Skocz do zawartości

FOL czy POZ - reaktywacja


FOL czy POZ  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kogo popierasz?



Recommended Posts

A ja bym proponował zaprzestania off-topu i rozpoczynania dyskusji o polityce bo to nie miejsce na to...

 

Odnośnie dobrych i złych stron o których było tu napomknięte to tak jest ten świat ułożony. Jedno nie może istnieć bez drugiego, bo jakbyśmy poznali że coś jest dobre, a coś złe? To trochę na zasadzie jak cień nie może istnieć bez światła. 

 

MLP FiM podoba nam się i wzbudza zachwyt ponieważ zostały tam zawarte pewne rzeczy które są z naszego pkt. widzenia dobre dlatego też przyjmujemy że tamten świat jest lepszy od naszego, mimo iż to ludzie stworzyli Equestrie i kucyki. Tutaj mamy dowód, że nie wszyscy dziś są mordercami, gwałcicielami itp. A że dziś się zazwyczaj o takich jednostkach mówi to cóż.... Takie czasy i taka "moda"

 

Ale wracając do tematu, zdania nie zmienię że TCB to, wg. mnie herezja i zaprzeczenie założeniu FiM. W sumie doskonale widać, że jeśli chodzi o FOL i POZ to nie ma podziału zło, dobro. Można by się zastanowić kto jest zły i gorszy...

Link do komentarza

A ja zacytuję cytat z MW2 i MW3 który się pojawia podczas śmierci...

"Będę walczył dla ojczyzny ale nie będę dla niej kłamał".

 

Prawdziwy patriota to wspiera nie rząd i politykę tylko państwo jako terytorium na którym mieszka i obywateli w nim mieszkającym a nie rząd (jeśli ten działa na szkodę)

 

Jestem wg ciebie tchórzem tylko dlatego bo nie uciekam się do kłamstw i podstępu (bo brzydzę się tym) w przeciwieństwie do ciebie? To chyba cię ....

Ja walczę karabinem a nie podstępami, kłamstwami i językiem... W przeciwieństwie do ciebie... I samurajowie też walczyli na polach walki za pomocą oręża a nie za biurkiem za pomocą mielenia ozorem i wciskania "kiełbasy wyborczej".

 

A niech dadzą warna za to wyrażenie, co mi tam i tak już przestałem się tym przejmować odkąd Eliza napisała swojego fica... Dla mnie polityka jest jak gówno a gówna nie tykam bo śmierdzi!

A ci którzy się tykają polityki... będą tak śmierdzieć że jak będą w Przemyślu to ja nawet ich w Szczecinie czy w Świnoujściu wyczuję... I właśnie taki jest też FOL... - Tak, pod tym względem jestem jak Rarity... Nie brudzę się, jeśli nie jest to potrzebne.

 

A poza tym jestem już zmęczony słuchaniem... Skoro uważacie mnie za hejtera (może nie wszyscy ale zdecydowana większość tak) to i moje zdanie podejdzie pod hejt... Mam już dość słuchania folowskiego chędożenia.

 

A i tak w tajemnicy... Celestia, Mane6 a nawet moja NP są ze mnie dumne bo walczę do końca w obliczu miażdżącej przewagi was folowców i nie poddaje się choć teoretycznie na tym forum w tym temacie to jestem na przegranej pozycji. Wygraliście tylko dzięki przewadze liczebnej i uciekaniu się do podłych metod, którymi się brzydzę. I również dlatego, że nie zmieniłem strony (i nigdy nie zmienię) i pozostałem lojalny swoim przekonaniom i temu czym ja się kieruje a nie tym co większość (i nadal pozostaję).

 

I tak uważam że POZ jest lepszy bo oni walczą karabinem (no i eliksirem... ale to inna sprawa i nie wchodzi to w grę) a FOL to własnie ucieka się do nieczystych zagrań... Dla mnie to wy jesteście tchórzami, skoro tylko zawdzięczacie swoje zwycięstwo przewadze liczebnej i podstępom... Jak powiedziała moja NP... Może udało wam się wygrać na tym forum, ale naszych przekonań i ideałów nigdy nie zdobędziecie i nie zmodyfikujecie ich tak, żeby były dla was wygodne... Zawsze pozostaniemy sobą i będziemy się kierować własnym indywidualizmem, czy wam się to podoba czy nie. A i my POZowcy przynajmniej pozwalamy wam walczyć za wasze racje i przekonania.

