Jump to content

IV Częstochowski Ponymeet 22.06.13r.


Cloudchaser
 Share

Recommended Posts

Dobry dobry, tu wasza ukochana i wielbiona przez was Cloudchaser :rainderp:

Jak w temacie - szykuje się już IV Ponymeet organizowany w Częstochowie. Oczywiście słowo "organizowany" jest tylko umowne.. Atrakcje? Te same co zawsze, czyli chaos, niewiadomocorobienie, wałęsanie się po mieście i jakieś randomowe akcje. Oczywiście jeśli ktoś ma jakieś pomysły na coś konkretnego do robienia, niech pisze śmiało. :fluttershy5:

 

Data: 22 czerwca 2013r

Godzina: 11.00 - 12.00 (zależy od ludzi przyjeżdżających spoza Częstochowy)

Miejsce: TKt48-151 (parowóz tendrzak przeznaczony do ruchu podmiejskiego i towarowego, pomnik techniki koło Dworca Głównego)

 

Pomoc w dojeździe pociągiem z okolic lub województwa zapewnia Tisosek (dokładniej z Katowic), czyli drugi organizator. Do niego kierujcie wszelkie wątpliwości i pytania. / no dzięki

 

Jeśli macie jakieś pytania piszcie je w temacie lub w wiadomościach do mnie. (Tak, jestem chyba znowu organizatorką... :v)

 

 

Pozwoliłem sobie zedytować parę szczegółów :D /~Tisę

Link to comment
Share on other sites

Wypadałoby zajechać, Częstochowa blisko Piotrkowa... Trzeba się przejść na dworzec obczaić rozkład.

Czy byłaby możliwość spotkania się z osobami z Częstochowy już trochę wcześniej? Bo planuję rankiem zajechać :ming:

Link to comment
Share on other sites

Jak napisała Cloudy, dojazd z woj. śląskiego, dokładniej z Katowic ogarniam ja, Pan i Władca Kolei na tym forum. :rainderp:

No ale do rzeczy. Delegacja (zapewne kilkuosobowa) na miejsce meetu dojedzie pociągiem osobowym spółki Koleje Śląskie, dokładniej jest to pociąg KS40620 relacji Gliwice - Częstochowa. Jako, że odjazd z Katowic jest nieco po 9:30, zbiórkę ustalam na 9:00 przy Mac'u na nowej hali dworcowej stacji Katowice. Ja sam przybędę pociągiem REGIO z Mysłowic o 9:03, więc będę już najprawdopodobniej miał kogo witać. Poczekamy nieco na spóźnialskich, zakupimy bilety w kasie jak cywilizowani ludzie i udamy się w podróż. Poniżej przedstawiam bieg pociągu 40620: 

3eTjK.png


Wszystkie pytania dot. szczegółów proszę kierować tutaj lub na moją skrzynkę PW (tutaj zapewne szybciej uzyskasz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie)

Link to comment
Share on other sites

Miały być zawody Iron Pony ALBO podchody... wybraliśmy to drugie. 

Czy na tym meecie coś będzie? Jeszcze nie wiemy, być może będzie to standardowy derpo-meet, a być może uda się coś zorganizować. Prace nad planem trwają, czekajcie na informacje od organizatorów, czyli Cloudchaser i mnie. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że wchodzę na forum czasami bo bym nie wiedział. (Moi informatorzy tj. Pookhi zawiedli). Co do mnie to ja raczej się zjawię i na miejscu będę przed 10 (sczeźnij w piekle rozkładzie PKS )

 

PS. Pisać news'a na FGE?

Edited by jamajka000
Link to comment
Share on other sites

Ewentualnie pozostają kręgle.

 

 

Taka pogoda to pestka... Wazne aby nie bylo trzesienia ziemi, gradu i tornada jednoczesnie :ming:

A do tego jeszcze deszcz ze zmutowanych chomików ludojadów i najazd zombie D:

Link to comment
Share on other sites

Termin jest już niezmienny? Dla mnie lepiej by pasowało tydzień później - wtedy bym był po sesji (może by i pogoda była ładniejsza  :fluttershy5: )

 

Dayan, Ty na częstochowskiej studiujesz? Jestem prawie pewien, że dzień po ostatnim częstochowskim meecie Cię widziałem, ale nie na 100%, bo tylko oglądałem zdjęcia z meeta. 

Link to comment
Share on other sites

Mi pasuje w tym tygodniu bo za tydzień idę do znajomych(ale zawsze mogę wpasc do nich po metcie)

Odnosnie zombi to nie raz miałem już z nimi do czynienia,zadzwoni się do S.T.A.R.S i będzie git  więc w tej sprawie nie widzę problemu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...