Skocz do zawartości

DarkButthurt


Flutteryay

Recommended Posts

CTulSqf.png

HERP DERP TO JEST MÓJ OC

Mój OC to człowiek który pod wpływem magii Sombrera zamienił się w kuca pegazoroszca i teleportował się do equestrii gdzie zjadł smoka który atakował Flaterszaj i dostał smocze skrzydła a w podzięce Flaterszaj dała mu jelenia którego też zjadł i dostał rogi. Tak się ucieszył że walnął w drzewo i złamało mu się ucho. Okazało się że Flaterszaj otruła tego jelenia co mu dała przez co DarkButthurt dostał czarnej wysypki. Tak się wkurzył że zjadł Flaterszaj. Potem zjadł też Apyldżek która nie smakowała jak jabłka, Rariti która nie była pianką, odgryzł Twalotowi skrzydła, pocałował Rejnboł Dasz i uciekł do Canterlotu gdzie zabił Celestię, na co Pinki Paj zaregowała wezwaniem Power Rangers, którzy zabili DarkButthurta jednak Discord go wskrzesił. DarkButthurt objął władzę w Equestrii i kazał wszystkim nosić francuski wąsik. Potem wyszedł za Lunę z którą miał milion dzieci.

Jednak nie żyli długo i szczęśliwie, bo okazało się że Luna do tak naprawdę Chrysalis i wszystkie dzieci to czendżlingi. Prawdziwa Luna spiskowała przeciwko DarkButthurtowi i zabiła go. Chrysalis opłakując swojego męża jadła górę lodów o smaku sernikowym. Luna wyszła za Discorda i zrobiła imprezkę z okazji śmierci swojej siostry i Butthurta. Chrysalis wyniosła się z Canterlotu i opanowała Ponyville, a duch Celestyny i DarkButthurta stał się megazordem który zniszczył cały świat płonącą wodą.

Cały świat został spalony a DarkButthurt turlał się w zgliszczach jedząc piernkiki.

Koniec.

Jak chaos to chaos.

Podoba mi się! :D

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...