Skocz do zawartości

Kreskówki naszego dzieciństwa


Lemuur

Recommended Posts

No trochę tego było: 1. Muminki :3 2. W.I.T.C.H. (uwielbiałam to! Miałam magazyny, plakaty i inne tego typu badziewia ;D) 3. Miś Uszatek 4. Sasiedzi 5. Przygody Kuby Guzika 6. Seria "Był sobie..." 7. Gumisie 8. Bajki Disneya ;) 9. Reksio 10. Pszczółka Maja 11. Listonosz Pat 12. Jetsonowie

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W dzieciństwie obejrzałem wiele kreskówek, głownie na cartoon network i z tego co sobie przypomnę to: -Chojrak -Atomówki -Ed Edd i Eddy -Scooby Doo -Krowa i kurczak oraz Jam łasica( Oh God, why? ) -Zwariowane melodie -Flinstonowie -Jetsonowie -Tom & Jerry -Samuraj Jack -i reszta dawnych kreskówek które leciały w latach 2003 do 2005 -A tak to Timon i Pumba ( miałem 2 takie kasety :P ) -Dzieła Disneya -wieczorynki -Czasem Pawer Rangers :P Na razie sobie tylko to przypomniałem

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Jakby się zastanowić to po prostu wszystko co leciało na fox kids/cartoon network pod koniec lat '90 i na początku nowego tysiąclecia... ale jak tak myślę, to szczególnie zapadło mi w pamięć "Ed, Edd i Eddy" , "Tom i Jerry" wałkowany w nieskończoność, "Kapitan Tsubasa" itp. :)

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

- Atomówki

- Dom dla Zmyslonych Przyjaciół Pani Foster

- Laboratorium Dextera

- Klan na drzewie (we wszystkich wymienionych do tej pory tytułach maczała palce Lauren Faust lub Craig McCracken... co za zbieg okoliczności....)

- Winx

- Pokemon

- Tom i Jerry

- Odlotowe Agentki

- Trzy małe duszki

- Superświnka

Te dwa ostatnie to taki oldschool, że nie wiem, czy ktokolwiek to pamięta. XD Leciało na FoxKids...

Kluub Wiinx! :D Jarałam się tym zapewne tak samo jak starsze pokolenia Dragon Ballem (w sumie to Winx to taki Dragon Ball, tylko że wróżki latają w słitaśnych, błyszczących strojach) Akurat ostatnio mam chrapkę, żeby sobie trochę obejrzeć :> Dat Antagoniści 2 i 3 serii!

Nie miałam multum kanałów, a więc:

- Winx, jak już wspomniałam

- Amerykański Smok Jake Long

- Smerfy

- Muminków nigdy nie lubiłam

- MLP starszych generacji

- Przygody Timmy'ego (zjadł cały przepychacz!)

- Witch (rzadko oglądałam)

- Aparatka

- 6 w pracy

- Reksio, kot Filemon i inne stare polskie produkcje

I jakoś więcej chyba nie pamiętam :>

Link do komentarza

ojj było tego :O wiekszości nie pamiętam ale coś napisze:

-Tom i Jerry

-Ach ten Andy

-Pinkie i Mózg

-Ed, Edd i Eddy

-Spiderman

-Dom dla Zmyślonych Przyjaciół Pani Foster

-Atomówki

zaczynają sie anime:

-Dragon ball

-Kapłanki przeklętych dni

-Erementar Gerad (my favourite jeżeli chodzi o anime, tuż za serią Dragon balla :D)

-Eureka Seven

-Ghost in the Shell

-Full metal Alchemist

-Naruto

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Kreski mojego dzieciństwa ? więc tak(na każdym kanale jakie były) na Cartoon Network to: Ed Edd i Eddy Johny Bravo Laboratorium Dextera Zło w Potrawce Dusterdly i Muttley(nie pamiętam jak to się pisze) Strażnicy czasu na MiniMax(obecnie minimini i zig zap) Clifford Wielki Czerwony Pies Aparatka Kod Lyoko(to dopiero później) 6 w pracy i inne których już zapomniałem na nickelodeon Spongebob,kotopies,danny phanton,avatar legenda aanga(to potem) na jetix tylko Galactik Football(ale to 7 lat temu dopiero) ps.zapomniałem o Atomówkach

Link do komentarza

Oprócz klasyków pokroju Looney Tunes oglądałem jeszcze:

M.A.S.K. - Można by to określić połączeniem Transformers z GI Joe. Choć nie do końca. Mało znana kreskówka z lat 80., ale emitowano też w późniejszych latach.

Intro:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=o2Z1yLO9C-Q

Xiaolin Showdown - kreskówka sprzed paru lat, całkiem kreatywna, momentami zbyt głupkowata, ale i tak niezła.

