Skocz do zawartości

[Konkurs] Namaluj Księżniczkę Cadance


Kruczek

Recommended Posts

Em...tak kryształowe serce to dobry pomysł.A co do prac...tak,praca Raven i Graphite są bardzo ładne...są genialne.Przykro mi że się wam nie podoba moja praca,eh...przynajmniej kilku osobą na DA się podobało...Niepotrzebnie brałam udział w tym konkursie,tylko czas zmarnowałam a ludzie się denerwują... :fluttershy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trochę bym zmienił Ranking Raven i Graphite Shine pierwsze drugie miejsce dostaje mrs.Octavia trzeci już pozostaje do wyboru przez naszych oceniających, powody dla których tak to oceniłem:
1. Raven choć robi mroczne rysunki nie każdemu one podchodzą, choć bardzo ją cenię też chcę aby nawet zmierzyła się na same szkice z powodu tego szkicu Graphite Shine.
2. Sam Graphite Shine zrobił bardzo dokładnie szkic i dobrze go ścieniował lecz brak kolorów odbija się jakością, i tak wydaje się jedną z najładniejszych prac w tym gronie.

3. Raven jest bardzo dobrą Graficzką i rysowniczką i ma mało konkurencji lecz dajmy szansę tak jak było wcześniej w konkursie Luna EX dla Raven i Graphite Shine !
4. Praca Mrs.Octavia jest dobra lecz nie wydaje się przekonująca jest nowością lecz też trochę dziwnie ludzie mogą oceniać tą inspirację ;)

5. Niech każdy ma prawo głosu, posłuchajcie głosu forum w tym konkursie jak uważacie oglądacze, czy moje stwierdzenia są słuszne ?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale przyznasz że wybrałem szpetny obrazek :fluttershy4:

 

a odnośnie obrazka ..dlaczego wybrałeś akurat ten ? :P Przeciez nie wygląda jak ca

 

Ja również gratuluję zwycięzcą :giggle:

Natomiast zgadzam się z większością, bo także moim zdaniem trzecie miejsce powinno być pierwszym, a pierwsze trzecim.Drugie miejsce, bez obrazy, ale w ogóle mi się nie podoba :derp5:

I tak na marginesie, osobiście uważam, że większy talent oraz większy wkład pracy (co do wkładu pracy mogę się mylić, to są tylko moje przypuszczenia) włożył i ma Graphite Shine. Nie chcę tu nikogo obrazić, ale uważam że ten kto rysuje na papierze ma większy talent niż ten co zrobił kuca w grafice komputerowej.

Jeszcze raz powtarzam że w żaden sposób nikogo nie chciałam obrazić ani urazić,po prostu wyrażam swoją opinię. :twilight3:

Zwócę tylko uwagę iż  gwarantuje ci ze szkic c cieniami na kartce zajmuje o wiele mniej czasu gdyż  używa się tylko ołówka c:  w pracach komputerowych wchodzi do gry kolor i cieniowanie kolorem co jest trudniejsze. I ktos kto uważa że rysowanie na komputerze jest  proste myli się i to grubo c: A tak poza marginesem  to  ja zawsze rysuję na kartce a potem dopiero obrabiam to w komputerze więc jest tak jakby dwa w jednym c: No ale cóż ^^ nie każdemu musi se to podobać ^^  Mogła bym oddac szkic ale uważała bym to za nie dokończoną prace bo moje szkice to dla mnie WIP'y  nieskończone c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Em...tak kryształowe serce to dobry pomysł.A co do prac...tak,praca Raven i Graphite są bardzo ładne...są genialne.Przykro mi że się wam nie podoba moja praca,eh...przynajmniej kilku osobą na DA się podobało...Niepotrzebnie brałam udział w tym konkursie,tylko czas zmarnowałam a ludzie się denerwują... :fluttershy:

Nie bój sie mi też sie robi przykro gdy ludzie mówią że włożyłam w pracę komputerową  mniej czasu nijż ktoś w zwyczajny szkic , samą głowę który robię w niecałe pół godziny :B 

I że nie powinnam być na 1 miejscu bo jednak się cieszyłam z powodu zajęcia 1 miejsca a ludzie którym to się nie podoba robią mi przykrość i odbierają mi tą radość i jakoś  to 1 miejsce mnie już nie zadowala...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raven każdemu podoba się jakaś praca, ja także mam odmienne zdanie. Pamiętaj oceniał Kruczek z kilkoma innymi osobami i my nie możemy tego zmienić, każdy ma inny zmysł estetyki i wierz mi nie zadowolisz wszystkich. :)

