Skocz do zawartości

Puchar Postaci Anime - starcie


Xyz

Recommended Posts

Klimuk, daj sobie na wstrzymanie. Jeżeli mam zamiar zrobić drugą edycję tego konkursu, to jaki będzie wtedy tego cel, gdy teraz byliby Ci "najlepsi"? A poza tym... Jak myślisz, jak działa puchar? Czy w Lidze Mistrzów Legia Warszawa ma jakieś szanse na wygraną z Barceloną? Nie. Ale mogą jakąś miłą niespodziankę sprawić. Tak samo jest tutaj.

No i dla każdego osobnika "najlepszy" znaczy co innego, uszanuj wybór innych :P

Link do komentarza

Czekam na jeszcze kilka prowokujących postów kolegi, który ma najwięcej do powiedzenia w kwestii wybranych postaci, a sam przespał temat, gdzie były one zgłaszane :) I jeszcze raz pozwolę sobie zauważyć, że to jest turniej na najpopularniejszą postać, a nie na najsilniejszą.

Link do komentarza

Klim, klim klim...jeśli ci coś solą w oku to idź tam gdzie tej soli nie ma, proste xDDD

Co do twojego poprzedniego argumentu - Songo uratował naszą planetę, kilkukrotnie)sic!) czego nie mogę powiedzieć o drugim koledze ;> I ma pojemniejszy żołądek :D

 

Mamy tu walkę o puchar, ale nie jest określone czy jest to puchar z wybitym "Najsilniejszy" "Najszybszy" czy "Najpiękniejszy" ;) A twój znajomy mało ogląda, ale to BTW.

 

Masz swoje zdanie, ok, szanuję to. Tak jak szanuję wiele innych rzeczy kiedy stwierdzam - Nie pasuje? Idź się pożalić gdzie indziej i nie psuj innym zabawy. To chyba proste co?

 

Ja nie rozumiem jak Remilia może przegrywać z Undertakerem xD Przeca Remilia jest nie dość że OP to jeszcze kawaii ._.

Link do komentarza

 

Ja nie rozumiem jak Remilia może przegrywać z Undertakerem xD Przeca Remilia jest nie dość że OP to jeszcze kawaii ._.

Ja też tego nie rozumiem, ale miałem być spokojny, toteż jestem. To tylko zabawa, tak naprawdę nikt nie jest w stanie powiedzieć, że Remi nie jest imba uber ope najlepsza i w ogóle. O to się postaram.

Zegarku, bo to pojedynek na popularność a nie na bycie OP :< I tak to co się dzieje przekroczyło moje oczekiwania. Zawsze możesz zebrać Dzielnych Wojów do pomocy, będziemy wdzięczni x3

Link do komentarza

W następnej edycji, jeżeli oczywiście będzie, wybiorę Envy'ego, Ling'a Yao, albo Rin'a Okumur'e, ewentualnie Mephisto Pheles'a 

A co do tej to kibicuje Erzie. Uważam, że wygra ona, albo Goku

Edytowano przez BlackHawk
Link do komentarza

Black, zejdź na Ziemię, to oczywiste, że wygra (na ognie piekielne, dlaczego tyle osób go lubi) Goku ._.

 

Nie

 

osobiście po cichu liczę, że przy okazji będzie finał Goku vs Alucard

 

Wydupiaj z tym alókardem :I

 

ale jak znam życie głosy padną na tego śmiesznego człowieka z Naruto

 

Nie znasz

 

którego imię ciągle zapominam... Tatashi czy jak mu tam

 

Kakashi gej

Naruto Uzumaki rlz.

 

Ogólnie to fajny butthurt robisz klim, ale nadal się z Tobą zgadzam XD

Link do komentarza

Ehhh, no cóż.

 

Ależ ja się cieszę, że wbrew oczekiwaniom tego użytkownika, którego nicku ciągle zapominam... ślimuk459 czy jak mu tam, bardzo dobrze idzie takim postaciom jak Erza, Songo czy Kakashi :) Wprost już nie mogę się doczekać wymarzonego finału pomiędzy tymi kapitalnymi postaciami, które swoją wybitnością biją na głowę bohaterów z takich nikłej postury anime jak Fate/Zero. Co więcej już się cieszę na następną edycję tego pucharu, w którym najpewniej w finale będzie Naruto i Vegeta albo inne tego typu doskonałe jednostki.

Link do komentarza

Piszesz że to słaby troll, a jednak dałeś mu się strollować, więc chyba jednak nie jest taki słaby. A co do serii Fate.. Mhmm, z tej serii jak bym miał wybierać, to głosował bym na tego ziomka co rydwanem jeździł i miał wielką armię. Aleksander Wielki. Sympatyczny gość. Kiritsigu którego tak wielbisz może i był silny, ale nie lubię tej postaci, taki nijaki był. Poza tym nie lubię takich postaci które robią z siebie męczenników "co tam ja, poświęcę się dla całego świata", co jeszcze bardziej obniżyło moją opinię o nim.

Edytowano przez Bezik
Link do komentarza

Klim - ja glosowałem na Kakashiego choć z sercem ciężkim, wszak berserka i oglądam i czytałam i za każdym razem odkrywam go na nowo. Guts to mój ideał "prostego żołnierza", wiele moich postaci z RPG było opartych na nim, zanim jeszcze wiedziałem że istnieje xD

Jednakże Kakashiego wybrałem przez sentyment do starych czasów, kiedy pewna grupka ludzi(niektórzy nawet do dzisiaj) przypisywali mi cechy tego miłego, szarowłosego pana.

Co zatem dobitnie udowadnia że "ruszanie" czegoś nie decyduje czy jakaś postać jest dla ciebie naj czy też nie ;>

Link do komentarza

Zapomniałem napisać, że głosowanie trwa jak zawsze do soboty. Niedługo może jakąś inną zabawę stworzę.

Zabrałbyś się w końcu za tą Kucoligę, hmm? : P ~Warmen

Żartujesz Warmi? :rainderp:

Chyba Ty : P Żartem było to, że nie ustawiłeś mi walki xD ~Warmen

Link do komentarza

Guts jest naprawdę spoko. ^ ^

Niemniej jednak, do Kakashiego żywię szczery sentyment - i to z wielu powodów. Sorki, mistah berserker... przynajmniej wyżej tu od Alucarda mierzysz.

Cieszy mnie, że ninja najwidoczniej wejdzie do półfinału... choć z finałem zdecydowanie może mieć problem.

Jakkolwiek, Goku nie wygrywający turnieju...? : D

Vegeta byłby zdziwiony.

Jestem bardzo zainteresowany półfinałami... chyba nawet bardziej od finału.

 

Epickości lat młodych - ruszaj do boju...

 

<mam nadzieję, że w następnej edycji ktoś zgłosi Power Rangersa... hmm... zielonego?>

 

PS: tajemniczy zamaskowany zwany ,,Niktem" chyba stracił poparcie...

Edytowano przez Plothorse
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...