Skocz do zawartości

Zapytaj Chrysalis, Władczynię Podmieńców (vol.2)


Recommended Posts

Aaaaaa! Ciu... królowa normalnieje! Szybko, wprowadzać reformy... Po prostu Tomku, ja, regent Roju Changei mianuję cię ministrem gospodarki i szefem NKWD. Do roboty! Ja w tym czasie przeleję na swoje konto odpowiednią premię motywacyjną.

Pytania:

1. Czy jest szansa, że wrócisz do swojego słodkiego stanu niemowlaka?

2. Czy chorowałaś kiedyś na ospę? Świnkę?

Koniec pytań, muszę jeszcze sprzedać resztki miłości z magazynów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło z twojej strony że ten bu... ałagan dałeś Po Prost Tomkowi, a miłości nie tak łatwo się pozbyć (nawet Celestia tego nie potrafi).

Na boku do Gandzi jak to zrobisz to cię chyba Sombra powiesi. Taka koleżeńska uwaga.

Wracając do pytań.

1 W tym?

2 O ładny ogródek tylko skalnej celki brak.

Edytowano przez arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa! Ciu... królowa normalnieje! Szybko, wprowadzać reformy... Po prostu Tomku, ja, regent Roju Changei mianuję cię ministrem gospodarki i szefem NKWD. Do roboty! Ja w tym czasie przeleję na swoje konto odpowiednią premię motywacyjną.

Pytania:

1. Czy jest szansa, że wrócisz do swojego słodkiego stanu niemowlaka?

2. Czy chorowałaś kiedyś na ospę? Świnkę?

Koniec pytań, muszę jeszcze sprzedać resztki miłości z magazynów.

 

Chrysalis przekazała Podmieńcowi, a on przekazał mi, że masz zostać skazany za przejęcie stanowiska Triste Cordisa

1. Cio?

2. Nie i nie.

 

Miło z twojej strony że ten bu... ałagan dałeś Po Prost Tomkowi, a miłości nie tak łatwo się pozbyć (nawet Celestia tego nie potrafi).

Na boku do Gandzi jak to zrobisz to cię chyba Sombra powiesi. Taka koleżeńska uwaga.

Wracając do pytań.

1 W tym?

2 O ładny ogródek tylko skalnej celki brak.

1. Tak.

2. Nie, jej tu nie bedzie. :P Lody!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaje... Ekhem, naprawdę bardzo szybko się uczysz. Za szybko. Jako minister gospodarki rozplanowałem już rozbudowę sieci łagrów obozów poprawczych, przemysłu przetwórczego, zbrojeniowego, linii kolejowych, elektrowni, kolektywnego rolnictwa na całe dziesięć lat! Wkrótce Socjalistyczna Republika Rój Changei wejdzie w złotą erę. No i jeszcze jako szef NKWD przypominam ci, królowo, o obowiązku uczęszczania do szkoły podstawowej w celu opanowania od nowa podstawowych umiejętności oraz dla rozsądnego wychowania. Jesteś też wpisana do Pionierów. Ale, ale. W szale zmian zapomniałem o pytaniach.

 

1. Podzielisz się lodami? Nie wiem, jakie robią Podmieńce, więc chciałem spróbować.

2. Czy Podmieńce w ogóle chorują? 

3. Ile wiosen jeszcze przed tobą, tak według twej oceny?

4. Masz z kim się bawić?

 

Tak przy okazji, Gandziu, zarzuć miłością. Mam plany na skuteczny argument w wielu dyskusjach. Argument w deseń Hiroshimy, jeśli wiesz o co mi chodzi. 

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och... Nie wiedziałem. Taka mała, a się rządzi. Nie dam się zapakować w tego gluta. NKWD sam się nie poprowadzi.

 

1. Odczuwasz pewne niedogodności związane z wiekiem młodzieńczym? Wiesz, chodzi o na przykład obcierającego pampersa.

2. Czy teraz będziesz od nowa przechodzić przez okres dojrzewania?

3. A własnie, jak dojrzewają Podmieńce?

4. Z czego są te kokony? Bo wiesz, że stworzenia na Ziemi robią różne. Z nici, śliny i tak dalej.

5. Czy twój charakter zmienił się choć trochę? Jak uważasz?

 

Aha, bardzo dziękuję za lody, jestem wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*wchodzi bardziej podziurawiony niż zwykle*

pod nosem-żebym wiedział że był podmieńcem zlecił bym to komuś innemu i pewnie teraz byłbym cały...

głośniej-bycie bohaterem Equestrij jest nudne i miejsca na mundurze mi zabrakło.

