Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
MrsDoctorWhooves

Znaczki jakie chcecie mieć :D

Recommended Posts

Życzył bym sobie być pegazem

Co do znaczka to mam kilka opcji:

- pałeczki perkusyjne ułożone na zsuwających się klawiszach z gitary oplecionej kablem od mikrofonu (bo próbowałem nauczyć się grać na każdym z tych instrumentów);

- pad od PS3 lub konsolę PSVita (bo lubię gry na konsole Sony);

- koło motoru żużlowego z wpisanym w nim kaskiem (bo kocham żużel);

- pięciolinia, tylko zamiast nut kolorowe klocki z Rock Band (bo w Rock Banda jestem... całkiem dobry);

- kamień i szczota do curlingu umieszczone w polu gry (bo uprawiam curling)

Ale znając moje szczęście, to byłbym pewnie kucem ziemskim, a mój znaczek to byłby jakiś burak...

Pingwinka słuchającego muzyki :rainderp: i żeby kolorowy był. :rd11: Kocham pingwiny i według niektórych mam talent do muzyki.

Kinematograf bo jestem wielkim fanem kina/filmów i chciałbym być reżyserem filmowym. Kręciłbym filmy "Szybcy i Kucykowi" :P

Chciałabym być jednorożcem, posiadać znaczek łapki, ale takiej w 3D i obok dwa pioruny, ponieważ każdy się do mnie zwraca o pomoc dotyczącą zwierząt, ale i spraw życiowych. Albo paletę z farbkami i obok pędzel zamoczony w tęczowej farbie. :vinylspin:

Edited by FlutterRoseDub

Ja chciałbym być jednorożcem a mój znaczek to pół księżyc na ciemnym tle z zielonkawą mgiełka-magia iluzji  :9rovb:

Edited by Zabójca

Rodzaj to najchętniej pegaz. Jako znaczek coś związanego z komputerami lub elektroniką bo to właśnie lubię i z tym mam zamiar wiązać moją przyszłość.

Chciałabym byc jednorożcem i mieć znaczek otwartej książki i pióro w kształcie klucza wiolinowego - lubię muzykę i pisanie książek

Chciałabym byc jednorożcem i mieć znaczek otwartej książki i pióro w kształcie klucza wiolinowego - lubię muzykę i pisanie książek

Jednorożec z CM prezentującego fluidy (jakkolwiek by one wyglądały) i odpowiadałoby to magii mesmeryzmu i umysłu. Opcjonalnie Jednoróg z CM za nekromancje.

Edited by Carpe Mori

Jeżeli chodzi o rasę, wolałabym być ziemskim kucykiem. Co do CM, to zapewne klucz wiolinowy oraz ołówek, symbolizujące uwielbienie do muzyki oraz rysowania. 

Guest Sayonara

Jednorożec, a jako znaczek chciałbym mieć skrzyżowane berło i miecz (byłbym architektem czy coś)

lapka.PNG

Taki znaczek ma moja postać... jest jednorożcem, chociaż charakter ma bardziej pegazi, a zajęcie typowe dla kucyków ziemskich (opieka nad zwierzakami), no ale cóż, życie nigdy nie jest łatwe i oczywiste^^'

Jeżeli chodzi o moją skromną osobę, to chciałbym być jednorożcem ze znaczkiem pomocnego kopyta które mówi o tym że zawsze jestem skory do pomocy.

Edited by maxsior670

Guest

Zawsze chciałam zostać jednorożcem :x

Mój znaczek to byłaby srebrna gwiazda na tle fajerwerków ^^

Po kocham kolorowe fajerwerki,wszystko co srebrne i uwielbiam czasami patrzeć w gwiazdy :D

=^.^=

Pegaz a CM to może księżyc za lekko przykryty chmurką? - Cóż, uwielbiam wieczory/noce, a jeszcze bardziej jak jest czyste niebo.