Skocz do zawartości

Zabawa: Znajdź przyjaciela


Lemuur

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 293
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

To się ustosunkuję się do mojej osoby. :P Przyjaciel: Gummy, albo Porter lub Panda (tyle, że nie jest aktywnym użytkownikiem), zawsze można na tych gości liczyć. Wróg: Matri! Bo mi pączki kradnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

teraz możemy już spokojnie współczuć Vandalowi posiadania tak okropnego wroga jak... El Martinez!

Ale, Vandalu, zawsze w trudnych sprawach chwilach możesz przytulić swojego najlepszego przyjaciela- Gummy'ego!

A teraz, nie myśląc długo, za następnego petenta wynajduję wam... Sipera! Jedziecie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Ja za przyjaciela dam mu Drabinę, żeby mu było łatwiej na te drzewa wchodzić

A za wroga- Banany, bo to po nie musi na te drzewa wchodzić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Tak więc oto kolejny przyjaciel oraz wróg zostali wybrani!

Siperze, jestem uradowany mogąc wręczyć Ci te oto Wszelkie udogodnienia do pracy na plantacji (tak jest Xyziu! :P) jako przyjaciela!

Nie ciesz się jednak zbytnio, bo oto czekają na Ciebie wrogowie, w postaci Kwejkowych trolli i kolejne plantacje! Gratuluję!!

No to może mały odlot? Co byście powiedzieli na znalezienie przyjaciela i wroga... Doktorowi Whooves'owi? Wierzę w waszą inwencję! Jedziecie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Pfiuuu... No to mamy problem, nie spodziewałem się, że nie powtórzy się ani jedna sugestia... No cóż, coś z tym fantem trzeba zrobić!

Dlatego, przyjacielem Doktora zostaje... DerPy w stroju pielęgniarki, zawsze trzymająca pod ręką chusteczkę i figurkę Doktora Who!

Natomiast życiowym Nemezis naszego wybrańca zostaje... Zbuntowany pacjent Avan, wywołujący anomalie czasoprzestrzenne i noszący zawsze w kieszenie Pocket Daleeka! (tak jest Vandal, są fani Doctora Who wśród nas!)

Ufff... No to na rozluźnienie... solaris! Ruszajcie z pompą!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

No, z lekksza się ożywiło, ale to wciąż nie to!

Mimo wszystko, przyjacielem Solarisa zostaje, nie kto inny (cóż za zdziwienie!), a Lyra Heartstrings!

Kto jednak zostaje wrogiem wyżej wymienionego? Ano, wszyscy, którzy są przeciwko Lyrze! :yay: Gratulujemy Solarisie!

Kto by Was tutaj ożywił... Może Tisosek? Jedziemy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...