Jeden z odcinków, jakby ktoś chciał:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=IjcKkx6ZnvI&feature=plcp

Link do komentarza

To u mnie podobnie: - Atomówki - Laboratorium Dextera - Tom i Jerry - Scooby Doo - Tabaluga (tja pamiętam aż za dobrze XD) - Łap Gołębia (czy jakoś tak) - Timon i Pumba - Pokemony - Gumisie - Kubuś Puchatek - Kaczor Donald, Myszka Miki etc. - Sąsiedzi - Pszczółka Maja - Smerfy - Papirus - Przygody Timmy'ego (to oglądam do dzisiaj XD) - Różne polskie badziewia - Wirtulandia (hmm, tylko że to chyba nie kreskówka) No i pewnie mnóstwo innych kreskówek o których już nie pamiętam. W dzięciństwie oglądałam naprawdę duuużo bajek. Z tego co pamiętam najbardziej przezemnie znienawidzoną były Muminki. Eh, koszmary z dzieciństwa :(

Link do komentarza

To u mnie podobnie:

- Atomówki

- Laboratorium Dextera

- Tom i Jerry

- Scooby Doo

- Tabaluga (tja pamiętam aż za dobże XD)

- Łap Gołębia (czy jakoś tak)

- Timon i Pumba

- Pokemony

- Gumisie

- Kubuś Puchatek

- Kaczor Donald, Myszka Miki etc.

- Sąsiedzi

- Pszczółka Maja

- Smerfy

- Papirus

- Przygody Timmy'ego (to oglądam do dzisiaj XD)

- Różne polskie badziewia

- Wirtulandia (hmm, tylko że to chyba nie kreskówka)

No i pewnie mnóstwo innych kreskówek o których już nie pamiętam. W dzięciństwie oglądałam naprawdę duuużo bajek. Z tego co pamiętam najbardziej przezemnie znienawidzoną były Muminki. Eh, koszmary z dzieciństwa :(

Ja również dobrze pamiętam Tabalugę ^.^

Też nie lubiłam Muminków. Wcale ich nie oglądałam, po prostu nie chciałam.

Link do komentarza

Właściwie moje dzieciństwo trwa nadal, co z tego, że już liceum. :P Najpierw oglądałem jakieś losowe rzeczy, jak: -Filemon (choć głównie pamiętam to z jakiejś książeczki) -Reksio (coś było ;p) -Bolek i Lolek (też gdzieś coś kiedyś, pamięć już nie ta) -Krecik (nigdy nie wiedziałem, o co chodzi) -Żwirek i Muchomorek czy coś takiego było? -Rumcajs XD -Tabaluga! Akurat z tego coś ogarniałem ^^ -My Little Pony w przedszkolu :D nie wiem, co się tam działo, ale to było dziwne... -Pokemon! Nie pamiętam gdzie i kiedy i co, ale na pewno parę odcinków trafiłem, a trudno było mi je trafić. ^^ -DragonBall Z, to było schizowe jakieś i nie przepadam za tym ale trochę się oglądało -No i gdzieś tam był Inspektor Gadżet :) pamiętam, ale nie pamiętam, żebym oglądał :rainderp: -Smerfy też się przewinęły przez pamięć -Podobnie Muminki, ale to dosłownie 2-3 razy Więcej grzechów nie pamiętam. Potem jak mi się nudziło potrafiłem przez kilka godzin jednego dnia oglądać jakieś gówienka na Cartoon Network, ulubione: -Atomówki (chociaż "szablonowe" odcinki mnie trochę nudziły :f wolałem jakieś schizowe) -Strażnicy Czasu, fajne nawet ;] i coś się dowiedziałem -Jagoda Lee, lubiłem za te smutne/epickie momenty i frustracje bohaterki -Kryptonim: Klan Na Drzewie (momentami megadurne, ale ogólnie ekstra) -Laboratorium Dextera <3 -Chojraka nie ogarniałem, ale jak teraz na niego patrzę jest spoko :P -Samuraj Jack to samo, czasami przez cały odcinek nie wiedziałem o co chodzi i to jakieś creepy było, ale świetne -Ed, Edd i Eddy chociaż Eddy mnie wkurza, ale to jest tak uroczo bezmózgie -Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - ultimate trolling festival -Xiaolin: Showdown uwielbiam, zdarzają się fajne scenariusze i dobra fabuła, no i humor :) -Atomowa Betty xDD to było jakieś urocze, ale głównie za Maximusa :rainderp: -Ozzy i Drix też mi się podobał, dobre pseudobiologiczne betony -Robotboy, o ile doktor K. miał dobre jazdy -B-DaMan :O jak to się pisze... jakaś kreskówka z rodzaju tych, które polegają na jakiejś grze i tam się strzelało, momentami nawet ciekawe w przeciwieństwie do karcianych, a Bakugan nie ma sensu xD w sensie gry -Teen Titans (Młodzi Tytani) - nawet spoko, fajne bitwy i scenariusze, relacje między bohaterami, tajemniczy antagonista -Storm Hawks było całkiem, całkiem -Tajemniczy Sobotowie - po prostu... wystarczająco awesome :rd8: -Ben10 każdego rodzaju - jakoś szczególnie mi nie podpadł, dość schematyczny, ale zdarzały się lepsze odcinki no i tyle mi się tego przewinęło że chcąc nie chcąc zapadło w pamięć -ScoobyDoo - jak wyżej, po prostu za dużo tego, żeby nie wymienić ;P -Tom i Jerry podobnie, głupie i mało śmieszne, ale jednak -Aha, jeszcze Mroczne przygody Billego i Mandy. Total bezsens, ale nieraz się uśmiałem. Teraz już nie oglądam, nie nudzę się dostatecznie często... zawsze można zamiast tego wejść na megaspamerskie forum MLP:FiM

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...