Skocz do zawartości

Equestria: Total War [PL][Z][Violence][Romance]


Recommended Posts

Hmm... jest możliwość pobrania go jakoś? Nie czytam na komputerze - zawsze wrzucam na telefon, a teraz po zmianach w Google Docs jest z tym problem:

 

3ZIOy.png

Tak, otwórz > plik > pobierz jako. 

ctuh.png

 

 

 

 

Obrazki chowamy do spoilerów. Proszę poprawić.~Dolar84

Edytowano przez GoForGold
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie można też klikać prawym na osobne dokumenty w menu głównym GDocs - i tak jest szybciej niż otwierać osobno każdy dokument. Wydawało mi się, że wczoraj to napisałem...

 

Klik - tu masz link do całego folderu, Arjelu, ułatwi ci życie.

Edytowano przez Airlick
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rozdział: klik

Zdecydowanie poruszający... Sam zastanawiam się, co bym zrobił na miejscu tych rannych kucyków. Oczywiście, łatwo jest mówić, że zrobiłoby się to samo, siedząc przed komputerem, ale tak naprawdę... Oh, my. No, w każdym razie przy akapicie Mayweather chciało mi się wyć, a ja nie jestem uczuciową osobą. :despair:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screwball też ma swoje miejsce na tym świecie :crazytwi:

 

Tłumaczenie jak zwykle na wysokim poziomie - jak widzę została Ci już niewiele do ukończenia pracy. Potem tylko czekać, aż autor sie namyśli i wznowi pisanie (tak, tak, wiem że szanse na to są matematycznie nieprawdopodobne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screwball też ma swoje miejsce na tym świecie

Najlepiej trzy metry pod ziemią. :rarirage: Nie, nic nie mam do postaci, ale po jakości rozdziałów widać, że konikiem (pun intended, I guess) autora była Derpy, a Screwball jest tylko zapchajdziurą, niestety niezbędną do poprowadzenia fica według jego wizji.

jak widzę została Ci już niewiele do ukończenia pracy. Potem tylko czekać, aż autor sie namyśli i wznowi pisanie (tak, tak, wiem że szanse na to są matematycznie nieprawdopodobne).

Ja już planuję spin-offa. :hmpf: Coś w rodzaju prequela, ale nie będę się zagłębiać w szczegóły. Powiem, że będzie dotyczyć (jeśli uda mi się go napisać, a biorąc pod uwagę, że może i tłumaczyłem już dużo, ale sam nic jeszcze nie napisałem... :ming: ) jednego z przelotnie wspomnianych OCków z fica. Potencjał widzę w tej postaci duży, mam tylko nadzieję, że uda mi się to napisać i nie zawalę. Ale to i tak kwestia na - najwcześniej - październik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja już planuję spin-offa. :hmpf:

 

Jesteś Bogiem w moich oczach :9rovb: .

 


Potem tylko czekać, aż autor sie namyśli i wznowi pisanie (tak, tak, wiem że szanse na to są matematycznie nieprawdopodobne).

 

Matematyka kłamie... oh trochę więcej wiary, trochę więcej wiary. To jest aż nie do pomyślenia, przeczytałem tego ff dość dawno temu, wciąż do niego wracam i nie mogę się pogodzić z brakiem zakończenia, nie miałem tak z żadnym innym ff :cadance3: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie przesadzaj, 2 ostatnie rozdziały były króciutkie, wszystkie kolejne są już dłuższe. Wątpię, żebym zdążył zrobić 2. :P

Poza tym, za około tygodnia zaczyna się w moim domu remont, więc będę musiał się wynieść przynajmniej ma tydzień, więc jeszcze się opóźni.

No i 3 września premiera Rome 2: Total War, więc znowu zniknę z radaru. :rariderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak Rzym nas potrzebuje :crazy: .

 

Coraz bliżej do końca... oraz kolejnego pochłonięcia E:TW :ivXRI: .

Btw, Airlick, czy czytałeś Black Powder od Silvera ? Zapowiada się super ciekawie ale nie mogę wygospodarować wystarczająco dużo czasu aby na raz to przeczytać ze spokojem :despair: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby coś było zrobione dobrze to potrzeba na to czasu .

Czuję, że jakość też spadła, więc... Ahem.

Nadzieje mam tylko że uda Ci się skończyć tłumaczenie Airlicku, drugiego tak wielkiego ciosu bym nie przeżył

Jeszcze tylko 3 rozdziały, więc nawet gdyby się nie udało, to niewielka strata. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze tylko 3 rozdziały, więc nawet gdyby się nie udało, to niewielka strata. :P

 

Ależ będzie strata, ponieważ chce sobie wydrukować tą ff w oryginale i tłumaczenie, i będę musiał sam bawić się w tłumaczenie :lyra: .

 

Btw, już jest prawie 3 września :lunaderp: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...