 

 

 


Przykro mi to mówić, ale w pewnym wieku trzeba być juz realistą

Nie sądzę... I przestań mi tu powtarzać słowa mojej matki!!!

 

 

 


ja codziennie rano budzę się uśmiechnięta

A dlaczego? Bo jesteś sługusem społeczeństwa (tak bardzo mi się spodobało to określenie z filmu "Szybcy i wściekli 6" - z lekką modyfikacją w stosunku do oryginału :D), który nie widzi potrzeby buntu przeciwko aktualnemu porządkowi (a nawet widzący potrzebę... ale ochrony tego porządku) - czyli jesteś konformistką.

 

A i teraz widzę:

FOL - synonim pokory wobec społeczeństwa i porządku świata.

POZ - synonim buntu, rebelii, walki z aktualnym porządkiem świata. (czyli moja krew :D)

Edytowano przez MasterBezi
  • +1 1
Link do komentarza


A dlaczego? Bo jesteś sługusem społeczeństwa (tak bardzo mi się spodobało to określenie z filmu "Szybcy i wściekli 6" - z lekką modyfikacją w stosunku do oryginału ), który nie widzi potrzeby buntu przeciwko aktualnemu porządkowi (a nawet widzący potrzebę... ale ochrony tego porządku) - czyli jesteś konformistką.

 

Mam to uznać jako obrazę mojej osoby? Ja nie potrzebuję się buntować bo WIEDZIE MI SIĘ DOBRZE... Master ty nadal nie możesz pojąć jednej rzeczy... to że tobie życie dało kopniaka w tyłek nie znaczy że wszystkim innym na około też....

 


A i teraz widzę:
FOL - synonim pokory wobec społeczeństwa i porządku świata.
POZ - synonim buntu, rebelii, walki z aktualnym porządkiem świata. (czyli moja krew )

 

Proszę ja ciebie... FOL pokora? To właśnie FOL buntuje się przeciwko kucom które chcą zniszczyć rasę ludzką, która przetrwała już nie jedno.

A POZ oddaje się w ich ręce zamiast walczyć :P

Link do komentarza

FOL - synonim pokory wobec społeczeństwa i porządku świata.

POZ - synonim buntu, rebelii, walki z aktualnym porządkiem świata.

 

Oj polemizowałbym.

 

Są w ficach są społeczeństwa,gdzie niemalże całe jest za ponifikacją, a i tak jest FOL,więc to oni są buntownikami

POZ to głupcy(bez obrazy dla nikogo),którzy nic nie osiągnęli/ci którzy mają problemy(np. rodzinne) i liczą,że gdzieś indziej będzie lepiej/że to im pomoże.

FOL widzi coś więcej niż zieloną trawkę(nie,nie chodzi o maryśkę) pełny talerz.Oni wiedzą,że po ponifikacji trzeba porzucić WSZYSTKO co się kiedyś miało.Kij z samochodem itp.Ale co z historią,kulturą,mięsem(fakt,nie wszyscy jedzą,ale to mniejszość).Porzucając kulturę i język stajemy się tacy jak oni,tracimy wtedy wolną wolę(w każdym prawie ficu jest,jak to eliksir wpływa na mózg).Taki zabieg przypomina mi rusyfikację i germanizację.Zaborcy też próbowali narzucić nam swoją kulturę,zmienić nas na sobie podobnych,ale im się nie udało.

 

Więc,walczmy do końca,a FOL zwycięży.

Edytowano przez Saper9
Link do komentarza

dobra. długo to się nie pogodziliśmy.

Masterbezi

1. pisałeś że wygrywamy tu tylko dzięki przewadze liczebnej i podstępom. jak to? przecież według ankiety jest nas tyle samo co was. no i jakie podstępy? to raczej ty chwytasz się wszystkich możliwych "argumentów".

