Skocz do zawartości

Się melduję


BeArcik

Recommended Posts

Lata już swoje mam, fantazja już nie ta, więc i nie łatwo zaczynać na nowym forum...

 

Ale nineijszym  postanowiłam pogrzebać resztki czasu na tzw. życie i zarejestrować się. Co najmniej dwie tutejsze osoby, z czego nawet jedna aktywna, znają mnie osobiście, więc w sumie nie powinnam się bać... Imienia swego nie lubię, na chwilę obecną lat mam 20 i studiuję sobie historię sztuki. Sama też czasem próbuję tę sztukę tworzyć. Lubię północne i wschodnie kraje Europy i duże ilości na raz kawy. A, no i, tego... na piśmie tego raczej nie widać, ale w realu jestem wykapaną Fluttershy, jeśli chodzi o zachowanie ^^"

 

O resztę można pytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy dziewczę. 

 

Mówisz, że studiujesz historię sztuki i sama też czasem jakąś tworzysz? A jaką sztukę, jeśli mogę spytać i jakie masz do niej nastawienie :P? Bo aż przypomniała mi się sprawa pewnego gościa:

 

TIVH32s.png


+ powiedz mi... Lubisz artystów i lubisz kiedy ludzie zwą Cię artystką :D?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

HYM...

 

...muszę to przemyśleć |D

 

Cóż, przede wszystkim uważam, że sztuka powinna zachwycać, a nie szokować. Osobiście najbardziej lubię barok, impresjonizm i secesję :"D Sama wolę dążyć do realizmu niż abstrakcji, a pojęcie artysty mimo wszystko zawsze będę postrzegać przez pryzmasz artystów starej daty - wolę tych nawalonych absyntem i opium (Cygnus potwierdzi) od... tego *tyka kijem powyższy artykuł* Dlatego mimo wszystko samo słowo "artysta" nie traci dla mnie znaczenia, bo tego typu ludzi po prostu za artystów nie uważam ^^"

 

A wracając do imienia - właściwie można je odgadnąć na podstawie nicka ;'D

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zostanę spalona na stosie za herezję, ale... nie lubię piwa D: Niemniej dziękuję ;u;


Nah, jakie to lata, są bardziej wiekowi, tacy ja :rainderp: Also, są jeszcze starsi, derp.

Nu może i fakt, że dramatyzuję. To przez poprzedni fandom, którego średnia wiekowa bardzo się zaniżyła od moich początków.


Also, imie od nicka? Beata :drurrp:

Tajemnica wszechświata rozwiązana :pbft:


Zatem... której części Polski jesteś ozdobą? xd

Na chwilę obecną Wrocławia :> Ale pochodzę z Częstochowy a sezonowo pomieszkuję w Żywcu. Długa historia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie, całe południe twoje - uroczo xd

 

Znaczy wiesz, nasz fandom też jest dość młody, a jeśli chodzi o pegasis to już  w ogóle :P Anyway, jak się poczujesz staro, to sobie pomyśl, że taki ja mam 25 lat, a taki Dolar - 28 :P

 

Ja to tam jeszcze bardziej na południe jestem, ale wciąż Dolny Śląsk ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aj waj, studentka, która nie lubi piwa... hm... w takim razie może herbaty? Kawy? Soku z ogórków kiszonych? (nie pytaj o to ostatnie...)

 

Ponoć jedynym alkoholem, po którym kobieta nie traci klasy jest szampan, ale i winem nie pogardzę ;'D

 


Skoro się meldowałaś, to myślałem że masz coś wspólnego z mundurem :)

 

Chciałabym D: Ale fatalna kondycja i krótkowzroczość. Pozostaje mi tylko cieszyć oczy widokami mudurów.

 

Dziękuję serdecznie za tak miłe powitanie :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałabym D: Ale fatalna kondycja i krótkowzroczość. Pozostaje mi tylko cieszyć oczy widokami mudurów.

 

 

 

Zawsze wchodzi jeszcze w grę policja, czy inne podobne służby. Na krótkowzroczność patrzą tam pewnie z przymrużeniem oka (o ile nie chcesz iść do... np. interwencji).

 

A kondycję da się zawsze wyrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zawsze wchodzi jeszcze w grę policja, czy inne podobne służby. Na krótkowzroczność patrzą tam pewnie z przymrużeniem oka (o ile nie chcesz iść do... np. interwencji).



A kondycję da się zawsze wyrobić.

 

Na chwilę obecną wolałabym jednak umundurowanie konduktora ;"D Nad policją się zastanawiałam, ale to jednak nie to. A to jak postrzegam współczesne wojko nijak mnie nie zachęca - nie uśmiecha mi się bycie najemnikiem ONZu. Wolę zostać przy czysto teoretycznym zainteresowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęść Boże! Widzę lubuesz się w starej dobrej SZTUCE i lubujesz się w sztuce! masz u mnie ogromnego plusa! Ja mam podobnie, kocham historie sztuki, ale sztuki=Sztuki, nie znoszę modernizmu, nie znoszę "sztuki" malowanej gó :yay: em przedstawiającej same antywartości. Osobiście najbardziej lubuję się w sztuce liturgicznej, także gotyk,ikony ale przede wszystkim grafiki liturgiczne (np te sprzed Soboru Watykańskiego II),kocham też ręczne manuskrypty itd :> Późniejszą sztukę też uwielbiam, szczególnie grafiki Durera i Schongauera :3 Prawde mówiąc realizm nie jest u mnie najważniejszy, bardzo ceniona jest u mnie symbolika, Pewnie min stąd to upodobanie do Liturgii. Ale Beksińskiego też lubię jeśli chodzi o strawy 'świeższe'. Ale cóż, o sztuce to można mówić i mówić a nie będe się o sobie tutaj zbędnie rozpisywać. W każdym razie bardzo cieszę się ze mogę Cię tutaj powitać :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Witaj- poczekaj chwile...

*rzuca kamieniem w zombie*

Ok, mam chwilkę...

 

Masz zwierzaka, jak tak to jakiego i jak się wabi?

Witaj baw się dobrze, a i tak masz to:  :cydr: i to  :muffin: oraz to :tom:  tak na wypadek gdyby przyszły do ciebie Zombie

Powodzenia  :pip:

Edytowano przez kosiara120
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...