Skocz do zawartości

[Zabawa] Czyj to sen?


Arjen

Recommended Posts

Witajcie!

Luna wybrała się w podróż po snach użytkowników naszego forum. Waszym zadaniem jest odgadnąć co to za osoba na podstawie fragmentu snu. Zachęcam do wysyłania mi opisów swoich co ciekawszych snów - oczywiście, nie mówimy o tym nikomu! :luna: A więc zacznijmy...

Zp1Y6mJ.jpg?1

Słodkie dzieciaki, na pewno będą miały piękne i kolorowe sny!

...Kiedyś byłam w jakimś supernowoczesnym budynku i nagle zaczęła się inwazja zombie. Miałam przyjaciela w wiadrze, bo to była taka kulka z włosami jak pirat i... był w wiadrze. Uciekaliśmy, byłam z nim w windzie, i nagle coś się stało, że ten mój przyjaciel musiał się za mnie poświęcić.

- Idź. Nie przejmuj się mną.

I chyba zombiak go zeżarł. A ja wybiegłam na zewnątrz, ludzie kryli się za samochodami, policjanci byli, a budynek zaczął się palić. Jednak zombiaki nadal atakowały, uciekałam i w pewnym momencie - uwaga, uwaga - zabił mnie rudy zombie...

yAWVwxS.jpg

...

Jaka userka ma takie sny?

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Właściwie, przypomniałam sobie więcej szczegółów. Mój przyjaciel w wiadrze poświęcił się, bo w windzie pojawiły się zombiaki i zaczęły nas atakować. To dlatego zginął. A ja wybiegłam na zewnątrz przez opustoszały parking podziemny.

Mam też dokładniejszą scenę ataku rudego zombie: zamierzałam ukryć się za samochodem, tak jak większość. Nie wiem dlaczego, to była kiepska kryjówka, ale innej chyba nie było. A więc przeszłam obok jakiegoś samochodu, paczę, a tu zombiak. Szedł wolno, ale nagle się odwrócił w moją stronę. Miał zakrwawioną i zgniłą twarz. Zaczęłam uciekać, mając naiwną nadzieję, że mu ucieknę, przecież był taki wolny... ale akurat w chwili, gdy obejrzałam się za siebie, on mnie dorwał. Rozwarł swoją paszczę i mnie użarł. Wtedy się obudziłam :lunaderp:

Przepraszam jeśli zepsułam zabawę, ale musiałam o tym opowiedzieć :x

Zepsułaś, ale jesteś słodziaśna to obędzie się bez kary :rainderp: ~ Arjen

Link do komentarza

Tak, nasza Słodziaśna Soku znana także jako

Applejuice

zdradziła wam, że to jej sen. Pora na kolejny! Czyj sen wygląda tak?

"...Wszystko jest ustalone w jednej tonacji. Jechałem starym pociągiem nad jakimś miastem, morzem, wszystko bylo szare, a ludzie wyglądali jak w latach dwudziestych. Podchodzi do mnie panienka, ja mam wrażenie, że ją znam i jestem jej coś winien, siada i gadamy, i ona nagle mówi, że są tylko 3 rodzaje bagaży. Zabiera mi torbę (bo miałem torbę, skórzaną), wyjmuje notatnik i mówi - "myśli" wyjmuje jakieś zdjęcia i mówi - "przeszłość". Ja wtedy mówię - pewnie jeszcze przyszłość, perspektywy. A ona wtedy że nie, że trzeci to czekolada..."

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...