2. FOL jako cała organizacja stoi ponad polityką i propagandą. co najwyżej są różne frakcje. hmm. i to mogłoby być dla nas zgubne - tłuklibyśmy się nawzajem. ale żadna partia nie omamiła wszystkich ludzi w celu ochrony pól ropy.

3. wierz se w co chcesz. nawet w teletubisie. ale nie używaj za argument coś... takiego. a może to szatan wymyślił mlp by nas skłócić między sobą i sprowokować do grzechów i herezji. tutaj wszystko mogłoby być możliwe.

Link do komentarza

Mam to uznać jako obrazę mojej osoby? Ja nie potrzebuję się buntować bo WIEDZIE MI SIĘ DOBRZE...

Akurat z tymi, którym "wiedzie się dobrze" to jest taki problem, że są tak zapatrzeni w siebie i swoje szczęście, że nawet nie przejmą się tymi, którym życie dało kopa w rzyć. I z tobą (oraz z innymi folowcami) jest tak samo. I dlatego właśnie od was (bandy folowców) nie spodziewam się nawet 0,0000000001% (no, wyjątkiem jest tutaj Tomek, któremu życie też dało kopa w rzyć, ale on również jest z owej "bandy folowców") zrozumienia.

 

Uznajesz to za obrazę swojej osoby? Powiedziałem ci prosto z mostu co o tobie myślę, ale jeśli uznajesz to za obrazę, to możesz czuć się urażona/zraniona/skrzywdzona, bowiem zważywszy to jak "ci się wiedzie dobrze", jestem prawdopodobnie pierwszą osobą, która ci mówi gorzkie dla ciebie słowa - i nie zdziwię się, jeśli okaże się, że ostatnią.

 

Proszę ja ciebie... FOL pokora?

Właśnie tak... Nie masz zwidów... Dobrze napisałem. FOL = pokora wobec zepsutego terrańskiego śmietnika i tego zepsutego, zgniłego porządku świata.

 

To właśnie FOL buntuje się przeciwko kucom które chcą zniszczyć rasę ludzką

Chyba broni egoistycznych ludzi przed niewygodnym dla nich "przejmowaniem się problemami innych" a niestety w kucykowym społeczeństwie nie ma miejsca na egoizm i skupianiu się wyłącznie na sobie. Żadnej postawy buntowniczej w szeregach FOL nie widzę... Chyba, że bunt przeciwko zmuszeniu rządów do dbania o dobro obywateli a nie o swoje własne.

 

A i elizo... Jak masz coś do mnie, to przynajmniej bądź na tyle odważna żeby sama mi na GG napisać i to powiedzieć w twarz a nie wyręczasz się swoimi kolesiami (a właśnie ostatnio jeden rzekomo "twój kolega" mi naspamił).

 

Normalnie robi się tu sytuacja podobna do metka na s18.

Tam jak też mówiłem prawdę o pewnej osobie (bo się jej należały ode mnie gorzkie słowa - tak samo jak teraz tobie) to był na mnie "atak społeczeństwa"... Tak samo jak tutaj, gdy mówię o tobie elizko i o twoich dwóch ficach prosto z mostu co myślę (i czuję).

 

pisałeś że wygrywamy tu tylko dzięki przewadze liczebnej i podstępom. jak to? przecież według ankiety jest nas tyle samo co was.

Tylko, że nie patrzę na ankietę a na to, kto tu się udziela z dwóch stron... A w tej hejto-dyskusji z waszej strony bierze udział co najmniej 7 osób a z mojej... Tylko ja i czasami Torrez.

 

wierz se w co chcesz. nawet w teletubisie.

Tylko nie wyjeżdżaj mi tu z tymi telegejami, (bo ci wygarnę z BFG9000) bo to forum to nie miejsce dla nich.

 

a może to szatan wymyślił mlp by nas skłócić między sobą i sprowokować do grzechów i herezji.

No i się odezwał "pokorny katolik"... :(

Tą bajkę o "kucach jako twór szatana" to wymyślił wasz kochany Kościół :D Kiedyś był o tym artykuł, oczywiście takie stwierdzenie od razu spotkało się z hejtem z mojej strony.

 

FOL jako cała organizacja stoi ponad polityką i propagandą.

Taa jasne... A moja babcia była prezydentem USA :D

Prawda jest taka, że to POZ jest ponad polityką i propagandą...

