Jump to content

Cześć, siema, elo, ohayō ! c:

RiveBlack
 Share

Recommended Posts

Czeeeść :D Po godzinach namyślania i jedzenia babeczek postanowiłam założyć konto na tym forum.. Mam na imię Ola! :dunno:   Mieszkam niedaleko Krakowa i interesuje się śpiewaniem, pisaniem, i od trzech tygodni - Grafiką komputerową i chyba przestane, bo mi nie wychodzi. Moim najulubieńszym kucykiem jest RD i Spitfire C: Kucykami interesuje się praktycznie od dziecka, a o fandom'ie dowiedziałam się niedawno, bo jakieś parę miesięcy temu. Bardzo lubię słuchać muzyki d-_-b A najbardziej.. Wszystkiego co wpadnie mi w ucho  :vinylspin:   Na tą chwilę średnio ogarniam całe forum, ale z pewnością się to zmieni w najbliższym czasie  :lunahug2:

Edited by RiveBlack

W KOŃCU! W końcu ktoś, kto napisał w przywitajce więcej niż dwa zdania!

Witam cię bardzo serdecznie na naszym pięknym forum! Baw się dobrze, masz :muffin: na start. Piszesz, rysujesz?

Dziękuję ^^ Owszem, rysuję czasem na kartce, choć teraz chyba lepiej mi to wychodzi na kompie  :flutterblush:  Co do pisania, to właśnie kończę pisać fanfic'a i chyba wyszedł całkiem dobrze  :rd7:  

Owszem, rysuję czasem na kartce, choć teraz chyba lepiej mi to wychodzi na kompie   Co do pisania, to właśnie kończę pisać fanfic'a i chyba wyszedł całkiem dobrze

Doskonała wiadomość, fandomowych artystów nigdy dość. Opublikuj swoje prace jak najszybciej!

Wiem, że się już z tobą przywitałem na twym statusie, ale nie uważam rytuału przyjęcia póki nie wystrzelę w ciebie z Hugowej Katapulty 9001.

Ale to zostawię jeszcze na chwilkę, bo kuce zaczynają uciekać przed wystrzeleniem.

Dlatego w międzyczasie jak będę je zaganiał to możesz odpowiedzieć mi na pytanie: Grasz może w jakieś gry?

Ohayo~

...kulturą kraju kwitnącej wiśni...

40269_wnormygsh43bu5l9zdaixp7kq12ve6c8f0

Przepraszam,musiałam~ :ming:

A teraz pytania ^3^

1.Ulubione danie?

2.Lubisz jakieś Anime?

3.Lubisz zimny klimat?

4.Co sądzisz o Islandii i Norwegii?

5.Lubisz kraje Skandynawskie?

6.A Lukrecje?

7.Myślisz że ile wytrzymasz na tym forum?   :rainderp:

Grasz może w jakieś gry?

Owszem ^^ Gram w różne gry od MMORPG po wszelakie przygodówki, muzyczne, strzelanki.. Ostatnio do gustu przypadła mi gra o nazwie Osu!  :fluttershy5:

Ohayo~

40269_wnormygsh43bu5l9zdaixp7kq12ve6c8f0

Przepraszam,musiałam~ :ming:

A teraz pytania ^3^

1.Ulubione danie?

2.Lubisz jakieś Anime?

3.Lubisz zimny klimat?

4.Co sądzisz o Islandii i Norwegii?

5.Lubisz kraje Skandynawskie?

6.A Lukrecje?

7.Myślisz że ile wytrzymasz na tym forum?   :rainderp:

Ad.1 Kisiel :P

Ad.2 Wszystkiee.. Szczególną sympatią darze "Mirai Nikki", "Sword Art Online" i"Fairy Tail" =3

Ad.3 Hmm.. Lubie każdy klimat :)

Ad.4 W Norwegii mam ciocie i byłam tam parę razy.. Całkiem przyjemne miejsce :) Co do Islandii to.. Nigdy tam nie byłam :P Na przyrodzie mieliśmy i wydaje się też całkiem fajna  :fluttershy5:

Ad.5 Lubię c:

Ad.6 Hmm.. Lukrecja jest używana w produktach spożywczych i w przemyśle kosmetycznym i ziołolecznictwie , Więc chyba lubię ^^

Ad.7 Nie mam pojęcia  :rainpriest: 

O nowa osoba na forum! HEJKA!!! :evilshy:

Tak to może zadam ci jakieś pytanko....

O,o mam!

-Jakie było najdziwniejsze danie jakie zjadłaś??? :giggle:

Hmm.. Kiedyś piekłam babeczki a potem je zjadłam, więc mogę to uznać  :crazy:

Mam nadzieję, że wybaczysz mi spóźnienie. Nie miałem możliwości powitać Cię wcześniej. :twiblush2: Do rzeczy:

Witaj i baw się dobrze! Jeśli będę mógł Ci, w czymś pomóc, to chętnie spróbuję. :giggle: 
http://www.youtube.com/watch?v=Ix7vrluEm4E