrobili wprost genialnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\Mi zależy tylko na fluttershy i nightmare moon. Ale cenowo to może opłacać się bardziej niz 5 normalnych bb.

Pozatym NMM jest trochę słaba bo wygląda jak normalna księżniczka. Za to fluttershy zrobili wprost genialnie.

Nie tylko Tobie zależy jedynie na tej dwójce. Ale patrząc na ceny wydaje mi się, że lepiej kupić cały pięciopak i wystawić na licytacji BCM pozostałą trójkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...