Skocz do zawartości

Szukam filmu, słabo go pamiętam.


Bezik

Recommended Posts

Witam, przypomniałem sobie niedawno o pewnym filmie, no i zapisałem sobie wszystko co o nim pamiętam co by mi to z głowy nie wyleciało, ale za cholerę nie mogę znaleźć jego nazwy...

Chodzi o film o egzorcyście, szczerze mówiąc wątpię żeby to było coś z bardziej rozwiniętą fabułą, ale teraz męczy mnie to że nie mogę sobie przypomnieć.. No i chciał bym jeszcze raz obejrzeć :D

No więc te moje przejaśnienia pamięci:

- Shotgun. Tak, shotgun. Na naboju znak krzyża.

- W nocy jakaś ciemna plaga na dworze, robactwo czy ki diabeł.

- Pod koniec filmu kojarzę akcję z aniołem (albo upadłym aniołem?) w jakimś pomieszczeniu.. Tam chyba było sporo pozbijanych szyb / okien.

Eee, to tyle, jak by ktoś kojarzył coś w tym stylu to proszę o info ;)

Ps.: Wiem że do opisu nie bardzo pasuje wizja modlącego się egzorcysty, ale to była chyba jakaś zamerykanizowana wersja, sami wiecie :D

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Uważam że w tym temacie nie powinniśmy prowadzić zapytajki "Co jest fajne do obejrzenia" a raczej "Widziałem kiedyś film ale nie pamiętam jaki miał tytuł, pomocy" -.0

PS. Akurat w przypadku Constantina autorzy miejscami poszli po bandzie, z drugiej strony już na przykład tamtejsze modlitwy i amulety to dość dobrze odwalona robota scenarzysty/rekwizytora :D

Link do komentarza
  • 2 months later...

Przepraszam jeśli pisze w złym miejscu ale szukam pilnie 3 tytuły filmów:

1.To kreskówka co kiedyś leciała na Polsacie,była w niej przyszłość ale pamiętam tylko 2 sceny:1 że dziewczyna zamieniała się w robota i tak wyglądała w pewnym momencie http://polki.pl/work/privateimages/formats/V5_MT_LIFE/56805.jpg a 2 ktoś zakopany pod śmieciami na złomie a w tle piosenka http://www.youtube.com/watch?v=eHQG6-DojVw

2.Horror:Matka z córką jadą do ojca ale wcześniej matka ma sen że jej córka skacze do jeziora,kiedy dojeżdżają odkrywają szkatułkę nie dającą się otworzyć i zaczynają się jaja,np są owce samobójcy,odnajduję się inna demoniczna dziewczynka i córka ginie. Na końcu matka ginie nadaremno dla córki bo to nie ona była.

3.Thriller psychologiczny:Naukowiec wynajmuje ogrodnika idiote na którym robi eksperymenty na skutek których ogrodnik staje się okrutnym geniuszem.

Link do komentarza

 

2.Horror:Matka z córką jadą do ojca ale wcześniej matka ma sen że jej córka skacze do jeziora,kiedy dojeżdżają odkrywają szkatułkę nie dającą się otworzyć i zaczynają się jaja,np są owce samobójcy,odnajduję się inna demoniczna dziewczynka i córka ginie. Na końcu matka ginie nadaremno dla córki bo to nie ona była.

 

Ten horror nazywa się 'The dark' a z polskim lektorem nazywa się chyba 'życie za śmierć'

  • +1 1
Link do komentarza

W złym miejscu piszesz? Hmm... wg tam mnie, lepszego miejsca nie znajdziesz na to pytanie na tym forum xD

 

Niestety jednak chyba nie jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć te filmowe pozycje (chodź jeszcze będę szukał), bo jedyne, co znalazłem, to twoje konto na filmwebie xd Moja niezawodna intuicja podpowiada mi jednak, że Eevee ma rację, co do dwójki! (A nawet jak się myli, to tytuł i tak obejrzę, bo dawno nie oglądałem horroru, a The Dark jawi się ciekawie ^^) Hmm... ale szczerze mówiąc, najbardziej mnie zaintrygowała ta kreskówka... na pewno nie pamiętasz więcej szczegółów ją opisujących? ^^

Link do komentarza

@Szarik181

Ja też tak na początku myślałam, ale to nie ta kreskówka. Z życia nastoletniego robota" jest serialem, nie pełnometrażówką, o ile się nie mylę. Poza tym tylko Nickelodeon ma prawo do emisji, a Polsat nie.

@JanetJ777

Wygląda mi na to, że to Clockwork Girl (jestem niemal pewna). Pamiętasz, w którym roku ten film wyemitowano?

Edytowano przez Koschei O'Clock
Link do komentarza
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...