Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

- Odważne słowa Dark hah...oj już dobra... nie będę... ale to za chwile hahahaha... - wychichotalam. Po chwili... - Okej już... - dodałam. - Hmm... coś ciekawego działo się w szkole? I jak się miewa Morning... - spytałam wesoło i co jakiś czas popijałam herbatką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

Dark tylko zmierzyła Cię wzrokiem i pokiwała łbem z dezaprobatą.

- Nie było Cię tylko trzy dni Lightie... - powiedziała uśmiechając się Moon. - Nic Ciekawego. A Morning ma się dobrze pod moją opieką i nie psoci tyle, tylko jest pilniejsza nawet - dodała i wzięła parę łyków herbaty.

Dark tylko siedziała cicho, jakby w tej rozmowie nie mogła się odnaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon wywaliła oczy na wierzch.

- Dark ileś jej powiedziała?! - rzuciła gniewnie.

- No i się zaczęło...

- Pogadamy sobie później... No dobra Lightie... Mam 149 lat. I jak to określiła Dark, w zawodzie jestem od około stu... - dokończyła zażenowana. - Czy coś jeszcze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon dała za wygraną.

- Dużo, bardzo dużo. A w branży siedzę przez... hmm... Co ja wtedy właściwie zrobiłam? - spytała sama siebie Moon. - To chyba był rejs... statkiem parowym. Trafił się sztorm, plus coś nawaliło i zaczęliśmy tonąć. Zajęłam się ewakuacją kucyków. Pech chciał, że coś się zawaliło na schodach i nie mogłam już nic więcej zrobić.

Moon przestała się już uśmiechać. Myślami krążyła gdzieś za nieznanym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark i Moon towarzyszyły Ci w tej ciszy. Obie intensywnie nad czymś rozmyślały. Wreszcie na pyszczek Moon wrócił uśmiech.

- Masz prawo pytać - powiedziała ciepło. - My przed Tobą tajemnic nie mamy. Prawda Dark?

Misha obudziła się z letargu w jakim była i również się uśmiechnęła.

- Tak, Moon ma racje. Nie dąsaj się naszymi zmartwieniami, bo znowu będę zmuszona Cię torturować, haha!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark poddała się Twoim łaskotkom, ale sama nie odpowiedziała na nie. Moon obserwowała chwilę waszą batalie, po czym zabrała, puste już kubki. Gdy tylko wyszła Dark nachyliła się do Ciebie.

- Słuchaj... Pamiętasz jak Frost mnie dziś rano głaskał - spytała nieco zdenerwowana tym faktem. - I czy pamiętasz jeszcze te jego zdziwione oczy jak spałaś razem z nim i Fire? Masz ochotę na mały psikus dziś w nocy? - spytała ze złowrogim uśmiechem Dark.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark zmrużyła oczy.

- Czyli się zgadzasz? Dobra, powiem Ci później. Moon już wraca.

Twój aniołek wrócił z trzema małymi kawałkami ciasta cytrynowego. Podała wam po porcji, po czym sama usiadła. Dark od razu wsunęła cały kawałek, Moon na to wywaliła tylko oczy.

- Ależ Ty masz apetyt... Tak czy siak, wpadłyście tutaj i co dalej? - spytał aniołek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tak Dark ma apetyt wielki... na obiedzie szybko "wciągnęła" dwie miski zupy i swoją porcje naleśników haha.. - powiedziałam wesoło. - Może jutro pójdziemy jakoś razem do szkoły? Spotkamy się gdzieś i będziemy sobie szli hihi - dodałam chichocząc. - Dark masz jakiś pomysł, czy siedzimy jeszcze u Moon? - spytałam po chwili wcinając swoją porcje ciasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark nie skomentowała Twojej propozycji i szybkiej zmiany zdania. Szłyście w ciszy do domu. W połowie drogi, zaczepili was kumple Archera... Trzech typków w waszym wieku.

- Cześć pusty boku, widzę że masz ładną koleżankę - rzucił jeden z nich.

- Załatwiłaś, naszego kumpla... Wiesz, trzeba za to zapłacić - odparł następny.

Trzeci tylko stał z tyłu i przyglądał się Dark.

- Spi********ie - rzuciła gniewnie Dark.

Jej odzew był pełen gniewu i pewności siebie. Nie zamierzała odpuścić.

- Ho, ho. Patrzcie no jaka harda - odparł znów pierwszy z ogierów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...