Skocz do zawartości

"Pora na Przygodę" Fire-Dash


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 227
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Statek trochę się chwiał, morska bryza rozwiewała twoją grzywę i wypełniała twoje nozdrza morskim powietrzem. Mostek znajdował sie po drugiej stronie pokładu, ruszyłeś w jego stronę. Sam kapitan okazał się jednorożcem o białej grzywie i lazurowym umaszczeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebry... zawsze ciekawiły, mnie zebry, ale nigdy nie spotkałem żadnej. Może w Cervidas poznam jakąś. Jeśli chodzi o jelenie to nie mam o nich wogóle pojęcia, ale z tego co usłyszałem teraz od kapitana to chyba znają, one się bardzo na magii skoro posiadają, aż dwa rogi.

- Jakie "unikalne rośliny"? - postanowiłem dopytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Widziałeś kiedykolwiek jelenia? - zapytałą nagle. Spojrzałeś się na nią. Miałą zamknięte oczy i nieobecny wyraz twarzy. Dlaczego tak się stara zacząć znajomość? Czy to czasem nie kuce starają się o względy klaczy? A może chce po prostu cię poznać? Tyle pytań a tak mało odpowiedzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tak, raz kiedy zatrzymaliśmy się w Ponyville - powiedziała wciąż nie otwierając oczu - nazywała się Zecora. Ciągle mówiła wierszami i miała koszmarnie ozdobiony dom ale była bardzo mądra i pomocna. Zastanawiam się, czy wszystkie zebry są takie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...