Ale co ja tam mogę wiedzieć, w końcu boli was to, że "zły, plugawy, zdradziecki, uberniewygodny dla społeczeństwa POZowiec" mówi źle o "dobrym, bohaterskim, szlachetnym i uberpotrzebnym społeczeństwu folowi".

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza

ja pokorny katolik? błagam... mam nadzieję że to nie serio. w moim życiu byłem nie licząc turystyki (częstochowa, kraków... mój ojciec lubi zabytki.) 5 razy w kościele. 4 na przedstawieniu z klasą, raz na czyimś ślubie . ale mniejsza z tym.

teletubisie to tylko przykład. może też być pszczółka maja ;-)

a obietnice celestii to nie propaganda? albo rząd USA bardzo często w fanficach był po stronie equestrii (Rosja NIGDY). jak my mamy zaakceptować że FOL istnieje przez propagandę to wy też to zróbcie.

a co do podstępów... wlewanie eliksiru do wodociągów, ponifikacje z nienacka na ulicy i ponifikacje małych dzieci to co?

Link do komentarza

A w tej hejto-dyskusji z waszej strony bierze udział co najmniej 7 osób a z mojej... Tylko ja i czasami Torrez.

I tu jest pies pogrzebany. Po stronie POZ stoją lenie/ osoby nie mające pomysłów na argumenty, a po stronie FOL stoją osoby, które do starcia klawiszów na klawiaturze będą chronić dobre imię ludzkości. 

Czyli, można powiedzieć, że POZ ucieka od problemów, z którymi FOL walczy.

Akurat z tymi, którym "wiedzie się dobrze" to jest taki problem, że są tak zapatrzeni w siebie i swoje szczęście, że nawet nie przejmą się tymi, którym życie dało kopa w rzyć. I z tobą (oraz z innymi folowcami) jest tak samo.

Mówisz, że wiedzie mi się dobrze? Hahaha. Mówisz(piszesz) o mnie jak o człowieku z idealnym życiem, choć wrogów mam prawie wszędzie, a reszty społeczeństwa nie lubię przez ich głupotę. I do tego większość osób uważa mnie za co najmniej dziwną osobę.

Nie mów o wszystkich innych, jakbyś ich znał. Bo akurat mnie życie kopie w rzyć, a i tak nadal popieram FOL.

Edytowano przez PiekielneCiastko
Link do komentarza

ja pokorny katolik? błagam... mam nadzieję że to nie serio. w moim życiu byłem nie licząc turystyki (częstochowa, kraków... mój ojciec lubi zabytki.) 5 razy w kościele. 4 na przedstawieniu z klasą, raz na czyimś ślubie . ale mniejsza z tym.

Ale możesz równie dobrze praktykować też w domowym zaciszu :D

 

wlewanie eliksiru do wodociągów, ponifikacje z nienacka na ulicy i ponifikacje małych dzieci to co?

Jeśli miasto (kraj) daje 100% poparcia fol i nie mogą tam działać legalne Biura Adaptacyjne... to takie akcje są konieczne...

 

Mówisz, że wiedzie mi się dobrze? Hahaha. Mówisz(piszesz) o mnie jak o człowieku z idealnym życiem, choć wrogów mam prawie wszędzie, a reszty społeczeństwa nie lubię przez ich głupotę. I do tego większość osób uważa mnie za co najmniej dziwną osobę.

Nie mów o wszystkich innych, jakbyś ich znał. Bo akurat mnie życie kopie w rzyć, a i tak nadal popieram FOL.

Wiesz... Detektywem nie jestem i nie chce mi się robić dochodzenia w sprawie "który z folowców faktyczne ma idealne życie a którego kopie w rzyć i to z półobrotu niczym jak Chuck Norris".

PS... Miałem wgl być na urlopie od tego forum i to bardzo długim, tylko wypociny elizki mnie zmusiły do powrotu...

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza


Jeśli miasto (kraj) daje 100% poparcia fol i nie mogą tam działać legalne Biura Adaptacyjne... to takie akcje są konieczne...

Ach, czyli POZ ma władzę nad tym, kim jestem? Czyli jak spotkam POZ'owca na ulicy, to on decyduje, kim wolę być, niż ja sam?