 

Po za tym zróbcie może wreszcie konkurs rysunkowy z jakimś tematem, np. Księżniczka Cadance i jej kryształowe kucyki, lub w zabawnej sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój sie mi też sie robi przykro gdy ludzie mówią że włożyłam w pracę komputerową  mniej czasu nijż ktoś w zwyczajny szkic , samą głowę który robię w niecałe pół godziny :B 

I że nie powinnam być na 1 miejscu bo jednak się cieszyłam z powodu zajęcia 1 miejsca a ludzie którym to się nie podoba robią mi przykrość i odbierają mi tą radość i jakoś  to 1 miejsce mnie już nie zadowala...

Tak...to już tak nie cieszy...To jest nie prawda że prace robione na komputerze są dużo łatwiejsze od tradycyjnych.Też się już nie cieszę z tego miejsca,po co brałam w tym udział? Tylko ludzie się denerwują a mi się robi smutno.Na tą pracą spędziłam z 1 dzień,tyle się naszkicowałam i natrudziłam z wymyślaniem i co mi z tego? Nic.Ty przynajmniej "zasługujesz" na jakieś podium i się ludu podoba ta praca...

Tak bardzo się starałam żeby było ładne,ale jeżeli wam się nie podoba to proszę,mogę oddać nagrodę. ;_________;

tumblr_mdhsezZgbk1qjccmko1_500_large.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raven każdemu podoba się jakaś praca, ja także mam odmienne zdanie. Pamiętaj oceniał Kruczek z kilkoma innymi osobami i my nie możemy tego zmienić, każdy ma inny zmysł estetyki i wierz mi nie zadowolisz wszystkich. :)

 

Po za tym zróbcie może wreszcie konkurs rysunkowy z jakimś tematem, np. Księżniczka Cadance i jej kryształowe kucyki, lub w zabawnej sytuacji.

 

Wiem .. ale jednak przykro się robi czytając takie rzeczy ..

 

 

Noo w zabawnej sytuacji xD to by był najlepszy sposób na mnie XD żebym w końcu coś wesołego narysowała. Nooo chyba że dla mnie wesoła sytuacja to taka brutalna <3 bo w sumie brutalność jest zabawna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raven :twiblush2:  brutalność jest zabawna dla kogoś komu brak sumienia i miłosierdzia.

 

Nie bierzcie tego do siebie dziewczyny, jeżeli tak bardzo będziecie się tym przejmować wpadniecie jeszcze w depresje i przestaniecie tworzyć, a nie na tym polega ta zabawa, to tylko zabawa.

 

Może kruczek powinieneś podać konkretny temat rysunkowy z kryształową księżniczką? Wtedy pomysłowość i estetyka może liczyć się w tym konkursie.

 

I zrobić kilka nagród np. za zabawny rysunek( nie musi się liczyć kreska kto jak pięknie i nie wiem jak rysuje), za estetykę( i tu pięknie graficznie czy tradycyjnie rysunki), i może wyróżnienia np. dwóch prac z pozostałych?

 

Tylko wtedy przynajmniej trzy nagrody będą potrzebne.

Edytowano przez Anathiela
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh więc jak przepraszam RAVEN I mrs.Octavia za takie surowe ocenianie lecz i tak Raven robi świetne prace a Octavia zrobiła coś fajnego, lecz pewne jest ile pracy wsadziła(pomysł i wykonanie Brawa) każdy się starał a ta trójka zasługuje na podium. Życzę wam udanych większej ilości konkursów i Pozdrawiam Riconish.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym tak się przejmowała jak wy to bym się nieźle wkurzyła i nabluzgała a moje prace nawet nie przyszły. :D

 

Może powinni na pracę głosować forumowicze, moderator wybrał by np. 6 prac większość głosów pierwsze miejsce, potem drugie i trzecie. Jest wybór, ale to Kruczek musi przeanalizować czy warto by coś takiego się nie powtórzyło. W ogóle przydało by się to w każdy dziale w konkursie rysunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym tak się przejmowała jak wy to bym się nieźle wkurzyła i nabluzgała a moje prace nawet nie przyszły. :D

 

Może powinni na pracę głosować forumowicze, moderator wybrał by np. 6 prac większość głosów pierwsze miejsce, potem drugie i trzecie. Jest wybór, ale to Kruczek musi przeanalizować czy warto by coś takiego się nie powtórzyło. W ogóle przydało by się to w każdy dziale w konkursie rysunku.

