Skocz do zawartości

Fluttershy w sezonie 4(Dyskusja)


Czy chcecie przemiany Fluttershy w Dragonshy ?  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie przemiany Fluttershy w Dragonshy ?

    • Tak, i to pernamentną..
      2
    • Tak, ale na jeden odcinek.
      27
    • Nie, jest to absolutnie zbędne.
      17


Recommended Posts

No i skończył się nam sezon 3 po którym chyba wszyscy mamy niedosyt.
1) Czy waszym zdaniem znajomość z Discordem wpłynie jakoś na jej życie ?
2) Czy stanie się bardziej asertywna ?
3) Oraz co sami chcielibyście ujrzeć w nowym sezonie ?

Serdecznie zapraszamy do dyskusji !

Edytowano przez Future Pony
Link do komentarza

Hmm... Znajomość z Discordem mogłaby wprowadzić jakiś ciekawy wątek w jednym z odcinków, ale na życie jako takie raczej nie wpłynie. Wg mnie Fluttershy powinna zostać taka jaka jest bo właśnie za to ją kochamy, przynajmniej ja. W 4 sezonie chciałbym zobaczyć na pewno jakiś odcinek z Fluttershy i Rarity w rolach głównych.:fluttershy4:

Link do komentarza

Myślę, że Fluttershy nigdy się nie zmieni, i to mnie w sumie cieszy. Kocham ją taką jaką jest! Nie sądzę, aby znajomość z Discordem jakąś na nią wpłynęła to raczej Discord stanie się jeszcze bardzie przyjacielski. W 4 sezonie chcę zobaczyć odcinek poświęcony Angelowi. Króliczek Fluttershy na niego zasłyguje...

Link do komentarza
Hmm... Znajomość z Discordem mogłaby wprowadzić jakiś ciekawy wątek w jednym z odcinków' date=' ale na życie jako takie raczej nie wpłynie. Wg mnie Fluttershy powinna zostać taka jaka jest bo właśnie za to ją kochamy, przynajmniej ja. W 4 sezonie chciałbym zobaczyć na pewno jakiś odcinek z Fluttershy i Rarity w rolach głównych.:fluttershy4:[/quote']

Też tak w sumie uważam, choć jeśli mam być szczery to nie zbyt sobie to mogę wyobrazić. To jeśli chodzi o odcinek,bo jeśli chodzi o normalne życie to Discord musiał by zamieszkać z Fluttershy na stałe,a z tego co widać to raczej przebywa w Canterlocie. oczywiście to tylko moje przypuszczenia. Z tym ostatnim też pełna zgoda. A jeśli chodzi o odcinek z Fluttershy i Rarity to ja jakoś nie był bym tym zachwycony. Może dlatego że nie jestem jakimś wielkim fanem Rarci ? Możliwe że tak, ale dla mnie takiego odcinka może stanowczo nie być.

Link do komentarza

Ja myślę, że nasza Fluttershy się nie zmieni, ale do dalszych losów Discorda snuje pewne domysły. Według mnie Discord pozostanie niemiły dla reszty kucyków i będzie dalej rozdawać drwiny, a słuchać się będzie jedynie Fluttershy. Mógłby pojawić się nawet wątek w którym Discord zwyczajnie się opierdziela, a gdy ktoś się do niego zwraca to udaje głuchego i niewidomego. Jednak Fluttershy wpada w poważne tarapaty i momentalnie jego podejście do sprawy zmienia się o 180 stopni Celsjusza (W końcu to Discord).

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Ja akurat jestem zdania, że każda postać powinna się zmieniać i to, w miarę możliwości, na lepsze. Fluttershy lubię za to, że jest taka dobra i miła, delikatna i troskliwa. Jeśli jednak pozwala ona, aby jej słabości przeszkadzały jej w życiu i stanowiły problem dla jej przyjaciółek, np. wtedy gdy opóźniała ich wspinaczkę na smoczą górę, albo kiedy próbowała się wymigać od pomagania przy tworzeniu tornada, to moim zdaniem nie jest to właściwy stan rzeczy i ucieszyłbym się, gdyby Fluttershy wyciągnęła wnioski z wcześniejszych odcinków i walczyła ze swoimi słabościami, aby w miarę upływu czasu stawać się jeszcze fajniejszą, niż była do tej pory.

Warto zauważyć, że wielu Bronych (i zapewne też młodszych widzów) utożsamia się do pewnego stopnia z Fluttershy, gdyż są nieśmiali i mogą mieć również podobne problemy z odwagą albo z asertywnością. Jeśli Fluttershy będzie sobie z tymi problemami coraz lepiej radzić, to będzie to jasny przekaz dla tych osób, że pomimo swojej nieśmiałości mogą sobie radzić z życiowymi problemami i to zarówno dzięki pomocy przyjaciół, jak i dzięki rozwojowi osobistemu.

