Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Heh sam się czasem sobie dziwie ale... no nie wiem jak to skomentować  :fluttershy4: Mi się tam podoba taki wygląd. Po za tym MLP samo w sobie jest dla dziewczynek  :giggle:

Przynajmniej poza rodzicami, rzadko rodziną i jednym kolegą nikt nie musi tego oglądać także nie mam się czym przejmować. :twiblush:

Tamara o jaką Twilight ze skrzydłami Ci chodziło? którąś z  "naklejek"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa WilkU i Tamaro  :twilight2:

Jutro mam zamiar i nadzieje kupić lalę z EqG, sam nie wiem jaką. Muszę jeszcze kupić Rarity do czesania i zestaw Celestia + Pinkie. A no i jeszcze Lunę do czesania taką dużą jak Cadence lub jeszcze jednego pluszaka. W planach także 2 nowe koszulki z kucami. I to by było na tyle na razie  :rd11: Oprócz tego to tylko wydrukuję sobie coś jeszcze na ściany.

 

P.s Zawsze mogło być gorzej czyli np różowy pokój  :pinkie4:

Edytowano przez Arktez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a508ba12794f9fc0.jpg

Nowe figurki :D

 

88723fb6b6e43d7e.jpg

Zestaw spokojna przyjaźń, dwie unikatowe Applejack i Rainbow Dash z grzywką. Kilka figurek z saszetek chyba wave 7, powtórki: modna Twilight Sparkle, Lyra i Dewdrop Dazzle. Unikatowy zestaw z Derpy, Queen Chrysalis, Diamond Tiarą, Lyrica Lilac. Przepraszam, za koronę Chrysalis, ale na razie układam jej włosy i nie miałam czasu ją przemalować. Możemy zobaczyć również parę królewską - Shining Armor i Princess Cadance :D

 

0d384f8c43865e4c.jpg

Farma Applejack z akcesoriami oraz Rodzina Cake'ów z Pinkie Pie i pielęgniarką Redheart :)

 

3fd368539718cd9f.jpg

Trzy figurki z Mcdonald's: Twi, Rarity i Applejack :D

 

0ee215e70036e495.jpg

Kolejne figurki: Fluttershy, Pinkie i Dashie :3

 

e0c6dbb6ac8289b9.jpg

Powtórki :)

 

7033df5660558503gen.jpg

I jeszcze dwie nowe figurki - Bon Bon i Cherry Fizz

 

Jutro jadę do sklepu to kupie nowe figurki z Blind Bagów, mam zamiar kupić dwie bluzki już wiem jakie, teraz tylko trzeba namówić mamę, żeby mi je kupiła :) Mam jeszcze zamiar kupić kilka lalek z EQ, ale na razie czekam, aż będą trochę tańsze. Jak coś przyjdzie nowego to wrzucę zdjęcie, przepraszam za błędy, ale się spieszę :)

Edytowano przez Sumicia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzał w 10! Modne kucyki są przepiękne, sam mam Cadence jak Ty ale Twilight i Rarity mają jakieś dziwne oczy...  :LZ1bP:

P.S za ile kupiłaś?

Kupiłam za 39,99 zł /szt. Oczy Twilight  i Rarity rzeczywiście są jakieś dziwne, ale bardziej przeszkadzają mi skrzydła Twilight są ciemniejsze od ciała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja mojej skromnej kolekcji

 

2ck9.jpg

 

sn3a.jpg

 

 

96x2.jpg

 

 

g68d.jpg

 

Jutro wybieram się na zakupy także jak coś przybędzie to wstawię  :giggle:

Yay, zazdroszczę facecie.

Mam takie same plakaty i te różne wycinuski x3

Gadaj skąd masz pluszaka :derp5: Ebay?

Co na to Twoi rodzice?

ktoś nieogarniety może pomyślić, że to pokój dla małej dziewczynki, ale ok xD

 

 

Twój pokój to jedna wielka świątynia MLP! Ekstra!!! :lunaderp:

Pacz ten filmik... :wat:

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...