Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Powiedzcie gdzie kupujecie aktualnie te pluszowe kucyki? I ile mierzą te największe i po ile są? Otto ja nigdzie nie mogę znaleźć 30 centymetrowych. Na Smyk.com są tylko 25 centymetrowe. Gdzie ty je kupujesz?

 

Ja ze swojej strony mogę podrzucić tylko linki do:

 

*9 cm

http://www.empik.com/trefl-my-little-pony-maskotka-kucyk-9-cm-trefl,p1084555110,zabawki-p

 

*13 cm

http://www.empik.com/trefl-my-little-pony-82505-maskotka-13-cm-trefl,p1083337535,zabawki-p

 

*25 cm

http://www.empik.com/trefl-my-little-pony-maskotka-kucyk-25-cm-trefl,p1084554865,zabawki-p

 

Niestety 30 centymetrowych na Empiku nie ma.

 

Aktualizacja!

 

Znalazłam 30 centymetrową Twilight Sparkle :D

 

http://www.sklepkleks.com/index.php?p16272,maskotka-kucyk-my-little-pony-twilight-sparkle-30-cm-nici-36221-maskotki-kucyki

 

Ale powiem szczerze dosyć droga...

http://www.sklepkleks.com/index.php?p16279,maskotka-kucyk-my-little-pony-pinkie-pie-80-cm-nici-36227-maskotki-kucyki

 

Dobra, to już jest przesada! 379 złotych?! :crazytwi3:

Edytowano przez Cleo3007 vel Sweetie Tram
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Cleo ale mi chodzi o to gdzie kupować te pluszaki w sklepach typu tesco, real lub chociażby smyk. Nie przez internet tylko normalnie być w tym sklepie i samemu wybrać. Na smyk.com cena 25 centymetrowych pluszaków jest atrakcyjna ale co z tego jak wysyłają losowo kucyka :5N9ul:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Cleo ale mi chodzi o to gdzie kupować te pluszaki w sklepach typu tesco, real lub chociażby smyk. Nie przez internet tylko normalnie być w tym sklepie i samemu wybrać. Na smyk.com cena 25 centymetrowych pluszaków jest atrakcyjna ale co z tego jak wysyłają losowo kucyka :5N9ul:

Nie ma za co :)

W stacjonarnych sklepach, to powiem Ci szczerze, że pojęcia nie mam. W tym sklepie Kleks pewnie by były skoro mają je na swojej stronie. Problem w tym, że on jest w Warszawie, a nie wiem gdzie Ty mieszkasz. Jak w Warszawie to mogę nawet podać dokładną instrukcję jak dojechać do tego sklepu, bo kiedyś kupowałam tam kubki z NICI :D

 

P.s. Mnie też nie pasuje to losowe wysyłanie. Gdyby nie to, pewnie już dawno bym się skusiła na zakup.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Rzeszowie :( A raczej jego okolicach. Ale napisałem do obsługi klienta na Smyk.com z pytaniem czy w Rzeszowie w smyku są te pluszaki. Wszystko będzie wiadomo :D Chciałbym je dotknąć i zobaczyć co to warte także jak by były to byłoby super! :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie gdzie kupujecie aktualnie te pluszowe kucyki? I ile mierzą te największe i po ile są? Otto ja nigdzie nie mogę znaleźć 30 centymetrowych. Na Smyk.com są tylko 25 centymetrowe. Gdzie ty je kupujesz?

 

Tak naprawdę to są te 30cm...Mój chłopak kupił wszystkie w Tesco (jeden kosztuje 45zł...a 13cm 22zł) jednak słyszałam ,że też są w Smyku (tam nie kupuj ...przepłacisz) oraz w "Eleclerku" (wybacz nie wiem jak to się pisze).

 

Pluszaki radze kupować osobiście ,bo często mają zreformowane pyszczki czy inne fabryczne niedogodnosci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak naprawdę to są te 30cm...Mój chłopak kupił wszystkie w Tesco (jeden kosztuje 45zł...a 13cm 22zł) jednak słyszałam ,że też są w Smyku (tam nie kupuj ...przepłacisz) oraz w "Eleclerku" (wybacz nie wiem jak to się pisze).



Pluszaki radze kupować osobiście ,bo często mają zreformowane pyszczki czy inne fabryczne niedogodnosci

 

Dzięki wielkie. Tak mi się też wydaje że kupowanie przez internet to nie najlepszy pomysł. Od kiedy w Tesco są te pluszaki? Ja byłem gdzieś na początku października i jeszcze kiedyś we wrześniu i nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA, CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA :yay:

Wiem, że raczej nie powinnam tu pisać, ale tutaj wchodzi więcej ludu.