FOL po prostu walczy z inwazją kucy, a POZ zabiera ludziom prawo do jakiegokolwiek wyboru.

Czyli FOL daje alternatywę: won albo sami was wyrzucimy, a POZ daje alternatywę: i tak cię sponyfikujemy, czy tego chcesz, czy nie.

Link do komentarza

Akurat z tymi, którym "wiedzie się dobrze" to jest taki problem, że są tak zapatrzeni w siebie i swoje szczęście, że nawet nie przejmą się tymi, którym życie dało kopa w rzyć. I z tobą (oraz z innymi folowcami) jest tak samo. I dlatego właśnie od was (bandy folowców) nie spodziewam się nawet 0,0000000001% (no, wyjątkiem jest tutaj Tomek, któremu życie też dało kopa w rzyć, ale on również jest z owej "bandy folowców") zrozumienia.

 

 

To że jestem szczęśliwa nie znaczy że zapatrzona w siebie no OGAR!

 

 

 

A i elizo... Jak masz coś do mnie, to przynajmniej bądź na tyle odważna żeby sama mi na GG napisać i to powiedzieć w twarz a nie wyręczasz się swoimi kolesiami (a właśnie ostatnio jeden rzekomo "twój kolega" mi naspamił).

 

To już twój problem bo ja go nie nasłałam.... GG nie mam i zakładać nie zamierzam, a na prywatnych mnie zablokowałeś więc.....

 

 

 

Właśnie tak... Nie masz zwidów... Dobrze napisałem. FOL = pokora wobec zepsutego terrańskiego śmietnika i tego zepsutego, zgniłego porządku świata.

 

To już jest subiektywna ocena..

 

 

 

Jeśli miasto (kraj) daje 100% poparcia fol i nie mogą tam działać legalne Biura Adaptacyjne... to takie akcje są konieczne...

 

Tak naprawdę to żadne biura adaptacyjne legalne nie są... i nie, takie akcje nie są konieczne to co robi POZ jest przestępstwem ... naprawdę, jeśli mnie sprowokujesz przeczytam cały kodeks karny i znajdę ci na to artykuł

Edytowano przez Eliza Pegasis
Link do komentarza


Tak naprawdę to żadne biura adaptacyjne legalne nie są... i nie, takie akcje nie są konieczne to co robi POZ jest przestępstwem ... naprawdę, jeśli mnie sprowokujesz przeczytam cały kodeks karny i znajdę ci na to artykuł

I co... Doniesiesz na mnie na gestapo (policje)?

Z kodeksem to tu nie wyjeżdżaj, bo tam nic nie pisze o eliksirach ponyfikacyjnych a i wgl czemu miałbym się przejmować spiską wymyśloną przez ludzi?

Może dla folowca żadne biuro nie jest legalne ale... W końcu to tylko gadanie "dobrego, szlachetnego, bohaterskiego i uberpożądanego w społeczeństwie folowca".

 

A co do tego twojego fica... To nawet mój ziom Hofi nim gardzi, choć bronym nie jest.

 

A jeśli nadal stawiacie sprawę tak, że "POZ to przymus, odbieranie praw i tym podobne" to powiem tak:

Ludzie nie potrafią wykorzystywać takiego daru jak wolność... Niewolnictwo wciąż istnieje choć jest XXI wiek... Niektórym jednostkom niestety należy zabrać prawa i sponyfikować... Przymusowo tak jak wy folowcy to widzicie... Albo po prostu odchodząc od ponyfikacji i TCB, wprowadzić tak zwaną "Noc Oczyszczenia" jak z jednego z zapowiadanych filmów...

  • +1 1
Link do komentarza


Z kodeksem to tu nie wyjeżdżaj, bo tam nic nie pisze o eliksirach ponyfikacyjnych a i wgl czemu miałbym się przejmować spiską wymyśloną przez ludzi?

 

Chodzi mi o decydowanie za inną osobę, każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania i jeśli nie chce być kucem.. nie będzie.

 


A co do tego twojego fica... To nawet mój ziom Hofi nim gardzi, choć bronym nie jest.

