Skocz do zawartości

Zabawa: Znajdź przyjaciela


Lemuur

Recommended Posts

Gość Zniszczyciel

Zasmuciliście Pinkamenę... Co tak słabo, ludziska! Tutaj ludzie w prawdziwej potrzebie są!

No nic...

Przyjacielem Amoleka zostaje Farmaceuta, będący fanem Iron Maiden. Ale czy sprzedawca leków władający mocą metalu będzie w stanie pokonać Wroga Amoleka, czyli chorobę leczoną za pomocą babcinych ziółek? Tok tej walki ułóżcie już sobie sami :P

Jako że wypadło tak słabo to... Airlick? Życzę powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 293
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Air? Przyjaciel - clopy z Rarcią xD

Wróg - idioci chamy dysmózgi warzywa ludzie bez gustu.

Nauczcie się czytać na czym polega dana zabawa. Następnym razem będą warny (tym razem nieprawidłowe posty usunąłem) ~warmi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Dołączona grafika

Potwierdzacie moją teorię, że gdzie się nie odezwę, tam użytkownicy zaglądać przestają... No cóż, zabawa musi trwać...

Przyjacielem Airlicka zostaje El Martinez mający w zanadrzu clopy z Rarity.

Jego wrogiem zostają ludzie bez gustu. Wu-hu, cieszmy się i radujmy. Powodzenia Air...

TGaP_Syskol, może chociaż Ty na niedobór wrogów czy przyjaciół narzekać nie będziesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

No, to teraz winny jestem Syskolowi bombonierkę kupić, bo udało mu się temat z lekksza rozruszać.

Tak więc, praktycznie jednogłośnie, przyjacielem Syskola zostaje... Matijas, potocznie Śledziem zwany! Yea!

Ale, czy nasz dublet poradzi sobie z całą hordą wrogów, jakimi są... Antywyznawcy Trixie? Wierzę w Waszą Trollin' moc, panowie!

Tak więc, następnym człekiem w kolejce zostaje... ThatIsSoSad! Nie zwolnijcie tylko tempa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Hmmm... No, Sadziu, nie dość, że Ci nick przekręcają (przyznaję się bez bicia :angel:), to jeszcze kiepsko Ci wrogów i przyjaciół znajdują. Ale, nie ma co narzekać, bo i tak jest lepiej niż czasami...

A więc, TISS, niespodziewanie, Twoim przyjacielem zostaje...

A wrogiem natomiast... Wszystko co przeciwne

Yea, gratulujemy, fanfary, dziurawy dywan i co tam jeszcze się znajdzie u dziadka w piwnicy... No to zróbmy mały repeat, tym razem (z narażeniem życia na własną odpowiedzialność!) poszukajcie wrogów dla Tarretha! Kto zaigra ze śmiercią/księżycem? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Drodzy Państwo, mam dla Was małe zadanie...:

1) Wróćcie się do mojej poprzedniej odpowiedzi

2) Przeczytajcie 2 akapit

3) Skupcie się na słowach "mały repeat" oraz "poszukajcie wrogów"...

Wiem, że przyjaciół już mu szukaliśmy, dlatego, w nowej edycji zabawy, poprosiłem o "uzupełnienie" jego danych i znalezienie mu samych wrogów : )

Ale to wasz wysiłek, mi nic do tego :P

Co więc pozostaje mi rzec? Oficjalnym, nowo ogłoszonym wrogiem Tarretha zostaje... zostają... Wrogowie Celestii i Queen Chrysalis! A teraz wpuszam tutaj Wodza i sam mu do ręki banhammer przekazuję :D

Dobra, pomysł z szukaniem samych wrogów okazał się nieco inwalidzki, tak więc poszukajcie teraz kogoś dla nowego Avatara Fluttershy, Kubagaw2!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...