Skocz do zawartości

Blind Bagi i ich dostępność.


Recommended Posts

Jeśli chodzi o wave'a 12, to nie ma co bawić się w kody. Bierzesz to ręki i nawet nie musisz się przyglądać, bo już widać co jest w środku. Ja akurat trafiłam na jakieś recolory Rarity, więc nie kupowałam. Na razie mam Neon Lights'a i Cheesy Sandwich'a z 11.

Edytowano przez LadyRainicorn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wave'a 12, to nie ma co bawić się w kody. Bierzesz to ręki i nawet nie musisz się przyglądać, bo już widać co jest w środku. Ja akurat trafiłam na jakieś recolory Rarity, więc nie kupowałam. Na razie mam Neon Lights'a i Cheesy Sandwich'a z 11.

Szczęściara :D ja szukalam i nigdzie nie mogłam znaleść cheesa itp bb z 11

A szkoda bo na cheesie mi najbardziej zalezy. Czekam na blindbagi w smyku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szczęściara :D ja szukalam i nigdzie nie mogłam znaleść cheesa itp bb z 11

A szkoda bo na cheesie mi najbardziej zalezy. Czekam na blindbagi w smyku ;)

Sprawdzałaś w zabawkowym w Klimczoku? Kiedyś tam były blindbagi, nie wiem jak teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyślałam

Jak jeszcze nie było mnie w fandomie to chyba widziałam tam kilka ;)

dzięki :D

Weź sobie aplikację do kodów i ruszaj :D Jak ostatnio tam szukałem, to była przy kasie bardzo miła pani która nawet pomagała mi szukać i odczytywać kody. Trochę pogadaliśmy o fandomie itp., mówiła też że już kiedyś spotkała się z tym odczytywaniem numerów bo jedna dziewczyna tak sprawdzała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie aplikację do kodów i ruszaj :D Jak ostatnio tam szukałem, to była przy kasie bardzo miła pani która nawet pomagała mi szukać i odczytywać kody. Trochę pogadaliśmy o fandomie itp., mówiła też że już kiedyś spotkała się z tym odczytywaniem numerów bo jedna dziewczyna tak sprawdzała.

Ja nie mam zazwyczaj takiego szczęścia do sklepikarzy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn.? W zabawkowych prawie zawsze są miłe panie. Ja jeszcze się nie natknąłem na jakiegoś wrednego sprzedawcę gdziekolwiek.

Jak byłam w smyku to pani się na mnie krzywo patrzyła xD

i jeszcze jak szukam kodów to wszyscy ochroniarze sie na mnie gapią czy przypadkiem nic nie ukradne

przytłaczające

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłam w smyku to pani się na mnie krzywo patrzyła xD

i jeszcze jak szukam kodów to wszyscy ochroniarze sie na mnie gapią czy przypadkiem nic nie ukradne

przytłaczające

I co z tego? Niech się patrzą, jeśli nic nie ukradniesz to oni się muszą bać a nie Ty :fluttershy5:  . Pani w smyku też Ci nic nie zrobi. To zależy od podejścia do ludzi, oraz w dużej mierze od postawy i tego jak się wygląda (sposób poruszania się, gestykulacja itp.). Musisz być pewna siebie - jeśli coś robisz naturalnie i z pewnością siebie, to nawet gdy coś ukradniesz niektóre osoby mogą tego nie zauważyć (bardziej będą zwracać uwagę na osoby skulone, powoli chodzące, wyglądające jakby się nie mogły odnaleźć w przestrzeni). Poza tym to masz prawo do obejrzenia produktu przed zakupem. 

Swoją drogą, polecam Ci zainteresować się tematem NLP (Neurolingwistyczne Programowanie). Mój tata prowadzi kursy NLP więc trochę o tym wiem. Spróbuj też przed wejściem oraz wchodząc do sklepu wyprostować się ładnie, podnieść głowę, i szybkim krokiem wejść do sklepu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

W rzeszowskim E.Leclerc znalazłam jedno, jedyne, samotne, w dodatku ukryte za 10 falą, pudełko z falą 12. Wykupiłam już tęczową Twilight i Minty. Faktycznie te okienka są tak duże, że wystarczy jeden rzut oka, by zobaczyć, co jest w środku, super pomysł. Smuci mnie tylko to, że wszyscy z jakiegoś powodu konsekwentnie pomijają 11 falę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłam w smyku to pani się na mnie krzywo patrzyła xD

i jeszcze jak szukam kodów to wszyscy ochroniarze sie na mnie gapią czy przypadkiem nic nie ukradne

przytłaczające

Wcale mnie to nie dziwi. Ostatnio jak byłem w kinie, tuż po seansie i kupnie gry, wpadłem do Smyka (ta sama galeria handlowa). Niby Blind Bagi były przy samej kasie, a i tak znalazłem rozerwaną, pustą torebkę :/ Wisiała jako pierwsza... Trzeba mieć kisiel zamiast mózgu, żeby ryzykować złapanie na kradzieży czegoś, co kosztuje +/- 12zł... Sam kupiłem pierwszą lepszą - trafił mi się jakiś klon Pinkie Pie.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...