Skocz do zawartości

"Crystal Garden and Diamond Apple - the legend of Eden" - Rozgrywka


Recommended Posts

Bloody była zszokowana, gdy Clouds złapał ją i zaciągnął do pnia. Z szeroko otwartymi, zszokowanymi oczami wpatrywała się w ogiera dłuższą chwilę.
- C-co? O co tu chodzi? - Spoglądała na przemian na towarzysza i pień - Co mam robić? - Wymamrotała wstrząśnięta.
Zaczęła drapać się lewym kopytkiem po świeżo założonym opatrunku. Wzrok ostatecznie zatrzymała na pniu.
Spero również był zakłopotany i wtulony w klacz, obserwował uważnie każdy ruch ogiera. W każdej chwili był gotowy do interwencji.

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 778
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Clouds podszedł do klaczy i położył swoje kopyto na jej kopycie.

-Po pierwsze nie drap. Sama wiesz że tylko podrażnisz ranę. A po drugie, jeśli chcesz, możesz nic nie robić, jedynie leczyć mi jutro odciski na kopytach.

Następnie uśmiechnął się ciepło i zabrawszy piłę ręczną i położywszy pień na dwóch drewnianych kozłach, zaczął ciąć go wzdłuż. Praca była ciężka a ogier mógł poprosić o pomoc, ale nie chciał zaganiać klaczy do pracy. "Zresztą, w moim dawnym ciele, nawet bym się do niej nie odezwał" pomyślał.

Link do komentarza

Przez chwilę dawałam się przytulać. Potem wyślizgnęłam się z jego objęć i uśmiechnęłam. Kopytkiem zmierzchwiłam mu grzywę i wstałam.

- Czyli zabieram się z wami - odparłam. - Czas więc przestać się lenić i wyjść im pomóc - uśmiechnęłam się. W sumie musiałam mieć chyba jakiś bagaż, torbę, czy coś innego. Ale tym zajmę się później.

Kopytkiem doprowadzając do ładu grzywę, wyszłam z namiotu, delikatnie mrużąc oczy i rozglądając się.

Link do komentarza

UWAGA!

Z powodu wszechogarniającego chaosu i krwi... Postanowiliśmy restartować sesję i stworzyć nowe zasady.
Na czas "remontu", temat z sesją zostaje zamknięty.
Więcej szczegółów znajdziecie niedługo w zapisach.




Pozdrawiam ~Moonlight, avatar(ka) Applejack 

Edytowano przez Moonlight
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...