 

Nie sądzę by to był najlepszy pomysł gdyż forumowicze zwykle nie są bezstronni o głosowali by na kogoś kogo po prostu lubią i nie chcieli by sprawić mu przykrości więc myślę że to nie miało by sensu.

Za raz by sie zaczęły prożby przyjaciół o zagłosowanie jak to zwykle bywa przy głosowaniach i byłby chaos a w rezultacie było by niesprawiedliwe rozstrzygnięcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anathiela jak dla mnie to jest to świetny pomysł.
Raven i Octavia, proszę was nie smutajcie, bo włożyłyście w to duuuużo pracy i zasługujecie na te miejsca.
Głupio wyszło z tymi miejscami, nie mogły by po prostu zostać wyróżnienia albo zbiór najlepszych prac i byłby spokój, każdy z odwiedzających wybrałby swego faworyta i tyle.
Ale proszę mi nie mówić nic o czasie, bo jak czytam wyżej Raven kończy głowę kiedy ja kończę szykować sprzęt do rysunku i dopiero startuje z projektem xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,to nie ejst dobry pomysł z wybieraniem przez userów.Po prostu oni by nie zważali na rysunek tylko na autora.Jedni by głosowali na przyjaciół a drudzy na tych "popularnych" żeby mieć u nich "plusa".Jedynie pewnie ci najnowsi użytkownicy by zważali na rysunek ale raczej dużo osób ze "stażem" by głosowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było powiedziane że ma być wesołe :o Nawet najbardziej wesoły kucyk czasem przezywa gorsze chwile ^^  Dlaczego miała bym rysować te najweselsze ? c:

Ale mi tez się podoba praca na ostatnim miejscu c:

Oczywiście masz rację, ale to po prostu kwestia gustu. A ten jest jak tyłek. Każdy ma swój ;) Twoja praca jest po prostu niesamowita, ale gdybym to ja miał głosować to było by to: 3,1,2. Tak czy inaczej - serdeczne gratuluję nie tylko takiej pracy, ale i talentu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anathiela jak dla mnie to jest to świetny pomysł.

Raven i Octavia, proszę was nie smutajcie, bo włożyłyście w to duuuużo pracy i zasługujecie na te miejsca.

Głupio wyszło z tymi miejscami, nie mogły by po prostu zostać wyróżnienia albo zbiór najlepszych prac i byłby spokój, każdy z odwiedzających wybrałby swego faworyta i tyle.

Ale proszę mi nie mówić nic o czasie, bo jak czytam wyżej Raven kończy głowę kiedy ja kończę szykować sprzęt do rysunku i dopiero startuje z projektem xD

A który pomysł jest świetny przedstawiłam ich kilka? XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anathiela jak dla mnie to jest to świetny pomysł.

Raven i Octavia, proszę was nie smutajcie, bo włożyłyście w to duuuużo pracy i zasługujecie na te miejsca.

Głupio wyszło z tymi miejscami, nie mogły by po prostu zostać wyróżnienia albo zbiór najlepszych prac i byłby spokój, każdy z odwiedzających wybrałby swego faworyta i tyle.

Ale proszę mi nie mówić nic o czasie, bo jak czytam wyżej Raven kończy głowę kiedy ja kończę szykować sprzęt do rysunku i dopiero startuje z projektem xD

 

No nie wiem ile czasu wkładasz w prace. Ale biorąc pod uwagę że to tylko głowa na kartce ołówkiem  bez tła i wgl myślę że nie wiele. Ja duzo czasu spędzam jedynie przy pracach komputerowych lub rysunkach na dużym formacie z tłem i wgl xD Wtedy potrafię siedzieć nawet  kilkanaście godzin.  Ale taki szkic zajmuje mi max pół godziny (przygotowywanie sprzętu nie wlicza się do rysowania ;p)

Ale uważam że twoja praca jest boska ale uważam że coniektórzy niesłusznie oceniają digital art bo siedzę nad taką praca od 2 do 10 godzin zalezy jaka ._. a szkice ołówkiem to wstęp do moich rysunków komputerowych ponieważ zawsze koloruję szkic z kartki :B  więc ja pierw  rysuję w tradi a potem dopiero na komputerze. To podwójna praca.

I uważam że powinno się docieniać i zrozumieć digital c:

 

_______________________________________________________________________________________________________________________

Nie podoba mi się ta rozmowa ._. ani ta atmosfera..