1 Mogę zostać bohaterem Changei?

2 Jak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 Mogę zostać bohaterem Changei?

Uwaga, uwaga! Arceus został mianowany bohaterem Changei! O, nawet medal się znalazł:

Hero_of_the_USSR.png

Chrysiu, ja nie przejąłem stanowiska regenta Roju Changei. Ja je stworzyłem. Poza tym nowa konstytucja gwarantuje mi nietykalność!

PpTomku, miłość już leci do twoich magazynów.

Pytania.

1. Z czego te lody?

2. Czy kwiaty miłości są jadalne?

3. Czy uczęszczałaś/uczęszczasz do szkoły dla młodych monarchów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och... Nie wiedziałem. Taka mała, a się rządzi. Nie dam się zapakować w tego gluta. NKWD sam się nie poprowadzi.

 

1. Odczuwasz pewne niedogodności związane z wiekiem młodzieńczym? Wiesz, chodzi o na przykład obcierającego pampersa.

2. Czy teraz będziesz od nowa przechodzić przez okres dojrzewania?

3. A własnie, jak dojrzewają Podmieńce?

4. Z czego są te kokony? Bo wiesz, że stworzenia na Ziemi robią różne. Z nici, śliny i tak dalej.

5. Czy twój charakter zmienił się choć trochę? Jak uważasz?

 

Aha, bardzo dziękuję za lody, jestem wdzięczny.

1. Eeee?

2. Cio?

3. Nie wiem...

4. Nie wiem...

5. Hmmm...

 

 

*wchodzi bardziej podziurawiony niż zwykle*

pod nosem-żebym wiedział że był podmieńcem zlecił bym to komuś innemu i pewnie teraz byłbym cały...

głośniej-bycie bohaterem Equestrij jest nudne i miejsca na mundurze mi zabrakło.

1 Mogę zostać bohaterem Changei?

2 Jak?

 

1. Taak!

2. Nie wime :P

 

Uwaga, uwaga! Arceus został mianowany bohaterem Changei! O, nawet medal się znalazł:

Hero_of_the_USSR.png

Chrysiu, ja nie przejąłem stanowiska regenta Roju Changei. Ja je stworzyłem. Poza tym nowa konstytucja gwarantuje mi nietykalność!

PpTomku, miłość już leci do twoich magazynów.

Pytania.

1. Z czego te lody?

2. Czy kwiaty miłości są jadalne?

3. Czy uczęszczałaś/uczęszczasz do szkoły dla młodych monarchów?

Psejąłes, bo Tliste Coldis jest Legentem! Nie ma nowej konstytucji!

>: (

1. Nie powiem, bo jestes zly.

2. Nie.

3. Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

*Do małej Chrysalis podchodzi Fluffle Puff*

-hhhhee... Prrrrrrrt.-Powiedziała, po czym przytuliła się do królowej. 

-bu!-*wyskoczył z puchatego kucyka*-użytkownik Tamara przesyła pozdrowienia. :D

Dobra czas na pytania

1 jest lato, jest ciepło, dni są długie bardzo... taki klimat podoba się Chrysalis?

2 Mała królowa ma jakieś plany na wakacje?

Edytowano przez arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wasza wysokość! To jeszcze raz ja, Gandzia, samozwańczy regent Changei. Niestety muszę zrezygnować z funkcji Twojego regenta, znalazłem bowiem lepszą posadę u JKM Sombry. Ale nie martw się, znalazłem kogoś na to stanowisko! Ma dużo doświadczenia w zarządzaniu państwem. Mam nawet jego zdjęcie...

64828-Joffrey-season-4-Game-of-Thron-LsX

Na odchodnym mam dla ciebie parę pytań.

1. Byłaś kiedyś w Rosji?

2. Jeździłaś kiedyś metrem?

3. Czy propagujesz niewolnictwo?

No, to tyle tych pytań.  Do zobaczenia!

 

PS. Królowa może być tylko jedna, nazywa się Daenerys!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...