Skocz do zawartości

Szatan przyjechał na KUCYKU PONY - Przeniósł Domine


Recommended Posts

Okeeeeeeey... Nie dość, że nas od satanistów wyzywają to jeszcze ten "kucyk pony". Czy tylko mi się wydaję, że łączenie słów z dwojga języków, które dodatkowo oznaczają to samo, jest już wystarczającym przejawem "inteligencji"?

Szatan przyjechał na kucyku KUCYKU. :twilight9:

Link do komentarza

Eeeeeeee nie jadłbym...

W sumie czym tu się przejmować? Kolejnym idiotyzmem ze strony prostego brukowca?

Poza tym brawa dla autora tego materiału założę się o babeczki (mniam) że o nas Bronych nie wiem nic więcej poza tym że lubimy kucyki... Poza tym (x3) Kucyki Pony? A to nie jest to samo w dwóch językach O_o...

Żądam aby redaktor dostał GM na forum .-.

Link do komentarza

Nie wiem jak wy, ale ja wybuchłam śmiechem "Szatan przyjechał na kucyku kucyku D: "

"ZGROZA""APOKALIPSA""SZATANIŚCI!!" "KUCYKI KUCYKI TO DZIEŁO SZATANA" " RACJA! MUSIMY ZABRAĆ NASZYM DZIECIOM TELEWIZJE I INTERNET, ZAMKNĄĆ W POKOJU Z DRZWIAMI BEZ KLAMEK!!!" "ONE MAJĄ NAWET ROGI!!!! WIDZICIE?! DALEJ GRONO NASTOLETNICH MATEK I NADOPIEKUŃCZYCH RODZICÓW SPRAWMY BY NADSZEDŁ TEMU KRES MIMO ŻE I TAK GÓ*NO MOŻEMY ZROBIĆ! "

Czyż to nie śmieszne?

Link do komentarza

Z cyklu nie znam się, to się wypowiem: najwyraźniej w SE zaczął się sezon ogórkowy. Nie mają innych normalnych tematów, więc szukają czegoś, by wywołać kontrowersje. Nie trzeba się tym przejmować, bo skoro nawet wspomniana w artykule pani psycholog broniła MLP, to nasz ksiądz jest odosobnionym przypadkiem.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...