Nie rysuję ludzie dla was !!! RYSUJĘ DLA SIEBIE i będe rysowałą to co mi się podoba by wyrazić swój styl a nie WASZ !!!  Na tom ludzie to polega... nie będę się podpasowywała wam żeby zdobyć wasze względy  WRĘCZ przeciwnie ... nie zalezy mi na tym... zależy mi by zrobic prace po swojemu by wyrazić siebie ! i denerwuje mnie takie podejście ._.

Każdy lubi co innego w ty najchętniej chcieli byście żeby  było po waszemu bo inaczej wam się nie podoba...  ja nie krytykuje wesołych prac ... ja na to nie patrzę.

A jeśli według was praca dobra do praca wesoła to bardzo płytko patrzycie na sztukę -.- bo sztuka wyraża różne uczucia a nie tylko szczęscie...

Ja zdaje się na swój styl i swoje upodobania i jeśli komuś się spodoba to wygram jeśli nie to przegram ale nigdy nie mam zamiaru zmieniać  SIEBIE. I jak przegram to z honorem. 

Bo trzymam sie swojego i nie dopasowuje pod to co podoba się innym.

 

SKOŃCZYŁAM

Edytowano przez VileRaven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uważam by do prac konkursowych z rysunku był konkretny temat. Wtedy ten kto tworzy musi pod temat narysować by się z nim zgadzało.

 

Raven wyluzuj nie ma co się denerwować i przejmować, już o tym wyżej pisałam. Świat artystów  naprawdę bywa okrutny.

Edytowano przez Anathiela
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uważam by do prac konkursowych z rysunku był konkretny temat. Wtedy ten kto tworzy musi pod temat narysować by się z nim zgadzało.

 

Ale swój styl przy tym i tak zachowa -.-  jakby był narzucony tmat o kryształowych kucykach to nie koniecznie o ich wesołym zyciu prawda ? te kucyki prze żyły wiele złego.

A te złe sceny z życia są istotne  prawda ?  Nijż te srające tęcza.  Bo szczęścia jest aż za dużo w obrazkach. A smutek to cos co jest rzadziej uwieczniane dlatego oryginalne by było uwieczniac własnie te sceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, jako że wyjeżdżam jutro na jeden dzionek, w niedzielę zrobię całą galerię z pracami i bardzo chętnie wysłucham waszych opinii na temat wszystkich i prac i tego, które postawilibyście na podium, jeżeli wyróżnicie kogoś, kogo my we trójkę nie doceniliśmy to chętnie przyznam kolejną nagrodę (Co do tego vectora to sprawdzę co da się zrobić(znaczek Cadence jest już na nagrodzie Przyjaciel Cadence), więc raczej zostanie Cadence po solarce.  A co do Graphite i Raven to cudowny przykład odwiecznego problemu konkursów. Sędziowie mają własne gusta, braliśmy pod uwagę wykonanie, przejrzystość oraz zaangażowanie włożone w pracę. Chętnie przyznałbym nagrodę wszystkim uczestnikom, jednak wtedy straciła by ona swoją wartość, po prostu kolejna cecha konkursów. Jeżeli ktoś się nie zgadza z 1 i 3 miejscem, to oświadczam że niczego nie zmienię, jedynie mogę wyróżnić inne osoby które według was zasłużyły.
I uwaga:
Jeżeli byłoby zainteresowanie to bardzo chętnie zorganizowałbym "Namaluj Księżniczkę Cadence v2", o tematyce która by wam odpowiadała.
Tworząc ten konkurs nie miałem na myśli wywołanie shitstormu z powodu wyników, pamiętajcie że tu chodzi o świetną zabawę i kapkę rywalizacji ale przede wszystkim o rozwijanie swojego talentu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy mi by zrobic prace po swojemu by wyrazić siebie

Ja zdaje się na swój sryl i swoje upodobania i jeśli komuś się spodoba to wygram jeśli nie to przegram ale nigdy nie mam zamiaru zmieniać  SIEBIE. I jak przegram to z honorem. 

Bo trzymam sie swojego i nie dopasowuje pod to co podoba się innym.

Trzymaj się go,  wyrażaj siebie i udostępniaj prace.  Szkoda tylko, że producenci muzyczni mają zupełnie inne podejście...

Dlatego uważam by do prac konkursowych z rysunku był konkretny temat. Wtedy ten kto tworzy musi pod temat narysować by się z nim zgadzało.

Moim zdaniem to zły pomysł. Dodanie tagów? Konkretnej techniki rysunku? Każdy ma swój styl i nie ma sensu narzucać czegokolwiek. Takie coś może sprawdzić się w konkursie literackim, ale nie "rysunkowym".

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...