Skocz do zawartości

Blind Bagi i ich dostępność.


Recommended Posts

Popieram kolegę Triste Cordis, że warto poszukać Cadance. Sama ją upolowałam i jestem bardzo zadowolona. Fajne wykonanie, i "własny" kształt, czynią ją pewnego rodzaju rarytasem wśród Blind Bagów :)

Do tego pomysł z zapisywaniem numerów czy też literek w BB, pomógł mi już nie raz odnaleźć konkretnego kuca i uniknąć powtórek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś w Biedronce trójpaki po 24,99zł.

U mnie były zestawy z Octavią, z Cherilee i, uwaga! z Kryśką :)

W Wałbrzychu to samo.

Zestawy jakie wyszperałam:

Kryśka + Celestia + Twilight

Octavia + Lyra + Lyrica Lilac

Chereliee + Silver Spoon + Twist

Kupiłam to pierwsze, strasznie zależało mi na Kryśce i Tii ale przez to mam już trzy Twailoty xD

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rzucili w Biedronce po 25 zeta trójpaki z Octavią i Chrysalis w dobrej cenie 25 zeta, może jeszcze gdzieś się uchowały. Szkoda, bo chciałam wziąć dla kumpeli a tylko 2 sztuki zostały o 11 tej. Podobno zeszły na pniu. Kasjerka twierdzi, że powtórki nie będzie, to tylko taka świąteczna jednorazowa akcja. Najśmieszniejsze w tym wszystkim, że człowiek po mleko idzie, a nie po kucyki, a tu niespodzianka. To pierwsze kuce, jakie w ogóle w Biedronce kupiłam, zawsze był Rossmann, Real i Carrefour.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę oczami wyobraźni te rozczłonkowane zestawy na allegro, gdzie ktoś będzie sprzedawał pojedyncze Chrysalis czy Celestie po kilkadziesiąt zł...

A to napewno tak się skończy. W końcu biznes jak każdy inny :P swoją drogą tak samo było jak wprowadzili zestawy z NM i państwem Cake.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...