Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

PiekielneCiastko vs Vieg  

7 members have voted

1. 1. Kto zwyciężył w tym pojedynku?

• PiekielneCiastko
      4
    • Vieg
      3

Recommended Posts

Cóż za pojedynek! Magiczni wojownicy dali z siebie wszystko i dostarczyli nam wielu emocji swoim pokazem magii i mocy. Niestety, czas definitywnie zakończyć to porywające starcie i wyłonić zwycięzcę pojedynku!

Zapraszam zatem do głosowania! Kto Waszym zdaniem popisał się większą mocą i kto powinien opuścić tę arenę jako zwycięzca?

Edited by Hoffman

Fajnie się was czyta, ale mimo wszystko mój głos ląduje u Ciastka - jego styl pisania i "magia" odrobinkę bardziej przypadły mi do gustu.

Mimo to - gratuluję obu walczącym wspaniałego popisu mocy :D

Jak zwykle zaspałem... No nic, czasu było wystarczająco dużo, by przemyśleć swoją decyzję i oddać głos. A zatem, zobaczmy jak rozłożyły się głosy i wyłońmy zwycięzcę tej batalii!

PiekielneCiastko - 4

Vieg - 3

PiekielneCiastko zwycięża przewagą jednego głosu! Ten doświadczony i pełen energii wojownik wygrywa swój drugi pojedynek w sekcji Casual! To było długie i bardzo wyczerpujące starcie, jednakże obaj uczestnicy zdołali wytrwać i walczyli do końca! Szkoda, że zwycięzca mógł być tylko jeden, gdyż obaj pokazali, że stać ich na wiele i jeszcze trochę.

Niemniej jednak, gratuluję obu wojownikom i żywię nadzieję, że jeszcze niejeden raz zobaczymy Was na arenie!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...