Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

Dark nie wytrzymała wreszcie Twojego przedrzeźniania. Rzuciła się na Ciebie i zaczęła łaskotać.

- Mnie też bawi moje imię. Może dlatego że jestem psotna? - spytała retorycznie. - Oh, poczekaj teraz też się śmiejesz. To też Ci się podoba? - spytała dalej łaskocząc.

Pomimo zdenerwowania jakie mogła czuć, reagowała pogodnie. Nie robiła niczego co by mogło boleć. Była delikatna w swoich torturach i jednocześnie skuteczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiało jeszcze bardziej wkurzyć Dark. Zaczęła łaskotać, tak by jeszcze śmieszniej Ci było.

- Ja sobie tego imienia nie wybierałam... To Moon... - wydyszała Dark. Zaczynała się męczyć. - Kurde, ale to ciało jest ograniczone...

Po chwili przestała i położyła się obok Ciebie. Westchnęła spokojnie. Jej oddech szybko się uspokoił...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Osz Ty... ahahah.... hah.. cho...hahah... cholero - wydusiła przez śmiech z trudem tę kilka słów.

Dark miała łaskotki dosłownie wszędzie. Łatwo było ją potorturować. Mimo iż cała się śmiała, to w oczach po za śmiechem widziałaś już, że szykuję zemstę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Po... hahah... pożałujesz tego... ahahahh - wydyszała już ze zmęczenia.

Jak Dark zapowiedziała, tak się stało. Wykonała jakiś ruch lub trick i stała nad Tobą blokując Ci wszystkie kopyta.

- Uhh... cieszę się, że byłam w wojsku. A wiesz co Cię czeka teraz? - spytała ze złowrogim uśmiechem.

Długo nie musiałaś czekać, Dark po chwili zaczęła, wypuszczać z siebie ślinę. Widziałaś jak nieuchronnie się zbliża...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark tylko uśmiechnęła się ze śliną zwisającą jej z pyska. Z każdą sekundą było to obrzydliwsze. Wreszcie jej "pocisk" dosięgnął Cię. Poczułaś jak jej ślina spływa po Twoim policzku i jak Dark luzuje uścisk.

- Mówiłam, że tego pożałujesz - powiedziała z uśmiechem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jestem Twoją kuzynką, a Ty "fujujuesz"? - powiedziała Dark i podała Ci kawałek ręcznika papierowego. - Jakieś jeszcze pomysły na rozrywkę? - spytała.

W domu raczej już nudzić się nie będziesz mogła z Tym diabełkiem, a w szkole żaden Archer, też już nie podskoczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fire pokiwała łbem i się zgodziła. Tylko, dała warunek: miałyście nie na broić. Dark tylko wyszczerzyła na ten fakt ząbki... Wyszłyście spokojnie z domu, a Frost i Fire odprowadzili was wzrokiem. Zupełnie jakby obawiali się imienia Dark...

- To co... teraz do Moon? - spytała z błyskiem w oku Misha i skierowała się do domku fluttershy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałyście pod chatką Fluttershy. Dark stała za Tobą, zupełnie jakby się wahała. Bała się pierwsza podejść do drzwi, pomimo, że Moon już się nie gniewała. Te niepewność można było dostrzec w oczkach Dark...

- Myślisz, że jest na mnie zła? - spytała, wiercąc kopytem dziurę w ziemi. - Bo ja, zanim ona zniknęła wtedy, też trochę jej dokuczałam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nudzicie się? - spytała, dosłownie śmiejąc się. - Zapraszam na herbatę - dodała.

Dark powoli wysunęła się z za Ciebie i wzięła głęboki oddech by coś zaraz powiedzieć.

- Moon... nie gniewasz się na mnie? - spytała niepewnie aniołka. - Bo wiesz, ja też byłam dla Ciebie niemiła... I chciała bym za to przeprosić - powiedziała z największą skruchą jaką mogła, ale głowy skierowanej w ziemie, nie podniosła.

Moon tylko się uśmiechnęła i pogładziła ją po grzywie.

- Już dobrze Mishievous. Nie gniewam się, właź do środka na herbatę.

Dark uniosła łeb z błyskiem w oku i wparowała do domku. Ty poszłaś w jej ślady. Moon musiała dobrze opiekować się zwierzętami, bo nawet królik Angel był spokojny. Po chwili przyniosła wam herbaty i sama usiadła obok was.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon podrapała się w głowę i oddała się rozmyślaniom.

- Wydaję mi się, że na ósmą w sali 20 i tam mamy matmę - odparła spokojnie.

- Zabiję Cię, jeśli dalej będziesz się nabijać z mojego imienia Lightie - mruknęła do Ciebie Dark.

- A co do reszty lekcji to nie wiem - dodała Moon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...