Co do Discorda, to Fluttershy może się wiele od niego nauczyć. Nie będę nawet próbował zgadywać czego konkretnie, bo od tego jest panem chaosu, aby nas zaskoczyć. Mam jednak nadzieję, że sam Discord będzie się dzięki niej stawał coraz bardziej przyjazny i będzie wymyślał coraz to nowe sposoby wykorzystania chaosu do dobrych celów. Ciężko mi powiedzieć, czy na chwilę obecną Discord już się całkiem zdecydował zostać dobrym, czy też nadal zamierza sprawiać problemy, ale spodziewam się, że w jednym z nadchodzących odcinków kucyki będą potrzebowały jego pomocy (w końcu po to Celestia kazała go uwolnić z kamiennego więzienia) i wtedy Discord podejmie ostateczną decyzję. Chociaż, będąc wcieleniem chaosu, może mieć nieco inne podejście do znaczenia słowa "ostateczna" ;>

Link do komentarza

Dla mnie przemiana Discorda w odcinku "Keep Calm" to ściema i nasza chimera jeszcze pokaże prawdziwe rogi :P Wtedy oczywiście Fluttershy ponownie będzie musiała uratować świat.

Nie chciałbym, by Flutti przemieniała się w kogokolwiek na stałe. Uwielbiam jej pojedyncze odpały, typu Flutterb*tch czy Flutterwrath w "Wieczorze", które dodają tej postaci wspaniałego, trzeciego wymiaru. Jak zresztą każdemu kucykowi, bo każdy ma swoje momenty... poza Rarcią, która jak na razie nie doczekała się swojego "szału". Ragerity? :P

Dlatego sądzę, że Fluttershy powinna pozostać w zgodzie ze swoim imieniem, znaczkiem i przeznaczeniem. Ale pojedyncze odstępstwa od normy zawsze dodają smaku.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Warto zauważyć, że wielu Bronych (i zapewne też młodszych widzów) utożsamia się do pewnego stopnia z Fluttershy, gdyż są nieśmiali i mogą mieć również podobne problemy z odwagą albo z asertywnością. Jeśli Fluttershy będzie sobie z tymi problemami coraz lepiej radzić, to będzie to jasny przekaz dla tych osób, że pomimo swojej nieśmiałości mogą sobie radzić z życiowymi problemami i to zarówno dzięki pomocy przyjaciół, jak i dzięki rozwojowi osobistemu.

Fluttershy smokiem? Nie, nie i jeszcze raz nie. Niech nie psują tak fajnej postaci, która tak bardzo przypomina mnie. Mam tylko "kompleks zebry" (biała w czarne paski czy czarna w białe?). Nie wiem czy to ona jest podobna do mnie czy ja do niej. Co prawda, żadna z jej przemian nie wpłynie na mnie, ale widząc ją w wielu sytuacjach wiem, że zareagował bym w podobny sposób

A przemiana Discorda jest taka sobie. Nagle geniusz zła uświadamia sobie, że fajnie jest mieć przyjaciół. Pomysł niezły, ale trudno pokazać taki wątek w 20 minutach. Pełnometrażowy film... co innego :fluttershy5:

Link do komentarza

Moim zdaniem Fluttershy się troszkę zmieni. Oczywiście na lepsze! Może będzie trochę bardziej asertywna? Gdyby zmieniła się bardziej lub w zupełnie inny sposób nie była by tą samą kochaną Drżypłoszką. Czego oczekuję w czwartym sezonie? Po pierwsze. Więcej Flutterki! Jest jej tak mało że czasem mam wrażenie że chcą ją usunąć z MLP, a do tego nigdy przenigdy nie dopuszczę! Niech sobie usuwają co chcą ale nie moją FS. Poza tym powinien być jeszcze jakiś odcinek, w którym Fluttershy jest główną bohaterką. Ale jeśli w tym Odcinku ktoś chociaż nakrzyczy na Flutterkę to będzie miał że mną do czynienia!

  • +1 2
Link do komentarza
  • 4 months later...

Fluttershy w sezonie czwartym?
Whatever, byleby tam była i promieniała swoją nieśmiałą zajefajnością. No i fajnie by było gdyby miała jakąś chwytliwą piosenkę, bo telefon nerdem wieje i domaga się nowej fandomowej muzyki.

 

Proszę panować nad słownictwem  ~ Future Pony

Edytowano przez Future Pony
Wulgaryzm
Link do komentarza

Moim zdaniem Fluttershy się troszkę zmieni. Oczywiście na lepsze! Może będzie trochę bardziej asertywna? Gdyby zmieniła się bardziej lub w zupełnie inny sposób nie była by tą samą kochaną Drżypłoszką. Czego oczekuję w czwartym sezonie? Po pierwsze. Więcej Flutterki! Jest jej tak mało że czasem mam wrażenie że chcą ją usunąć z MLP, a do tego nigdy przenigdy nie dopuszczę! Niech sobie usuwają co chcą ale nie moją FS. Poza tym powinien być jeszcze jakiś odcinek, w którym Fluttershy jest główną bohaterką. Ale jeśli w tym Odcinku ktoś chociaż nakrzyczy na Flutterkę to będzie miał że mną do czynienia!

 

Popieram FlutterSky!

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...