Skocz do zawartości

Szatan przyjechał na KUCYKU PONY - Przeniósł Domine


Recommended Posts

Gość Iluzja Pie

Haha Haha haha :D

Jeżeli twoje dziecko ogląda ,,Kucyki Pony'' to wiedz że coś się dzieje .

Po pierwsze :Szatan przyjechał na kucyku pony ?Naprawde ?Jakbym nie wiedziała że to artykuł to bym myślała że to jakieś jaja są

Po drugie : Już rozumiem jak się uparli na ,,Harrego Pottera '' ale co zrobił im Kung fu panda ? :rd5:

Po trzecie :niszczyć pod pozorem niewinności - mówi ksiądz. Jeżeli każdy by tak patrzył na świat to ja już nie wiem co kto by miał robić :aj:

To jedna z największych głupot jakie istnieją według mnie .

Przynajmniej czytając artykuł można się pośmiać :pinkie2:

Link do komentarza

Czytając to coś byłem załamany. Za chwile jakiś durny ksiądz pewnie wmówi, że trzeba zamknąć każdego kto kuce ogląda... wszyscy tu zebrani nie będą bezpieczni, bo jakiś ksiądz który przesadził z prochami nagada, że kucyki to zło, i że terroryści jak byli mali to zbyt dużo poniaczy się naoglądali :P

Link do komentarza

Ten ksiądz to nie do końca normalny jest , na miły bóg co mamy oglądać . Telewizje TRWAM i Słuchać radia Maryja , chodzić co dzień do kościoła i nosić mohery ?! Przecież to chore , szatana bym zaczynał szukać za murami kościoła w sutannie . Wśród tych wszystkich przekupnych gnid i pedofilii , kościół upada właśnie przez takich ludzi . A ci prawdziwi księża z powołania a nie z przymusu płacą wysoką cenne będąc szufladkowani razem z wyżej wymienionymi .

Link do komentarza

Ja przeczytałem parę linijek i sobie odpuściłem. Nie będę się przejmował Brukowcem i nawiedzonym księdzem. "Kucyki PONY" - Kiedy oni nauczą się angielskiego i zrozumieją, że te dwa słowa to jest to samo ? - Inglisz isz Isi Kuczyki Kuczyki to zuo. A tak na serio to jeśli wg. niego jestem Satanistą to (armia moherów pewnie już szykuje na mnie akcję desantową :rainderp:) szczerze mówiąc mnie to nie obchodzi.

Link do komentarza

Ten ksiądz to nie do końca normalny jest , na miły bóg co mamy oglądać . Telewizje TRWAM i Słuchać radia Maryja , chodzić co dzień do kościoła i nosić mohery ?! Przecież to chore , szatana bym zaczynał szukać za murami kościoła w sutannie . Wśród tych wszystkich przekupnych gnid i pedofilii , kościół upada właśnie przez takich ludzi . A ci prawdziwi księża z powołania a nie z przymusu płacą wysoką cenne będąc szufladkowani razem z wyżej wymienionymi .

Zapomniałeś o czymś jesteśmy tylko ludźmi, i nie powinno to nas obchodzić co kto mówi, w ten sposób sami odpowiadamy agresją, i stajemy się podobni do tych agresorów.

Link do komentarza

Zapomniałeś o czymś jesteśmy tylko ludźmi, i nie powinno to nas obchodzić co kto mówi, w ten sposób sami odpowiadamy agresją, i stajemy się podobni do tych agresorów.

Być może masz rację , ale jak rozmawiać kiedy nawet kościół hejtuje.

PS. Poproszę o opinię , znajomego księdza który nie jedno już widział . Ciekaw jestem jego reakcji na mlp i czy też dopatrzy się tam szatana.

Link do komentarza

Ten ksiądz się myli!Szatan przyjechał na hulajnodze!Znałem jeszcze stronę na której była mowa o "Koniku Pony" który magiował nasze boskie dzieci by przeszły na stronę diabeła ale teraz nie mogę tego znaleźć ;_;.

Fajnie by było gdybym się do tej gazety dorwał.Wreszcie bym coś poczytał ;_;.Chociaż zgaduję że w gazecie jest dokładnie to samo co w artykuliku który znajduje się w linku.

Link do komentarza

Właściwie w artykule nic o kucykach nie było. Przepraszam, kucykach pony! jedynie w tytule. Co do szatana jeżdżącego na kucyku, to co powie o tym że mamy w serialu Crankago (sorry jak przekręciłem) osła. A na ośle Jezus przyjechał do Jerozolimy. najbardziej mnie jednak rozbawiło tłumaczenie Hello Kitty. To wszystko co mam do powiedzenia. idę na cmentarz odprawić czarną mszę na cześć NightmareMon.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Ludzie.. Błagam Was, serio bierzecie takie rzeczy na serio? Litości D: Osobiście nieźle się uśmiałem z tego artykułu, serio niektórym się nudzi i nie wiedzą co gadać/pisać już. W takim razie co dla księży mamy oglądać jeśli we wszystkim jest Szatan :rainderp:

Link do komentarza

Gazety potrafią robić niezła wodę z mózgu. Naprawdę to się robi coraz gorsze, a księża także wywijają z tymi szatanizmami, chyba się boją, ze ludzie przestają wierzyć w Boga (coś w tym jest) ale to już konretna przesada. Ale, że nie lubię Hate'u to wystarczy tylę na ten temat.

Link do komentarza

Przez takie artykuły jak ten, coraz mocniej popieram POZ oraz coraz mocniej wierzę w teorię, że ocenzurowanie Derpy to zemsta Rydzyka i ponadto uważam, że dobrze zrobiłem nie chodząc na religię :D

A tak na serio to niech moherowe bereciki spadają od naszych kucyków, ta moherowa sekta tak samo mnie wkurza jak hejterzy uważających się za "męskich" a nas za "dzieciarnię" i "pe*two".

Link do komentarza

Powiem tyle.

1.Gazeta jest "Aborczo"-pochodna, więc nie czytam.

2.Opinia jednego księdza spełnia założenia(słaba weryfikacja z innymi pasterzami Kościoła Katolickiego )że jest to opinia wyprowadzona przez idiotę.

3. ... w sumie... fakt że jest to Wybiórczo pochodne wystarcza:ming:

Wnioski (Wyborcza)'=>nie czytam.

Szkoda nerwów na takie....g...coś:twilight9:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...