Skocz do zawartości

Zabawa: Znajdź przyjaciela


Lemuur

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 293
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Zniszczyciel

O rany, no to znowu mam zagwozdkę... Tisosie, jeżeli to czytasz, to wiedz, że jesteś bardzo wszechstronnym człowiekiem :)

Do rzeczy!

Przyjacielem Tisosa zostaje... *ene due...* Chrysal! Yea!

A co do wroga... Robimy małą fuzję, wyliczanie, przekształcenie, ziemniak... Ogień! (zapałki plus stosy)

Gratulujemy Tisoskowi!

No dobra, teraz było lepiej. Kontynuujemy! Poszukajcie teraz kogoś dla... Niklasa! Odpalajcie mózgi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Ufff, udało Wam się, przy okazji ułatwiliście mi robotę...

A więc- Przyjacielem... ółką... Niklasa zostaje- Kirara! Brawa dla Niklasa!

Ale, ale, nie wolno nam zapomnieć też o wrogu! A jest nim... Są nimi... Hejterzy dobrej muzyki! (Oj, to masz z kim walczyć, Niklasie!)

Nie zmniejszamy tempa! Naszą następną ofiarą... następnym klientem zostaje, zgodnie z życzeniem, Porter!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciel: skrzydlata lama (sam jest lamą, jakich mało, więc doszedłby z nią do porozumienia :D), zaczarowany bakłażan, różowy słoń z mojego zeszytu, ja. :P Wrodzy wrogowie: źli korektorzy nie przyjmujący pierwotnych wersji jego artykułów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaziu, cierpliwości. Na Ciebie też przyjdzie pora. Teraz Porter ma swoje przysłowiowe pięć minut. Stosujmy się do zasad i nie siejmy pożogi.:P EDIT: Cóż za zbyteczny post. Powinna obowiązywać jawna reguła pisania tylko jednej wypowiedzi ze swoimi w propozycjami do konkretnej osoby (chyba, że już taka jest, tylko ni mi na ten temat ie było wiadomo).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Ło rany, ludzie, no to teraz żeście się naprawdę popisali. Bez zbędnych wstępów, przyjaciółmi Portera zostają... Wszyscy! (Ciężko znajdować ostatnio jakieś logiczne rozwiązania)

Ale! Wszyscy to wszyscy, jednak czy siła Wszystkich będzie na tyle wszystka, by pokonać Porterowych wrogów czyli... Ludzi! (Pierwszy raz proszę, żeby przyjaciele przegrali z wrogami <>)

Hmmm. Bolą mnie właśnie plecy i na myśl przychodzi mi tylko... Amolek! Yea!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...