Skocz do zawartości

FOL czy POZ - reaktywacja


FOL czy POZ  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kogo popierasz?



Recommended Posts


Po prostu ja i moja NP wiemy i tyle... I nie dochodź skąd możemy to wiedzieć i odpuść sobie ten temat.

 

Nie wiecie bo Mane 6 nie istnieje.... 

 


A wgl to nie pisz w tym temacie,

 

Nie zakażesz mi pisać w tym temacie... a moderatorzy też mi nie dadzą warna bo nie mają powodów.

 

Po prostu nie cierpię osób, którym się powodzi... Tylko mnie wyprowadzasz z równowagi i psujesz mi dzień...

 

Życzysz mi źle? Zepsułam ci dzień mówiąc że mi się powodzi?

 


ale musiałem to powiedzieć elizce prosto w twarz.

 

Wystarczyłoby odblokowanie mnie na wiadomościach prywatnych....

 

 

Ale nie róbmy offtopu -,-

Link do komentarza

Znowu wojujecie, dlaczego to nie wiem, ale wróciłem właśnie z tego powodu. POZ popieram, ale tylko ten rosyjski, gdyż oni nie skupiają się tylko na bezsensownej ponifikacji siłą, lecz próbują znieść niewolnictwo w FOLowskiej Rosji. Biura Adaptacyjne są tak samo legalne jak szpitale i inne placówki mające pozwolenie władz, więc nie wygaduj głupot Elizo. Może to nie temat by dyskutować o barierze, ale według mnie podczas połączeniu mas skalnych dwóch światów, by Equestria pojawiła się na powierzchni Ziemi natrafiła na pewną przeszkodę, która zwie się magią. Nie mogąc się połączyć wytworzyła się bariera oddzielająca dwie przestrzenie od siebie. W jakiś nie wyjaśniony sposób wielka bańka zaczęła rozprzestrzeniać się po nowym lądzie.
To tyle.

  • +1 1
Link do komentarza

Tylko, że to ja założyłem (reaktywowałem) ten temat a nie ona. I co mnie to... Jak czyjeś zachowania w rl były wobec mnie niemiłe a tą osobę to nie obchodziło, więc dlaczego ja mam się teraz tym przejmować, że ja jestem wobec kogoś niemiły (ale wasz fol wyznaje zasadę, że trzeba być miłym wobec nawet tych, którzy wyrządzają ci zło)?

Tylko że wiedza moja i mojej NP w sprawie co by zrobiła mane6 jest potwierdzona na podstawie pewnych rzeczy... Których nie zamierzam ujawniać... A twoja... oparta na ficach propagandowych.

 

To co powiedziałeś, to zabrzmiało jakbym to ja miał ustąpić agresorowi/najeźdźcy.

Albo to jakbym ja miał wyjść z imprezy, której jestem gospodarzem/organizatorem z powodu nieżyczliwego wobec mnie gościa.

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza


Tylko że wiedza moja i mojej NP w sprawie co by zrobiła mane6 jest potwierdzona na podstawie pewnych rzeczy... Których nie zamierzam ujawniać.

 

Haha... może byłeś w Equestrii co? MLP TO SERIAL!!! Pojmij to... tylko Lauren Faust i cała reszta grupy wie co zrobiłoby Mane 6...

 


To co powiedziałeś, to zabrzmiało jakbym to ja miał ustąpić agresorowi/najeźdźcy.
Albo to jakbym ja miał wyjść z imprezy, której jestem gospodarzem/organizatorem z powodu nieżyczliwego wobec mnie gościa.

 

Nie chodziło mi o to... miałam na myśli to że nie masz prawa wyrzucić mnie z dyskusji na publicznym forum ...

 

 


Biura Adaptacyjne są tak samo legalne jak szpitale i inne placówki mające pozwolenie władz, więc nie wygaduj głupot Elizo

 

To było tylko moje subiektywne zdanie, każdy ma prawo sądzić inaczej bo to tylko fikcja :)

  • +1 2
Link do komentarza


Niektórym jednostkom niestety należy zabrać prawa i sponyfikować... Przymusowo tak jak wy folowcy to widzicie... Albo po prostu odchodząc od ponyfikacji i TCB, wprowadzić tak zwaną "Noc Oczyszczenia" jak z jednego z zapowiadanych filmów...

