Skocz do zawartości

MLP: Fighting is Magic [gra]


EmoTacoZ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Witam was wszystkich. Dzisiaj chciałem się pochwalić, iż zagrałem w pre-aplha Fighting Is Magic i jest ona po prostu wyrąbista. Teraz plusy i minusy: -Sterowanie jest do du..tyłka -Nie mam z kim grać :( -Ustawienie sterowania jest na krzyż... (jeżeli byście grali na klawiaturze, to byście mieli problem z ułożeniem rąk, bo jeden na drugiego by wchodził) -over900 : NIE MA RAINBOW DASH JAKO GRACZ +Genialna muzyka +Bardo żywe animacje (moim zdaniem w tej chwili Twilight jest najbardziej dopracowana ) +Świetne dźwięki gry (walki) +Dopracowany background Cóż... to tyle, napiszę więcej wrażeń jak dowiem się jak robić combosy :D Idę teraz dalej bić się kucykiem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dam list otwarty o tej wyciekniętej wersji od ludzi robiących tę grę. http://www.mane6.com/2012/08/open-letter.html Grać sobie możecie, ale zwróćcie uwagę, że ten wyciek może oznaczać pewne opóźnienia. Gra będzie wymagała testów, ale na chwilę obecna straciła wszystkich testerów którzy nie są ludźmi robiącymi grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grać sobie możecie, ale zwróćcie uwagę, że ten wyciek może oznaczać pewne opóźnienia. Gra będzie wymagała testów, ale na chwilę obecna straciła wszystkich testerów którzy nie są ludźmi robiącymi grę.

Niestety, ale widać, że grupa Mane6 nie funkcjonowała chyba nigdy w tym biznesie xD

Bo ja robiłem za beta-testera różnych gier i ZAWSZE potem odkrywałem, że ktoś upublicznił coś w internecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAWSZE [...] ktoś upublicznił coś w internecie.

Wątpię, by się pluli o screeny, albo nawet filmiki z rozgrywki, ale tutaj mówimy o działającej wersji alfa. Czy widzisz często wycieki całych gier? Jak się pojawia jakiś wyciek dużej gry to jest niebywała afera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem każdym z dostępnych oprócz Pinkie, bo jej nie lubię. Najłatwiejszą do opanowania postacią wydaje się Rarity, a przynajmniej ja bardzo szybko opanowałem chyba większość, jeśli nie wszystkie combosy. Poza tym do tej pory nie ogarnąłem który klawisz odpowiada za zmianę koloru kuca, bo wygląda na to że alpha przydziela go randomowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, dzięki za linka Bonifacus.

Z drugiej strony faktycznie mam teraz trochę mieszane uczucia po przeczytaniu tego listu od twórców. Już chyba wolałbym sobie odpuścić to granie i dalej być w niepewności - no szkoda, że takie świństwo im ktoś zrobił :/ Nie sądzę, żeby to był kontrolowany wyciek, to miałoby sens dla gry komercyjnej, a nie dla bezpłatnej-fanowskiej. Nie mam pojęcia, co by chcieli przez to osiągnąć.

A sama gra się zapowiada genialnie, nawet ta pre-alpha daje radę. Chociaż nie ogarniam całej masy rzeczy, zwłaszcza co oznaczają ukośne strzałki przy kombosach i o co chodzi ze zmianą kolorów kuców, to i tak nie narzekam. Animacja świetna (chociaż same akrobacje w powietrzu wydają mi się mało płynne), motywiki muzyczne dają radę, ogólne odgłosy też. Brakuje tylko kogoś do gry.

Ja mam 1 wielką uwagę do tej gry, a mianowicie DLACZEGO DO CHOLERY NIE MA TU MOJEJ IDOLKI RAINBOW DASH I FLUTTERSHY?!?!?!?!?!

RD i FS to pegazy, na pewno mają zupełnie inny gameplay niż reszta. Możliwe, że twórcy mają problemy z optymalizacją tych postaci - no bo latają, a walki w większości się toczą na poziomie 0 - kilku metrów n.p.m.

Ciekawi mnie jak to rozwiążą, fruwające bez przerwy pegazy to zupełnie inna walka, mogłyby być za mocne... No bo jak tu użyć takiego ziemnego Applebucka przeciw zasuwającemu po całym monitorze pegazowi - na jakąś przyziemną Rarity jest jak znalazł, ale na obiekt latający? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...