 

Ale za przeproszeniem CO MNIE TO! wydawało mi się że jest to temat do rozmów FOL i POZ a nie o moim ficu :P

Link do komentarza

A co jeśli FOL i POZ istnieją po to, by Celestia wiedziała kto lubi narzekać, kocha władzę totalitarną i gardzi wszystkim dookoła, jak POZ, a kto jest pracowity, zdolny do poświęceń i gotowy by stanąć w obronie tego co kocha, jak FOL, i tylko tych drugich w razie czego wpuści do Equestrii? D:

  • +1 3
Link do komentarza

A co jeśli FOL i POZ istnieją po to, by Celestia wiedziała kto lubi narzekać, kocha władzę totalitarną i gardzi wszystkim dookoła, jak POZ, a kto jest pracowity, zdolny do poświęceń i gotowy by stanąć w obronie tego co kocha, jak FOL, i tylko tych drugich w razie czego wpuści do Equestrii? D:

 

Ty :D Dobrze gadasz ;3

Link do komentarza

Chodzi mi o decydowanie za inną osobę, każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania i jeśli nie chce być kucem.. nie będzie.

Tylko że ja nikogo nie zmuszam do tego, aby podjął tą samą decyzję co ja...

 

 

A co jeśli FOL i POZ istnieją po to, by Celestia wiedziała kto lubi narzekać, kocha władzę totalitarną i gardzi wszystkim dookoła, jak POZ, a kto jest pracowity, zdolny do poświęceń i gotowy by stanąć w obronie tego co kocha, jak FOL, i tylko tych drugich w razie czego wpuści do Equestrii? D:

Jakby tak było, że Celestia wpuści folowców a prawdziwych bronych takich jak ja czy moja NP nie... To Mane6 by mogły się zbuntować tak samo jak swego czasu Luna...

Sorry, ale raczej ksenofobicznych morderców kucyków by Celestia nie wpuściła. Prędzej Discord, Kryśka i Sombra by chcieli FOL w Equestrii niż Celestia/Luna/Mane6/Derpy/społeczeństwo kucyków.

Edytowano przez MasterBezi
  • +1 1
Link do komentarza


Tylko że ja nikogo nie zmuszam do tego, aby podjął tą samą decyzję co ja...

 

Ty nie ale POZ tak ...

 


Jakby tak było, że Celestia wpuści folowców a prawdziwych bronych takich jak ja czy moja NP nie...

 

Nie tylko ty jesteś prawdziwym Bronym... są Brony którzy kochają kuce, ale za ludzi by walczyli... nie wywyższaj się tylko dlatego że jesteś za POZem

Link do komentarza

No właśnie mówię, że by wpuścili prawdziwych bronych, a nie ksenofobicznych morderców. No i masz rację, na miejscu mane6 też bym się zbulwersował, jakby mi POZowcy do kraju weszli.

I apeluję tu jednak o choćby odrobinkę dobrych manier, bo to "prawdziwi brony", "moi koledzy gardzą twoim ficiem" pokazują twoją pogardę do rozmówców i świadczą o tobie a nie o nich. Już raz nam tu moderacja wpadła.

  • +1 1
Link do komentarza

A, i przy okazji - pokazałem ten temat kilku znajomym. Dzięki twoim postom dwie osoby deklarujące się w TCB do niedawna jako neutralne poparły FOL, i to dość chętnie. To w sumie zadziwiające, jak wielu rekrutów FOLowi potrafią załatwić fani POZ...

Pewnie im wmówiłeś jaki to ja jestem "zły, zdradziecki, plugawy i uberniepożądany dla społeczeństwa" i w "dobrym, bohaterskim, szlachetnym i pożądanym dla społeczeństwa FOLu czeka ich chwała". Już widzę tą... Chwałę.

Mi też udało się przekonać kilka osób do POZu. a tych co źle wybrali dosięgnie BFG  Jak się jest sługusem rządowym/społecznym to się nie dziwię, czemu ludzie się rzucają do służby w FOL.

To forum już dawno zostało przejęte przez fol (nad czym Celestia ubolewa), ale zaczynam tworzyć antyfolowskie grupy, zrzeszające tych, którzy NIGDY nie poprą fol (niekoniecznie członkowie muszą popierać POZ, ale folu nigdy nie poprą).

