Skocz do zawartości

"Pora na Przygodę" Fire-Dash


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 227
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Naprawdę? - zdziwił się - to co pan tu robi? Chce pan przygód? Dostanie je pan, ale niech pan nie przedobrzy. Tu chodzi przed wszystkim o wyniki. Niech pan słucha się naszych poleceń a na pewno będzie się nam dobrze pracowało.

Pokłonił się i ruszył do innego przedziału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było lekko dziwne moim zdaniem. Powinienem się w najbliższym czasie dowiedzieć po co dokładnie wyruszamy do Cervidas. Teraz może pójdę coś zjeść. Wszedłem do przedziału w którym znajdowała się stołówka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Taa fajnym gościem - powiedział Hightlight kręcąc wymownie głową - Pamiętam jak kiedyś chcieli byśmy zagrali na jakiejś imprezie, którą organizowali. Tedy byli naprawdę mili, co innego kiedy przyszła kwestia zapłaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<póki>

Nie usłyszałeś cichej wymiany zdań w przedziale obok. Podszedłeś bliżej by lepiej słyszeć.

- Co myślisz o tym nowym? - usłyszałeś głos Theo.

- Nie wiem skąd oni go wytrzasnęli - to musiał być głos Sparky - w ogóle się nam nie przyda, to żółtodziób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszedłem szybko od przedziału. W sumie to mieli trochę racji. Nigdy nie uczestniczyłem w żadnych wyprawach, nie znałem się na archeologi, ani na niczym takim... może chodziło im o Highta? Nie wiem. Lepiej już pójdę spać. Wszedłem do swojego przedziału i się położyłem.

 

*** 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysiedliście w jakimś portowym mieście, nie poznałeś nazwy. Niedługo po wyjściu z pociągu ruszyliście do portu i wsiedliście na statek, rozpoczęła się druga część podróży.

- No to teraz już nie ma odwrotu - powiedział Hightlight patrząc na oddalający się brzeg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...