Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

- Aaa - krzyknęła Dark i zerwała się na równe kopyta. - Co Ty tu robisz? - spytała zdziwiona i odfrunęła od Ciebie. - Myślałam, że się kąpiesz...

Dark wylądowała w bezpiecznej od Ciebie odległości i patrzyła lekko zdziwiona.

- Teraz jak wyjdziesz, już Ci nie pomogę... Część gatki wzięłam na siebie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czepili się i to ostro. Flame im też już nagadała... - odparła Dark i znowu się położyła. - Nie wiem jak teraz pójdziesz się myć, ale powodzenia. A i jeszcze jedno, nie bój się na mnie zwalać - dodała Dark.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamyśleniu trafiłaś prosto na Frosta. Z wrażenia, aż przysiadłaś i spojrzałaś w górę. Frost patrzył na Ciebie surowo.

- Witaj, a ja właśnie jeszcze szedłem do Dark. Ale ona chyba może poczekać, bo już swoje dostała - warknął. - Powiedz mi Lightie, często zaglądasz do Pani Sirachi? Bo Twoja wiedza na niektóre tematy wydaje się być zbyt duża jak na Twój wiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Emm... pierwszy raz byłam u tamtej pani... Bo Dark mnie tam zaprowadziła twierdząc że coś tam... zobaczyć czy coś... A ta wiedza na te tematy... cóż któregoś razu trafiłam na jakiś program "przyrodniczy" w telewizji... z nudów zaczęłam go oglądać... no i stąd to wiem... te kilka rzeczy... - powiedziałam cicho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frost zmrużył oczy.

- Tak się składa, że znalazłem u Ciebie gazetę, która nie powinna w ogóle być w Twoim pokoju. A programy, jak to je nazwałaś przyrodnicze, aż tak szczegółowej wiedzy nie podają - odparł Frost. - Po za tym, nie zwalaj wszystkiego na Dark. Może i jest ciekawska, ale to żałosne zwalać na kogoś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Gazeta... a ta... cóż... nie wiem skąd się ona znalazła u mnie. Po prostu znalazłam ją na podłodze u mnie. Wierz lub nie tatku. I Nie zwalam wszystkiego na Dark... Ja też trochę zdenerwowałam panią saiche... ale nie chciałam tego... to było tak wymsknęło mi się... - mówiłam dalej jakbym się wstydziła tego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Że niby nie wiesz skąd miałaś tą gazetę? Ciekawe... Koniec tematu, usłyszałem wystarczająco i raczej nic co by Cię usprawiedliwiało. Szlaban na telewizję i wychodzenie z domu - odparł groźnie Frost. - To na tyle, idź gdzie chciałaś, a ja idę jeszcze z Dark porozmawiać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jak tam sobie chcesz... - mruknęłam i poszłam do łazienki. " Mam gdzieś ten szlaban..." - pomyślałam i zamknęłam na "klucz" drzwi. "Hmm... gdzie ja mam te zabawkę... a wiem" - pomyślałam i wyciągnęłam ją...odkręciłam ciepła wodę niech się prysznic nagrzewa, po jakimś czasie weszłam do wanny, plus bez zastanowienia wsadziłam sobie w miejsce, - Auć... to zabolało... - mruknęłam, byłam zbyt bardzo sfrustrowana żeby o tym myśleć o tym bólu... zresztą poboli przestanie...Popchnęłam jeszcze dalej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili zabawiania się tą zabawką postanowiłam wyjąć... tyle mi starczy na dziś... Wyjęłam z niemałą przyjemnością... przepłukałam... i schowałam pod głęboko pod wannę. Teraz przeszłam do właściwego mycia... zaczęłam się myć... Po paru minutach umyłam się cała zakręciłam wodę wzięłam ręcznik i wytarłam się szybko. Potem kierowałam się do swojego pokoju...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kąpiel musiała Ci zabrać więcej czasu niż sądziłaś, bo z Twojego pokoju wychodziła właśnie Fire. Musiała być po rozmowie z Dark. Spojrzała na Ciebie z niesmakiem.

- Jestem rozczarowana... - powiedziała i zaczęła Cię wymijać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No co ty nie powiesz... - wymruczałam ironicznie. - Daj mi spokój... - dodałam. - Chciałabym być już dużą klaczką, nie rzucali by się o te "rzeczy"... - mruknęłam i przywaliłam głową o poduszkę. - Trzeba po prostu udawać głupia mała klacz która nie wie o "wielu" rzeczach bo to nie dopuszczalne na ten wiek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark ścięła Cię wzrokiem.

- Uważaj, czego sobie życzysz. Świat ma dziwne tendencje do płatania czasem figli - odparła z błyskiem w oku. - A co do czepiania się... To może po części mają racje? Chcą Cię przecież wychować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Może, ale wiem też, że nie mogę wspominać o nie oszukujmy się... ja ty nie możemy wspominać o se** bo to dla nas nie odpowiednie na ten wiek... ani innych niewygodnych rzeczach bo pomyśl jak bym miała tyle lat co flame to myślisz że by się przyczepili? Nie. - mruknęłam poważnie. - Czemu nie mogę być doroślejsza... - wymruczałam se pod nosem odwracając się bokiem na łóżku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark parsknęła śmiechem.

- Lightie, oj Lightie. Do niej też się czepiają. Ty się nie bój. Im kucyk starszy tym bardziej świat się do niego przywala o wszystko - odparła rozbawiona Dark. - Wiem po sobie...

Dark umilkła i zamknęła oczy. Leżała i miarowo oddychała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Teraz to mnie guzik obchodzi... - mruknęłam. Po chwili przeniosłam wzrok na ekran... co by tu zagrać... World of ponies... World of ponytanks... Leaguge of ponies... Left 4 Dead... a zagram se w Wopta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...