 

 

No właśnie mówię, że by wpuścili prawdziwych bronych, a nie ksenofobicznych morderców. No i masz rację, na miejscu mane6 też bym się zbulwersował, jakby mi POZowcy do kraju weszli.

I apeluję tu jednak o choćby odrobinkę dobrych manier, bo to "prawdziwi brony", "moi koledzy gardzą twoim ficiem" pokazują twoją pogardę do rozmówców i świadczą o tobie a nie o nich. Już raz nam tu moderacja wpadła.

Tylko, że Mane6 stanęłoby między innymi po mojej stronie i mojej NP (między innymi po mojej i mojej NP bo nie jesteśmy jedynymi antyfolowcami), a nie po stronie folowców.

Pewnie myślisz, że kazałem swoim nienawidzić tego fica, ale niestety tu cię rozczaruje bo nie było żadnej ingerencji/przymusu/groźby z mojej strony... Wystarczyło, że opowiedziałem Hofiemu, mojej NP, kuzynowi z Wrocławia o czym jest ten fic to sami podzielili moje zdanie na ten temat.

A interwencję moderacji to zawdzięczamy Gandzi, który poruszył temat biblii i dzięki czemu powiedziałem prawdę o katolicyzmie (to że przez was nieakceptowaną to już inna sprawa) oraz Elizy, która zgłosiła mnie moderacji że ja niby "hejtuję" jej fica. Tak jak powiedziałem wcześniej... Prawdopodobnie nigdy w życiu nie usłyszała od nikogo gorzkich słów... Do momentu mojego wypowiedzenia się na temat jej fica.

A jeśli temat zniknie "jak ludzie za Stalina", to się tym nawet nie przejmę.

To nie jest dwulicowość... to jest patriotyzm... lubisz kuce, ale swojej rasy nie zawiedziesz

Nawet jeśli ta... zawiedzie ciebie. Ale chwila takiej szczęśliwej, cieszącej się z życia osoby nigdy jej rasa nie zawiodła więc co tam mogę wiedzieć.

Dla mnie kuce to ludzie v2.0 - zdecydowanie lepsza wersja, mająca tylko zalety ludzkości.

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza


Mi też udało się przekonać kilka osób do POZu. a tych co źle wybrali dosięgnie BFG 

Nie ma tych co ,,źle wybrali''

 

Każdy wybiera co chce.

 


Tylko, że Mane6 stanęłoby między innymi po mojej stronie i mojej NP

 

Chyba najbardziej śmiechowe zdanie jakie napisałeś...

Zabrzmiało to jakbyś miał 4 latka.

Skąd ty wiesz co zrobiłoby mane6 ???

Link do komentarza

To już drugi przypadek, kiedy bierzesz przekreślone zdanie pod uwagę... Normalnie na przekreślone słowa/zdania nie zwraca się uwagi, nawet komisje egzaminacyjne przekreślone słowa/zdania ignorują.

 


Skąd ty wiesz co zrobiłoby mane6???

Po prostu ja i moja NP wiemy i tyle... I nie dochodź skąd możemy to wiedzieć i odpuść sobie ten temat.

A wgl to nie pisz w tym temacie, bo przez ciebie musiałem wrócić z urlopu od tego forum... Po prostu nie cierpię osób, którym się powodzi... Tylko mnie wyprowadzasz z równowagi i psujesz mi dzień...

Tak, mówcie sobie o mnie co chcecie (i tak się wami nie przejmuję), wiem, że to bardzo subiektywne i niekonstruktywne, ale musiałem to powiedzieć elizce prosto w twarz.

Link do komentarza

Tak, tylko że na egzaminach itp. nie ma innej możliwości niż skreślić, w internecie można po prostu użyć backspace.

A my wiemy, że mane6 by nigdy nie pozwoliło na ponifikacje i stanęłoby przeciwko POZ. Nie pytaj skąd wiemy, po prostu wiemy. No i twoje zachowanie wobec Elizy jest naprawdę niemiłe, wiesz? Jak ci psuje dzień, to ty już nie pisz w tym temacie, proste. 

  • +1 1
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...