Hitler też zrobił dla swoich przeciwników taką noc.


Tylko że wiedza moja i mojej NP w sprawie co by zrobiła mane6 jest potwierdzona na podstawie pewnych rzeczy... Których nie zamierzam ujawniać... A twoja... oparta na ficach propagandowych.

Master, albo jesteś cudotwórcą, albo gadałeś na ten temat z Lauren Faust, albo masz portal do Equestrii. Jeśli prawdą jest to ostatnie, to powiedz o tym. Przecież my, całe złe FOL, musimy się dozbroić, by móc was, biedne POZ, poranić.

Link do komentarza

Chyba żartujesz... Nawet jakbym znał lokację owego portalu.. Nie zdradzę wam jej.

 

A co do Elizy... Po prostu sługusy rządowi/społeczni nie są tolerowani przez buntowników, rebeliantów i nonkonformistów.

I jako nonkonformista nie muszę pojmować racji tych, którzy są konformistami.

Może dla ciebie "to tylko serial" ale dla mnie i mojej NP to coś więcej, ale osoby uważające, że to "tylko serial" nigdy nie zrozumieją co się kryje pod hasłem "coś więcej".

 

Tak jak wygłosiłem na prezentacji z polskiego miesiąc temu "Każdy z nas jest buntownikiem, gdyż nie ma jednostki która się ze wszystkim zgadza", ale teraz dodam, że jeśli jest taka osoba to stłumiła w sobie potrzebę buntu i uznała, że wygodniej, łatwiej i "szczęśliwiej" będzie żyć w pokorze.

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza

Uspokajam co bardziej narwane duszyczki w tym temacie, bo padają tu dziwne słowa a dyskusja zmierza ku stosom.
Bezi, nie masz prawa nikomu zakazywać pisania w tematach. Zastanów się, bo mogłeś kogoś urazić. Proszę więc o użycie mózgu przed wysłaniem posta.
im%20watching%20you%20-%20copia.jpg
Have fun!

Link do komentarza

Nie, o POZowcach, w końcu służą totalitarnemu państwu Equestriańskiemu, traktując jego władców wręcz z boską czcią .-.

 

A tak nieco na poważniej, dziękuję Warmenowi za interwencję... 

By nie było offtopu - wyobrażacie sobie jakieś pomniejsze grupy typu FOLowskiego czy POZowskiego? 

Link do komentarza


pewnie jestem na podsłuchu/podglądzie... ale nie boje się...

Szlag, chyba wpadliśmy. Poczekaj chwilkę, zaraz włączę autodestrukcję podsłuchów.

I uważaj: mam nagrania, jak śpiewasz pod prysznicem i jestem gotów wypuścić je w świat!


A to tak, by trochę rozładować tutejszą atmosferę, bo zaraz będziecie lecieć na siebie Bezi z pięściami i Eliza z paznokciami.

Link do komentarza

Taa, tylko że nagrania zmyśliłeś, bo ja nie śpiewam pod prysznicem :D

A teraz czuje się jak w lozoju... obserwowany przez administrację/wielkiego brata... Ale skoro w lozoju owa "kontrola" osiągnęła efekt odwrotny do zamierzanego to dlaczego nie miałoby się tak stać i tutaj?

 

A poza tym PiekielneCiastko... tylko JA jestem na podsłuchu/monitoringu. Ty jesteś bezpieczny.

 

Ghattor... ja to nie mówiłem o POZ tylko o FOL, a to że wszystko co ja mówię przypisujesz POZowi to już nie mój problem.

Link do komentarza


A to tak, by trochę rozładować tutejszą atmosferę, bo zaraz będziecie lecieć na siebie Bezi z pięściami i Eliza z paznokciami.

 

Założyłam sobie GG i mam zamiar przeprowadzić z Bezim normalną <ta...> konwersacje..

