Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts


Podobają wam się? 
 
Mam w planach kupić jeszcze kilka takich.

 

Pewnie że mi się podobają. Takie koszulki to coś pięknego. Ja mam 2 z Rainbow Dash i 1 ze Spitfire. Chodzę w nich wszędzie(tylko nie do kościoła) Planuje kupić jeszcze kilka z Fluttershy, Pinkie i Applejack.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się "pochwalę" moimi pierdołami.

28tzuy0.jpg

Bajzel jest, malutko mam dosyć, ale najważniejsze, że mam figurkę Sunset Shimmer z EG :lunaderp: no i dzisiaj też wzbogaciłam się o dwie nowe figurki z BlindBag, tylko po 8zł w Eleclercu. Zawsze na mnie wypadają albo żółte, albo zielone kucyki o.x

bhknsn.jpg

Taka tam gazetka "Mój kucyk pony" (UGH), wiem, że dziecinna, ale mamuśka mi ją wczoraj kupiła :flutterblush: gazeta ta jest dla małych dzieci, nie dla Bronych, ale co tam, ważne że kucyki xd Ale nie równa się z Broohoof.

2yn3vc5.jpg

I taki "Śłit" plakacik z tego xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jednego kucyka. Niedługo postaram się nauczyć szycia, więc możę będę niektórym robiła tuli-prezenty....

Ma ktoś do sprzedania przypinkę, kucyka do czesania albo takiego z Maka?

Moim zdaniem kuce do czesania, mają za mało sierści. Wie ktoś ile kosztują te najmniejsze? 

Poniacze z McDonalda są ładniejsze niż BB. (szkoda, że żadnego nie mam)

(VileRaven skąd masz taką ładną Lunę z BB? Sama przemalowałaś?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypinkę

Yatta.pl/drukarnie/Allegro

Na forum było jedno wielkie przypinkowe zamówienie, po 1,50zł za jedną przypinkę, ale spóźniłaś się o trzy miesiące :ziew:

kucyka do czesania

Allegro/zabawkowe/hipermarkety

takiego z Maka

Allegro

sierści

Włosów* do cholery... :forgiveme:

Wie ktoś ile kosztują te najmniejsze?

20-29zł

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem BB Applejack, w moim regonie jest mało Bronych więc sporo tego jest w sklepach. Najlepsza była chyba mina ochroniarza, który cięgle mnie obserwował. 

Aktualnie obsadza ona KM-a na wierzy mojego modelu T-72A 

PS. Dorobiłem Piegi i czapkę 

 

2013-08-15+15.43.14.jpg

 

2013-08-15+15.44.33.jpg

Edytowano przez WilkU
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie obsadza ona KM-a na wierzy mojego modelu T-72A 

 

Ehhh to dlaczego nie dałeś fotki z T-72A i Applejack ? :)

Fajna ta czapka.

 

Edit.

 

Dodane 

Zdjęcie miałem ale nie chciałem przeładowywać posta jpg-ami

 

Fajny  :lunaderp: . Bawisz się w modelarstwo  ? Jak tak to podeślij kilka zdjęć na pw, chętnie obejrzę.

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Są jakieś małe naklejki do kupienia? Już tłumaczę o co chodzi.

Mniej więcej za 2 tygodnie będę musiał zmajstrować jakąś fajną pocztówkę dla chrześniaka z USA, który 18 września kończy rok. Wiadomo, sam najlepiej by ją porwał, ale pewnego dnia sam przeczyta życzenia, które wysłał mu wujek.

Problem w tym, że mendy z poczty polskiej czując grubszą kopertę rozrywają je. Kto wie? Może w środku siedzą dolary. :bemused: Serio. Brat wiele razy dostał naderwane koperty. Nalepienie trzech sprawi, że nie będą mogły pchać chciwych łap tam gdzie nie powinny. Sprawdzona metoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że mendy z poczty polskiej czując grubszą kopertę rozrywają je. Kto wie? Może w środku siedzą dolary. :bemused: Serio. Brat wiele razy dostał naderwane koperty. Nalepienie trzech sprawi, że nie będą mogły pchać chciwych łap tam gdzie nie powinny. Sprawdzona metoda.

 

Jeżeli dobrze zabezpieczysz .... przesyłka nie będzie uszkodzona i jest mała szansa na wyczucie czegoś wartościowego gołymi rękoma....w tym przypadku polecam niezastąpioną kopertę z folią bąbelkową.

Jedyne naklejki do kupienia jakie mi są znane ..to z Biedronki za 2.50 ..niestety są one w zestawie z papierem kolorowym do szkoły. Hidoi ma zdjęcie w swoim ostatnim poście opakowania tych kartek do wycinanek. 

Edytowano przez OttonandPooky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

lol_szpan_by_xchrysalisssx-d6ixuvj.png

Kto chce?

Jest nawet z 10 Derpy, niestety nie ma tych GŁÓWNYCH antagonistów, jest nawet Whooves, wszyscy chyba są.

Widzę, że jednak kupiła/eś tą gazetkę Arktez |D
Wyciąłeś kucyki z gazetki, jak mogłeś xD

 

 

Z Derpy? Ja mam dokładnie taką samą, i nie znalazłam jej. Za to potwierdzam jest Whooves, Trixie, Big Mac, Bracia Flim Flam i Dj-PON3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do książeczki "500 naklejek"  :ming: ...przyznaje szczerze ,że nazwa kusi ..jednak ja jestem z tych wybrednych osób i mnie nie satysfakcjonowałyby naklejki "screeny" z serialu.   Sama byłam ciekawa tego.. jednak zawartość mnie bardzo zawiodła...Tak jak już napisałam naklejki to w większości screeny ...ni to ładne...ni to praktyczne (prostokątne)..nie nadają się moim zdaniem na ozdabianie jakiś kartek urodzinowych czy listów.

 

Zapalony kolekcjoner byłby zadowolony ,ale dla mnie nic urokliwego .. Za 16 zł wole sobie już kupić BB i jakieś dobre ciastko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do książeczki "500 naklejek"  :ming: ...przyznaje szczerze ,że nazwa kusi ..jednak ja jestem z tych wybrednych osób i mnie nie satysfakcjonowałyby naklejki "screeny" z serialu.   Sama byłam ciekawa tego.. jednak zawartość mnie bardzo zawiodła...Tak jak już napisałam naklejki to w większości screeny ...ni to ładne...ni to praktyczne (prostokątne)..nie nadają się moim zdaniem na ozdabianie jakiś kartek urodzinowych czy listów.

 

Zapalony kolekcjoner byłby zadowolony ,ale dla mnie nic urokliwego .. Za 16 zł wole sobie już kupić BB i jakieś dobre ciastko.

Ja te Screeny nawet dasłam na plus, zresztą tam są tweż ozdobne, normalne.

U mnie kosztowało 19.90

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...