Skocz do zawartości

Kucowe ikonki, czyli kucyki na waszych pulpitach!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Długo mnie tu nie było! Czas odpowiedzieć.

Robisz tylko ikony z kucami?

Główne. Gdybyś potrzebowała ikony z kimś lub czymś innym, pisz!

Jeśli można by było to ze Screw Loose Skype'a oraz GG z Gildią :3

Wedle rozkazu!

Jeśli można, bardzo bym prosił o ikonkę do Fallout 3 i Fallout Tactics: Brootherhood of steel

Tak jest!

Powiem krótko: to jest po prostu zajebiste! :vinylderp: Przy okazji prosiłabym o folder z DJ PON3 (Vinyl Scratch).

Już wkrótce łuna. Już wkrótce.

Czy mogłabym prosić o folder z Colgate? Z góry ślicznie dziękuję ^^

Prosić można zawsze. Pytanie tylko czy się zgodzę. Moja odpowiedź brzmi: Tak, zgadzam się z przyjemnością.

Już niedługo zaktualizuję listę zamówień. Zapewne wtedy gdy będę mieć czas...uhhhhhhhh! Nie wyrabiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hejka ja bym chciała Paint'a z moją OC ---> http://wittyrosa.deviantart.com/art/OC-Rosa-reference-363836550

i Folder z słodką Fluttershy

i ikonkę Moziili Firefox z Spit Fire

i ikonkę OpenOffice Writer z Twilight Sparkle

i folderu Music z Pinkie Pie

i folder Movies z AppleJack

i folder Pobieranie z RainbowDash

i folder School z Rarity

Proszeeeee...

 



i kosz z diskordem

i skypa z FS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat troszkę umiera a zainteresowanie ikonami jest dosyć duże, jeżeli ktoś nadal jest zainteresowany to mogę wykonać jakieś ikony w gotowych plikach ico. Zrobię do tego osobny temat chyba że FlutterSky wróci to temat zostanie zamknięty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym prosiła o folder z Romano i Felicjano (Włochy Południowe i Północne) :3

 

 

Wedle rozkazu!

 

Jej. xd

 

To ja proszę o:

Kosz z Discordem, i GG z RD ;>

 

Z góry dziękuję. ;)

 

Zaraz dopiszę do listy zamówień.

 

Mam pytanie, jak Ty robisz takie cudaśne ikonki,żeby później dało się ich użyć? znaczy robisz to w jakimś konkretnym programie i jakoś specjalnie zapisujesz czy da się to zrobić np w takim gimpie?

 

Cóż... to są zwykłe PNG. W Format Factory musisz je przerobić na ICO. Co do programu to tajemnica, ale w gimpie też od biedy dałoby się takie ikony zrobić, tyle tylko że to takie...takie...niewygodne? 

 

Robisz tylko z kucykami?

 

Mogę zrobić wyjątek. To nie problem.

 

Hejka ja bym chciała Paint'a z moją OC ---> http://wittyrosa.dev...rence-363836550

i Folder z słodką Fluttershy

i ikonkę Moziili Firefox z Spit Fire

i ikonkę OpenOffice Writer z Twilight Sparkle

i folderu Music z Pinkie Pie

i folder Movies z AppleJack

i folder Pobieranie z RainbowDash

i folder School z Rarity

Proszeeeee...

 

i kosz z diskordem

i skypa z FS

 

 

Będą. Wszystko będzie! Obiecuję!

 

Widzę że temat troszkę umiera a zainteresowanie ikonami jest dosyć duże, jeżeli ktoś nadal jest zainteresowany to mogę wykonać jakieś ikony w gotowych plikach ico. Zrobię do tego osobny temat chyba że FlutterSky wróci to temat zostanie zamknięty

 

Dziękuję szanowny kolego. Wróciłam. Nie obraź się, ale ikony to moja brocha, ok? Wszystko będzie, ale teraz mam strasznie dużo nauki! Po prostu trzeba chwilę poczekać.

 

Ja bym poprosił Portala 2 z Luną :lunaderp: I jeszcze foldery z: Twilight, AppleJack, FlutterShy i Luną z 1 sezonu

 

 

Tak jest!

_______________________________________________________________________________

 

Moi drodzy! Wszystko będzie. Jest już ponad połowa. Jeszcze nie opublikowana, ale jest. Wkrótce dostaniecie WSZYSTKIE ikony, obiecuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję szanowny kolego. Wróciłam. Nie obraź się, ale ikony to moja brocha, ok? Wszystko będzie, ale teraz mam strasznie dużo nauki! Po prostu trzeba chwilę poczekać.

 

Ok. Jak pisałem "Zrobię do tego osobny temat chyba że FlutterSky wróci"

A jeśli chcesz zmonopolizować robienie ikon to nie widzę problemu.

Tworzenie ikon na podstawie MLP to dosyć ciekawa sprawa i niezła zabawa, z racji że FlutterSky wróciła to nie będę już dodawał samych ikon a tylko grafikę tego co kiedyś udało mi się naskrobać.

my_mlp_icons_by_vorczu-d642ryw.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...