 

 


ja to nie mówiłem o POZ tylko o FOL, a to że wszystko co ja mówię przypisujesz POZowi to już nie mój problem.

 

Dla mnie to zabrzmiało jakbyś mówił o mnie...

Link do komentarza


Taa, tylko że nagrania zmyśliłeś, bo ja nie śpiewam pod prysznicem

No co ty nie powiesz, Sherlocku?


A poza tym PiekielneCiastko... tylko JA jestem na podsłuchu/monitoringu. Ty jesteś bezpieczny.

Ej, a dlaczego tylko ty? Ja też jestem wyjątkowy! Ja też chcę być na podsłuchu!


Założyłam sobie GG i mam zamiar przeprowadzić z Bezim normalną konwersacje..

Coś nie sądzę, byś miała taką okazję. Twoje argumenty będą rozbijały się na rafie jego fanatyzmu. I na odwrót. 

Link do komentarza


Ej, a dlaczego tylko ty? Ja też jestem wyjątkowy! Ja też chcę być na podsłuchu!

Bo tylko ja "zasłużyłem" na to, aby Warmen mi zagroził... Bo ja prosto z mostu bez bawełniania mówię co myślę... Bo jestem konkretny i nie owijam w bawełnę... Czyli jednym skrótem... Mam cechy niepożądane w społeczeństwie...

Link do komentarza

nie do kosza. do off topic.

dyskusja epicka - obie strony mówią jak do ściany i walą się po łbach z hełmami.

proponuję by masterbezi cofną nazwanie elizę hejterką i inne obrażenia które być może nie zauważyłem oraz odwrotnie i zakończyć dyskusję aż wymyślimy nowe argumenty.

Link do komentarza

To dobrze, mam nadzieję, że sobie wszystko wyjaśnicie, bo:


ten temat powoli schodzi na "Hejtowanie się osób po przeciwnych stronach barykady- FOL/POZ edition".

oraz


z tego tematu zrobił się już taki offtop że powinien pójść do kosza...


Osobiście sądzę, że dobrze by było usunąć ten temat i założyć go ponownie, czyż nie? ^&^
Link do komentarza

Właśnie się zastanawiałem, ile jadu tu popłynie zanim moderatorstwo zamknie temat. Ponowne zakładanie tak bez niczego nie ma moim zdaniem sensu, bo zawsze znajdą się jacyś krzykacze. Może podnoszenie tej dyskusji to nie jest najlepszy pomysł? Zwyczajnie wyczuwam ekstremizm. Albo zamknąć w cholerę, albo odpalić pod kontrolą, żeby nie było. 

Temat znajduje się pod moją obserwacją, w razie Czegoś Bardzo Złego, z większym, bądź mniejszym opóźnieniem go zapakuję w kartonik i odstawię do archiwum. To jest ostrzeżenie, towarzysze. Have fun! ~Warmen

Link do komentarza

Wszyscy się kłócą, a nikt nie zauważył, że imć Ghatorr zaproponował temat na pokojową rozmowę...


By nie było offtopu - wyobrażacie sobie jakieś pomniejsze grupy typu FOLowskiego czy POZowskiego? 

Takie grupy wg. mnie mogą istnieć. W wypadku FOL byłyby to organizacje, które uważają FOL za zbyt ekstremistyczny (FOW) lub łagodny (no dobra, tutaj nie mam pomysłów). POZ wydaje się być zbyt monolityczny, więc nie mam pomysłu na pomniejszą grupę tego typu. A co z innymi organizacjami ze świata TCB? W Not Alone były wspomniane dwie (Equestrianie Dla Ludzi, kuce (zebry, gryfy) sprzeciwiające się istnieniu Bariery i polityce Celestii wobec ludzi, i druga, której nazwy zapomniałem, a która pomagała kucom, które znalazły się po ludzkiej stronie bariery nie dlatego, że ponifikacja jest dobra, tylko ze względu na ludzką przyzwoitość. No i działała legalnie). Jakieś jeszcze organizacje ktoś raczy wymienić? A może jakieś veto?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...