~~ Świąteczne promocje , czyli pomagam Wam odchudzić Wasze portfele~~ lol, na początku listopada ale ok

  • W ulotce Carrefoura "Katalog Zabawki" podstawowe lalki EqG są za 46,89zł (6.11 - 25.11)
  • W ulotce Reala "Święta Pełne Zabawek" mówiąca różowa Celestia z byczymi w cholerę świecącymi skrzydłami za 69,95zł, lalki EqG >kliku klik<, 8 wave blindów + trójpaki + inne pucyki, których i tak nie kupicie bo raczej mało który broniacz pasjonuje się w kijowych zabawkach interaktywnych >kliku klik<, różne rodzaje pucykowych puzzli (24 elementy... niestety) 17,99zł, poniponi na DVD 34.95zł (7.11 - 27.11)
  • W ulotce Tesco yyy... świątecznej :rainderp: interaktywna Dashie za 59,90zł, Dashie/FS/Luna do malowania za 55,99zł (4.11 - 13.11)
  • W ulotce Lidla, również jakiejś tam świątecznej "My Little Pony: Moja ciasteczkowa książeczka kucharska" z foremkami za 22,99zł (12.11 - 17.11)
:x Edytowano przez Aglet
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maskotki są jakości bardzo dobrej. Powiem tak.....chłopak kupił je w ogromnym centrum handlowym (SCC)  w Tesco w Katowicach..Jednak w małym osiedlowym Tesco u mnie pojawiły się "13". Teraz zbliża się okres przedświąteczny i mikołajek ..więc powinny być łatwiej dostępne ;)

Edytowano przez OttonandPooky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam moją pinkie z allegro ^^" Ale w niedziele w realu byly takie duże za coś kolo 54 zł. Ale też były promocje: Applejack + Kredens/RD + Kredens za ok 45zł; TS + Ploomette za 30coś, i bb za niecałe 8zł

 

OttonandPooky - dzięki ^^ Jedną udało mi się wyczaić na pchlim targu za 3zł no i ...no przecież nie mogła tam tak stać! Co z tego, że w domu taka sama czekała XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królik, śliczny jest ten kucyk na drugiej półce, trzeci od końca z taką długą grzywą. :lunaderp:

Szkoda że nie ma w moim mieście Reala, bo Blind Bagi po 7.99. ;-; Tak na co dzień kosztują w Żabce po 9.90, więc to i tak nieduża różnica, ale jednak. ;_;

Ja aktualnie z kucyków mam tylko 4 Blind Bagi : Trixie, Lily Bloosom, Berry Green i Sassaflash. :x

 

EDIT:

1000 postów. :lunaderp:

Edytowano przez Ryś Raindrops
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA, CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA :yay:
Wiem, że raczej nie powinnam tu pisać, ale tutaj wchodzi więcej ludu.
~~ Świąteczne promocje , czyli pomagam Wam odchudzić Wasze portfele~~ lol, na początku listopada ale o

 

GDZIE promocje na pluszaki i modne kucygi???? Nie ma za bardzo z czego skorzystać prócz tej Fluttershy z akcesoriami z EqG. Zawsze chciałem ją mieć. :rarityexcited:

Zrobi mi ktoś mikołaja? :twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDZIE promocje na pluszaki i modne kucygi???? Nie ma za bardzo z czego skorzystać prócz tej Fluttershy z akcesoriami z EqG. Zawsze chciałem ją mieć. :rarityexcited:

Zrobi mi ktoś mikołaja? :twilight3:

Ja bym ci z chęcią zrobił, ale muszę jeszcze dozbierać mane 6 z 7 lub 8 serii blind bagów ;-; Bo potem już nie będzie takich fajnych pół-przezroczystych wigurek w nich ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królik, śliczny jest ten kucyk na drugiej półce, trzeci od końca z taką długą grzywą. :lunaderp:

 

 

G3 Precious Gem - śliczna jest - zgodze się <3

 

mgVhRE_U_FodsIjsP-GqOdw.jpg

 

 

 

 

Dashie jest w secie z Twailicornem ^ ^'

 

 

... ^^" Ok... po****ło mi się troszeczkę ^^" Ale masz rację :P Na tym secie mi nie zależało i mój mózg zarejestrował tylko RD XD

Edytowano przez ZłyKrólik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucykowe pluszaki :yay: ..Tak przy okazji ,jeżeli chcecie sobie takiego kupić i macie dość duży wybór sklepów omijajcie Smyka ,bo tam przepłacanie 10zł za taką maskotkę 

 

untitled_by_ottonandpooky-d6tc6t2.jpg

untitled_by_ottonandpooky-d6tc6tv.jpg

 

Na mikołaja chciałabym dostać 50cm Pinkie Pie z Nici ...jednak nigdzie nie widziałam jej zdjęcia (jak się prezentuje itp).....bo tutaj na tym zdjęciu to jest 30cm 

41RNXT0ochL._SX300_.jpg

Edytowano przez OttonandPooky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj w Realu i chciałam kupić RD z EQ z ruchomymi stawami i TS + kucyk, ale wszystko było już wykupione :( Jakaś Pani zabrała mi sprzed nosa ostatnią sztukę RD.

Postanowiłam, że kupie coś innego i znalazłam zestaw 3 kucyków: Silver Spoon, Twist, Cheerilee i mądrala ;)

 

f44764ebcbc0b67e.jpg

 

Zastanawia mnie jedno, czy wasza Twist też ma zeza i patrzy się w dwóch różnych kierunkach? Patrzyłam na inne i też go miały.

 

5017ffbdca443f46.jpg

 

I jeszcze kupiłam zestaw SS&TS z EQ

 

f368ac85427a0568.jpg

Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego Sunset ma jedną nogę żółtą? Jakby ktoś nie wiedział to SS ma zginane stawy w łokciach.

 

64ca6a2343e5963e.jpg

No i jeszcze jest Twilight.

 

 Nishi, zacna butelka :3 Lecę do biedronki, jak znajdę to do szkoły przyniosę :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...