Skocz do zawartości

Equestria: Total War [PL][Z][Violence][Romance]


Recommended Posts

Matalos najwyraźniej lubi WH40K, a tam jeden bohater wyrzynający całe zastępy Xenos jest czymś normalnym. :P I trzeba przyznać, że to jest chyba jedyne uniwersum, w którym coś takiego przechodzi, a co więcej, wydaje się czymś naturalnym i nie trąci sztucznością. Ja sam nie lubię opowieści o one-man-army, ale do WH mam słabość. :P

 

Co prawda nie jestem jakimś dużym zapaleńcem WH40K, to przyznam tutaj rację, tutaj jednoosobowa armia jest na porządku dziennym, a zmiana tego byłaby bardzo nienaturalna ( chyba że chodzi o gwardzistów, biedne mięso armatnie  haha :D ).

 

To mój, bez cienia wątpliwości, ulubiony rozdział w całym ficu. Oczywiście, głównie dlatego, że jest to jedyny rozdział, w którym Rarcia ma naprawdę ważną rolę. W pozostałych jej udział jest naprawdę mizerny, ale ten jeden rozdział wynagradza to wszystko z nawiązką.

 

Zgadzam się, nie mam co do tego wątpliwości ! Już pomijam że Rarity odgrywa tutaj ważną rolę ( również ją lubię :D, pokazanie Rarity jako oficera zaopatrzeniowego to jest po prostu strzał w dziesiątkę ! ), chodzi tutaj o to jak Emkajii opisał wydarzenia w zagrodzie "Starskip’s Junction". Mówcie co chcecie ale to jest po prostu mistrzostwo, tego typu opisy / wydarzenia są pięknem tej fanfikcji i to właśnie tego typu opisy / rozdziały podbiły moje serce . Ten rozdział również jest bardzo dobrym dowodem na to jak świetnie zostały tutaj uchwycone przemiany wewnętrzne bohaterów ( dla przykładu; Rarity która wcześniej okazywała dobroduszność dając jeńcom koce w obozie, tutaj bezdusznie wykonała swoje zadanie / rozkazy ). Naprawdę coś pięknego.

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje tempo mnie przeraża. I zawstydza. Pora solidnie wziąć się do roboty i tłumaczyć swoje.

 

Sam rozdział - tłumaczenie jak zwykle zacne, strona techniczna też wygląda zdecydowanie lepiej. Tłumaczenie pieśni bardzo chwytliwe. Gratuluję i idę ubić jakiegoś gryfa lub lwa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje tempo mnie przeraża.

Mnie też. :rariderp:

Tłumaczenie pieśni bardzo chwytliwe.

Siedziałem nad tym z pół godziny, i wcale nie jestem zadowolony. Ale poety ze mnie nigdy nie było i nie będzie, więc tak już musi zostać. Aż się boję kolejnych piosenek, bo z tego co pamiętam, były jeszcze chyba 2, w dodatku dłuższe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to będę zmuszony przeczytać to jeszcze raz tyle że w ojczystym języku oraz duuuuużo wcześniej niż planowałem :) Podoba mi się to.

A tak na serio cieszę się że aż tak zaangażowałeś się w tłumaczenie tej FF.

 

Eternal out ! :salut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejce wstawianie obrazków w spoiler :forgiveme:

8pTIYml.png?1

 

No wiesz Air, zawiodłeś mnie. Od czerwca wznowiłeś tłumaczenie jednego z pierwszych fanfików za które się wziąłem a ja nic o tym nie wiem? Przecież wiedziałeś, że czytam :luna4:

Niemniej jestem zachwycony, że wróciłeś do tego projektu. Na dodatek sporo już zrobiłeś. Więc mimo rozczarowania jestem szczęśliwy :luna:

Ten fic ma niepowtarzalny klimat, a przynajmniej mi udało się go wykreować w głowie, heh. Kiedy sięgam pamięcią wstecz, wydaje mi się, że skończyłem w miejscu, w którym Twilight i m.in. RD dostali odznaczenia za wygraną bitwę, tylko dodatkowo tęczowłosa dostała nieprzyjemną karę.

 

Cóż, biorę się za czytanie jeszcze dziś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaiste, dogadałem się.

 

Cieszę się :squee:

 


Tymczasem właśnie skończyłem kolejny rozdział: klik :rariderp:

 

Powoli zbliżasz się do końca :)

Pamiętam ten rozdział... co prawda bardzo pobieżnie go przeleciałem ale z tego co widzę to poziom tłumaczenia równa się z poziomem tej ff, gratuluje :).

Aż się nie mogę doczekać jak skończysz, wtedy kolejny weekend będzie wyjęty z mojego życiorysu; tylko ja, noc, cisza, kawa oraz oczywiście E:TW.

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się powstrzymać... 

Best. Fanfic. Ever.

Mimo że nie jest najkrótszy to czyta się go naprawdę szybko i co najważniejsze wciąga i chce się czytać coraz więcej i więcej.

Czekam z niecierpliwością na kolejny rozdział. Tłumaczenie znów na najwyższym poziomie.

Zapomniałem ostatnio, więc repa dam Ci teraz.

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...