Skocz do zawartości

[Fantasy] Nowa Generacja - Dołącz do Istot Paranormalnych


Recommended Posts

Jacob spojrzał się na wtuloną w niego Violette i powiedział

- Jaka ona słodka

Uśmiechnął się i można było by poczuć że jego serce lekko przyspieszyło. Pomyślał "Nie mogę jej powiedzieć prawdy...to było by szokujące dla niej..." Po czym nagle poczuł jakieś dziwne uczucie...zmęczenia...nagle jego oczy zaczęły się zamykać. Pomyślał "Co do?"  Jacob zasnął...pierwszy raz w życiu zanurzył się w krainie snów..

Link do komentarza

- Jak ja nienawidzę się nudzić.

Powiedział do siebie i poszedł sobie tak że przeszedł przez polanę.

- Przydał by się jakiś sprzęt na którym można miksować muzykę, oj jak ja tęsknie za tworzeniem lub mixowaniem muzyki. Niezła impreza by była.

(On jeszcze nie wie że będzie uczestniczyć w walce)

Link do komentarza

Green w końcu przysnął.Co prawda był to sen bardzo płytki i dość świadomy,więc nawet najmniejszy szmer lub dotknięcia zaraz by go zbudziło.Był na coś zły,lecz właściwie nie wiedział na co.Czegoś mu brakowało,coś go trapiło...ogólnie czuł się przybity,ale nikt tego nie zauważył.Może to i lepiej...

Link do komentarza

Dziewczyna po dość długim czasie obserwowania przysypiającego magika, zmusiła swój nadwyrężony kręgosłup do wstania. Rozciągnęła się, rzucając okiem na kocyk, którym był przykryty mężczyzna. Podeszła do wody delikatnie zamaczając swoje nogi do łydek. Zadrżała czując jak zimna woda, uderza o jej kończyny, mierzwiąc futro. Chciała w końcu od dłuższego czasu popływać i zrelaksować się. Cofnęła jednak rękę od wody, wiedząc, że jej koszulka lepiej aby się nie zmoczyła, a bez niej nie wypadało. Przynajmniej nie kiedy inni nie akceptują takiego czegoś.

Link do komentarza

Violetta spojrzała na niego

-Mogłabym cię zapytać o to samo. Lubię cię za to, że jako jedyna osoba na tym zimnym świecie zechciałeś być moim przyjacielem. Każdy jest zwykle niemiły i surowy, a ty jesteś miły i masz dobre serce. -uśmiechnęła się.

-A ty za co mnie lubisz? -spytała po chwili znów przymykając oczy.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...