Skocz do zawartości

Blind Bagi i ich dostępność.


Recommended Posts

U mnie chyba już nawet blindów w ogóle nie ma,jak kupowałem (nie pamiętam kiedy to było) to zakupiłem w kauflandzie bo tylko tam były a teraz tam nawet nie ma.Żeby tego było mało to trafiła mi się Sassaflash chodź nie ukrywam,że liczyłem na fluttershy tyle przegrać. :fluttercry2:

Edytowano przez pepeh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba już nawet blindów w ogóle nie ma,jak kupowałem (nie pamiętam kiedy to było) to zakupiłem w kauflandzie bo tylko tam były a teraz tam nawet nie ma.Żeby tego było mało to trafiła mi się Sassaflash chodź nie ukrywam,że liczyłem na fluttershy tyle przegrać. :fluttercry2:

Fluttershy trudno zdobyć słyszałam że pojawia się się tylko jedna na szesnaście opakowań

 

Co nie zmienia faktu że mam brokatową z wave 10 c: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Serio już 12?

 

Serio. Z jakiegoś powodu sklepy pomijają falę 11...  :bemused:

U mnie jest seria 11. i 12. Ta druga ma z tyłu okienko i widać, co jest w środku. Z serii 11. kupiłam kucyka Neon Lights. Jest świetny i większy od figurek z serii 10. 

Edytowano przez LadyRainicorn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te otwory w wave 12 z tego co wiem (nie widzialam zdj jak cos) sa bardzo male
Moim zdaniem latwiejsze sa kody no ale cóż

No właśnie nie, to są dość spore prostokąty, przez które wyraźnie widać figurkę. A z kodami był ten problem, że czasem wtłoczone były niewyraźnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Trzeba było uważać z kodami. Szczególnie w tych literach, które są do siebie podobne:

- I-L

- E-F

- P-B (tak, widziałem i tak "ucięte" kody)

- Q-O

Te okienka trochę ułatwią sprawę, przy poszukiwaniach. Dzięki nim będziemy mieli 100% pewności, że kupujemy "I", a nie "L".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak macie racje z tymi okienkami :D

W bielsku jeszcze nie ma w smyku wave 11 i 12 ale w rossmanie kupilam kolorową pinkie z 12 ^^

Jestem bardzo zadowolona ale czy mi sie wydaje czy 12 jest gorzej wykonane niż naprzykład 9?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...